Nowe punkty szczepień w powiecie gryfińskim

  • 07.04.2021, 21:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nowe punkty szczepień w powiecie gryfińskim Fot. Starostwo Powiatowe w Gryfinie
Prace nad uruchomieniem dwóch punktów szczepień masowych (PMS) idą pełną parą. -Zależy nam na tym, aby zapewnić mieszkańcom powiatu możliwość jak najszybszego zaszczepienia się przeciwko Covid-19. To obecnie największa szansa na pokonanie pandemii i powrót do normalnego życia bez ograniczeń - mówi prezes Zarządu Spółki Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z o.o. Łukasz Dombek.

Otwarcie nowych punktów szczepień planowane jest w budynku poradni specjalistycznych w Chojnie oraz w nowym skrzydle szpitalnym w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tak blisko a tak daleko
tak blisko a tak daleko 09.04.2021, 16:50
W Gryfinie i w powiecie szczepią po znajomości ...! Zwłaszcza LEWAKÓW i ich rodziny !
?
? 09.04.2021, 17:14
co to lewak, cipciusiu?
Rafał
Rafał 08.04.2021, 19:19
A w Gryfinie to w ogóle szczepią ? Wszyscy z rodziny zostali odesłani do innych miast bo tutaj nie ma szczepionek .
pytam
pytam 08.04.2021, 17:36
Jest tak, że ludzie umieraj nie na covid tylko z jego powodu a dokładniej z nieleczenia objawów. I kto odpowie za śmierć tysięcy nieleczonych ludzi w Polsce za brak dostępu do lekarzy do diagnostyki?
*** ***
*** *** 08.04.2021, 16:14

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

problemyze szczepieniami
problemyze szczepieniami 08.04.2021, 15:57
Prof. Boroń-Kaczmarska uważa, że konieczne do poprawy sytuacji epidemicznej w kraju, jest również przyspieszenie tempa szczepień. Co prawda zmiany uwzględniające większą liczbę osób, które mogą wykonywać szczepienia są słuszne, jednak Narodowy Program Szczepień w dalszym ciągu wymaga kolejnych usprawnień.

- Wprowadzone zmiany nie są wystarczające. Po pierwsze trzeba zmaksymalizować liczbę punktów, w których wykonuje się szczepienia. Po drugie należy szczepić wszystkich, dostępność do szczepień powinna być powszechna. Należy wziąć pod uwagę tych, którzy mogli się zaszczepić, ale tego nie zrobili, bo się bali, bo mieli jakąś wizytę u lekarza. Te osoby wiekowo i obciążeniowo w sensie zdrowotnym, powinny być szczepione w pierwszej kolejności. Jeżeli widzi się, że 5 osób nie przyszło na szczepienie, trzeba natychmiast dzwonić po kolejne, żeby szczepionki się nie zmarnowały. Potrzebna jest tu duża elastyczność - nie ma wątpliwości specjalistka.

Pod względem wykonywanych szczepień, Polska w dalszym ciągu zajmuje odległe miejsce w Europie, dlatego jak najszybciej powinny zostać wprowadzone kolejne zmiany. Prof. Boroń-Kaczmarska nie ma żadnych wątpliwości. Rozmowa z nią na WP.
wiadomo
wiadomo 08.04.2021, 10:55
Im więcej tym lepiej.
Knagulec
Knagulec 08.04.2021, 10:48
Zaszczepić dzbana Gryfinskiego gumowca okrutnie kąsa lewe ja.....o
Gumowiec
Gumowiec 08.04.2021, 07:05
Knagulec dostał miejsce i termin szczepienia w Tworkach
Knagulec
Knagulec 08.04.2021, 10:46
Ja twoj Pan mam termin na 20 maja w Gryfinie
Koln
Koln 08.04.2021, 00:07

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Michał
Michał 08.04.2021, 00:13
Jaki niby eksperyment medyczny?! Wolę zaczepić się takim eksperymentem niźli podzielić losy tych którzy się nie doczekali tej szczepionki. Po co takie bzdury wypisywać i w jakim celu??!! Przez takich filozofów jeszcze długo będziemy z tej zarazy wychodzić
???
??? 07.04.2021, 23:45
To już nie będą wysyłać dziesiątki kilometrów od Gryfina?
Patryk
Patryk 07.04.2021, 23:48
Miejmy nadzieję...

Pozostałe