Klepsydry naklejają jedną na drugą

  • 07.04.2021, 19:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Klepsydry naklejają jedną na drugą
Zapełniły się dziś (7 kwietnia 2021 r.) tablice ogłoszeń w Gryfinie. Zapowiedziane są kolejne terminy pogrzebów. Tym razem pożegnamy głównie 70-latków.

Kolejny raz niektóre nowe klepsydry naklejane są na wcześniejsze…

W najbliższym czasie odbędą się pogrzeby następujących mieszkańców Gryfina. Są to:

Helena Klimowicz – 74 lata

Andrzej Podliński - 70 lat

Franciszek Albert Gruber - 79 lat

oraz

Jan Grzegorski - 89 lat

Rodzinom i bliskim składamy wyrazy współczucia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Teresa
Teresa 08.04.2021, 20:46
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci na wieki wieków Amen.
Gott
Gott 08.04.2021, 01:00
Oburzające jak traktują pamięć o zmarłych.
wiosna na grobie
wiosna na grobie 08.04.2021, 00:20
Upiększyła się szminką ta Ziemia Rozpaczy: /" Może mnie ktoś pokocha, gdy szminkę zobaczy?"/ Wierci się Ziemia Umarłych niecierpliwymi nogami / Ale te nogi zatrzaśnięto na zawsze... trumnami
a gdzie?
a gdzie? 07.04.2021, 23:55
Jak nie ma miejsca to naklejają jedna na drugą.
Florek
Florek 07.04.2021, 21:17

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

lepisz
lepisz 07.04.2021, 21:50
Nie pisz tak o zmarłym kreaturo człowieka.
R
R 07.04.2021, 20:29
Ile razy to piszecie.Idz do burmistrza zapytaj ci ,jak i kiedy zamierza z tym zrobić.Npisz tu co Ci odpowiedział i juz daj spokój
88
88 08.04.2021, 19:30
Zastanawia mnie, dlaczego redakcja iGryfino nie atakuje kierownika PUK, a skupia się na burmistrzu ? Nie wydaje mi się , żeby burmistrz zajmował się takimi sprawami. Może radni miasta na swoim posiedzeniu powinni postawić postulat, ukarania czy też wezwania na obrady takiego delikwenta aby wytłumaczył powód lekceważenia postulatów mieszkańców..
Czasem za te tablice nie jest odpowiedzialny radny miejski , który raz głosuje za , a innym przeciw słynnemu Planowi Zagospodarowania Przestrzennego ?
99 (prawie sto)
99 (prawie sto) 08.04.2021, 19:37
88 to kolejny półanalfabeta, który czyta bez zrozumienia. Niby gdzie w treści artykułu jest atak na burmitrza. Zwidy masz?

Inna sprawa, że faktycznie za tablice odpowiada burmistrz. Bierze m.in. za to pieniądze. Podlega mu też PUK. Bez konkursu wyznacza, głównie według swojego widzimisię, swojego człowieka. Poleciłbym abyś to przemyślał, ale to chyba ponad twoie umysłowe siły.
88
88 08.04.2021, 21:02
No i po co ta agresja ? Brałem pod uwagę całokształt twórczości redakcji z którą w wielu sprawach się zgadzam, ale ja nie z tych, co można urobić jak parafianina. Mam swoje zdanie
no przepraszam hrabiego ze nei wiedziałem co miał na mysli
no przepraszam hrabiego ze nei wiedziałem co miał na mysli 08.04.2021, 21:22
88, a gdzie ty tu widzisz agresję? To zwykła reakcja na kłamstwo. Nie wiadomo co miałeś na myśli, ale widac czarno na białym co napisałeś.
A czy się zgadzasz z faktami czy nie to inna sprawa.
a czep się terceciarzu Sawaryna!
a czep się terceciarzu Sawaryna! 08.04.2021, 19:36
Za wszelką cenę chcesz powiedzieć, że "to nie kompetencja Sawaryna"? Otóż "wszystko jest kompetencją burmistrza, bo to burmistrz jest gospodarzem miasta" grzmiał pewien radny.
PAMIĘTASZ NAZWISKO TEGO RADNEGO?
ja
ja 08.04.2021, 19:40
Pamiętam dokładnie, tym radnym, jak się okazało hipokrytą, jest Mieczysław Sawaryn, obecny burmistrz Miasta i Gminy Gryfino.
😋do R
😋do R 08.04.2021, 09:47
A co uważasz, że burmistrz tego nie czyta tylko takiego niedostępnego głupa rżnie? Bo przecież w urzędzie nigdy go nie ma? Na sesji potrafi gadać o tym portalu , a tu nagle ma problem? Powiesz zadzwoń? No to próbuj,może ci się uda !
bizon
bizon 08.04.2021, 09:55
do R: Do Redaktora Kwapisza dzwonił i wyszedł na głupka.
do bydlaka, co mu nie przeszkadza...
do bydlaka, co mu nie przeszkadza... 08.04.2021, 00:43
Bydlaku - Miler radnemu odpowiedział na oficjalną interpelację, że "napisze do grabarzy zapytać jak z pandemią"! NAPISAŁ? WYSŁAŁ TO PISMO? DOSTAŁ ODPOWIEDŹ? Czy w ogóle coś z tej odpowiedzi było prawdą?
W
W 07.04.2021, 23:55
Przecież tej ofermy nie ma/. Gdzie ma go szukać?
***
*** 07.04.2021, 19:56

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

tak sądzę
tak sądzę 07.04.2021, 19:55
Smutne sa praktyki wobec pamięci zmarłych,. Tercet powinien przemyśleć swoje działania.
()
() 07.04.2021, 19:32
Draństwo!!!!
:(