Komitet Protestacyjno-Strajkowy GK PGE oczekuje reakcji ministra Sasina

  • 08.04.2021, 17:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Komitet Protestacyjno-Strajkowy GK PGE oczekuje reakcji ministra Sasina
Komitet Protestacyjno-Strajkowy GK PGE skierował 2 kwietnia 2021 r. do pracowników GK PGE specjalny komunikat. Powiadomiono w nim, że Komitet Protestacyjno-Strajkowy GK PGE wystąpił do wiceprezesa Rady Ministrów, ministra Aktywów Państwowych Jacka Sasina z informacją o bieżącej sytuacji GK PGE i oczekiwaniem podjęcia decyzji aby "nie dochodziło do pogarszania warunków pracy i płacy pracowników" – zawiadamia nas czytelnik pracujący w elektrowni w Nowym Czarnowie i prosi o poruszenie tej sprawy na portalu igryfino.

Komitet Protestacyjno-Strajkowy GK PGE oczekuje natychmiastowej reakcji ministra. Informuje także, że Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii wyznaczyło mediatora do przeprowadzenia postępowania mediacyjnego w wielozakładowym sporze zbiorowym w Grupie Kapitałowej PGE.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Daniel.K
Daniel.K 11.04.2021, 11:29
Pytanie do muchy, kiedy kolejna spółka państwowa na celowniku, mam trochę akcji i chciałbym wiedzieć kiedy sprzedać.
POPIS  PEJSATE OSZOŁOMY PEJSY I SATANIZM
POPIS PEJSATE OSZOŁOMY PEJSY I SATANIZM 10.04.2021, 17:28
TO PRZEZ WĘGLOWODANY HA HA HA https://www.google.com/url?sa=… TERAZ BEDZIE SZCZAW A NIEDŁUGO MIRABELKI HA HA AH
ali
ali 10.04.2021, 16:05
Pamiętam ,jak w styczniu 2020r. do elektrowni przyjechał Duda robić kampanię wyborczą ,a Sasin bajdurzył o gwarancjach zatrudnienia i rozwoju firmy .Oczywiście pełna sala pracowników ,klaskająca i robiąca sobie zdjęcia z Dudą .Patrząc na to , widziałem ,jak ludzie się błaźnią i mało na tego kłamcę nie weszli . Pisowcy oczywiście dalej twierdza ,że to wina Tuska !!!
8g
8g 10.04.2021, 21:16
Niech teraz jadą do Dudy i jego bylego doradcy, na pewno pomoze, oni zawsze dotrzymują słowa.
zawiedzeni
zawiedzeni 10.04.2021, 16:46
My też niestety pamiętamy.
Mieeeeteeek
Mieeeeteeek 10.04.2021, 09:01
Zadzwońcie do muchy, zatrudni wszystkich wen enea.
Demokracja
Demokracja 09.04.2021, 20:54
Rynek wchłonie tej wysokiej klasy dobrze opłacanych specjalistów.
Doimy ile się da
Doimy ile się da 09.04.2021, 19:03
Zaproscie jeszcze Anżejka do Dojnej. On wm na pewno pomoże. Zapamiętajcie - PiS da :)
Antyoszołom
Antyoszołom 09.04.2021, 14:18
PiS podziękował wam związkowcy za poparcie w wyborach, ha, ha :) Zobaczycie niedługo prawdziwy rynek pracy:)
potwierdzam
potwierdzam 09.04.2021, 20:42
Tak samo uważam
robert
robert 09.04.2021, 13:28
Banda idiotów w tej dolnej wiadomo że w spółkach skarbu państwa związki zawodowe nie mają nic do gadania po prostu dla rządzących nie istnieją, a ci pisza jakieś pisma jak naiwniacy ludzie puśćcie tych szefów związków w skarpetach i po wszystkim.
Emeryt
Emeryt 09.04.2021, 10:10
Widać że związkom zawodowym marszczy się ***. Niech dalej popierają PiS.
qń
09.04.2021, 08:42
co było zaplanowane i tak będzie - teraz to mogą sobie pokrzykiwać - nie trzeba było robić sobie zdjęć z delegacjami przedwyborczymi tylko im grzecznie podziękować przy urnach...
**
** 09.04.2021, 08:21
Ważne że nasi u władzy
Knagulec.
Knagulec. 09.04.2021, 07:35
Brawo PiS ani kroku wstecz
X
X 08.04.2021, 23:28
Zostanie prywaciarz za najniższą krajową
Do roboty
Do roboty 08.04.2021, 21:42
Niech zyje partia! Niech zyje pis!
Knagulec
Knagulec 08.04.2021, 22:57
Tylko Pis nikt inny
Biedak gryfinski
Biedak gryfinski 08.04.2021, 20:35
Czym się przejmujecie?? Tyle zakladow pracy wkolo na was czeka z otwartymi rekami. Zobaczycie co to znaczy prawdziwa praca i za jaka pensje. Powodzenia...
Demokracja
Demokracja 09.04.2021, 20:53
Żebyś się nie zdziwił.
XElzbieta
XElzbieta 09.04.2021, 20:00
A praca w Elektrowni nie jest prawdziwą pracą?
On35
On35 09.04.2021, 22:16
Nie ponizaj sie chociaz prosze cie...
Mikolaj reyj
Mikolaj reyj 08.04.2021, 20:29
Jak zlikwidują ludzie bandą maczetami walczyli o pokarm zamieszki rozboje i zadymy tabory 18 wieku
Gres
Gres 08.04.2021, 20:05
Dalej glosujcie na Pis
zobaczycie
zobaczycie 08.04.2021, 19:55
Jak zlikwidują Elektrownię to w Gryfinie będzie bieda.
Elka
Elka 10.04.2021, 19:40
Biedy nie będzie,bo pracy nie brakuje. Ale skończy się jaśniepaństwo.
Wasz pan
Wasz pan 09.04.2021, 07:38
Zostanie gryfiniusiom hodowla baranów których ci u nas dostatek. To wasza jedyna szansa innej nie bedzie
😉