Kazał wywiesić flagi. Mieszkańcy pytają: dlaczego?

  • 09.04.2021, 19:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kazał wywiesić flagi. Mieszkańcy pytają: dlaczego?
Dziś 9 kwietnia 2021 r. częściowo ulica Bolesława Chrobrego, 1 Maja i Kościelnej w Gryfinie zostały udekorowane flagami. Prawdopodobnie kazał wywiesić je burmistrz Mieczysław Sawaryn. Władze nie poinformowały jednak dlaczego. Mieszkańcy zdziwieni pytają o powód takiej decyzji.
Ani na głównej stronie gminy gryfino.pl nie ma informacji, co władze chcą czcić. Na profilu Facebooka napisano, że "w dniu 10 kwietnia 2021 r. o godzinie 8:41 zostanie przeprowadzony trening uruchomienia syren alarmowych na terenie miasta Gryfina".
Być może, że to w związku z 11. rocznicą katastrofy smoleńskiej....
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (90)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ot co
ot co 11.04.2021, 00:20
"Jakie święto przypada 13 kwietnia? Założę się, że większość z Państwa niestety nie wie. Przyznaję, ja też – gdybym nie sprawdził, miałbym z tym kłopot. A to przecież Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, uchwalony przez Sejm Rzeczypospolitej w 2007 r. i to przez aklamację!"
Pikuś
Pikuś 10.04.2021, 21:24
Burmistrzowi koło pęta latają te wszystkie daty rocznice jubileusze. STUDIUM!!!! To jest teraz najważniejsze w tym całym jego układzie. Grube bańki mogą przejść bokiem a można jeszcze i stracić dużo.
lody włoskie...
lody włoskie... 10.04.2021, 21:38
Grube miliony? To ciekawe ile jest tych posiadaczy działek, co "naciskają"? Albo ile mają tych działek?
Bo nie sądzę, żeby dla tych trzech czy czterech ujawnionych takie parcie mieli...
Monika
Monika 10.04.2021, 20:03
P. Sawaryn czy za bardzo się nie rozpedziles! Od kiedy to Pan decyduje kiedy będzie się wywieszac flagę?
TKM
TKM 10.04.2021, 19:43
Kamilu M. i ty Bracie Kamila M . Oddajcie działki Gryfinianom !!!!!!!! I przestańcie pisać na tym Forum !!!
Do TKM
Do TKM 11.04.2021, 17:56
W swojej gazetce nie mogą komentować,bo pan zabronił,no tu tu wleźli dranie
Bożena
Bożena 10.04.2021, 19:28
Smoleńsk Katyń - Pamięć o Polakach i tyle.
KOJ
KOJ 11.04.2021, 00:21
ZOBACZYMY CO ZROBI KACZOR JAK UJAWNIA TREŚĆ ROZMOWY KACZORA Z BRATEM W TUPOLEWIE TUŻ PRZED KATASTROFĄ. SZYBKO GĘBY PISIOROM POZATYKAJĄ SIĘ.
Heil Donald
Heil Donald 10.04.2021, 18:27
Dlaczego w Greifenhagen mieszka tyle SZAMBA platformiastego ???
do szamba
do szamba 10.04.2021, 20:31
bo szambo ci na przystani wybiło...
wytłumaczenie szamba
wytłumaczenie szamba 10.04.2021, 19:14
Donald pytasz dlaczego tu mieszkasz? Bo tu się urodziłeś i ledwo gimbazę skończyłeś.
gdzie komisja
gdzie komisja 10.04.2021, 15:32
Świętują, ale co? A do tego przeciągające się śledztwo komisji smoleńskiej przez 11 lat to naprawde gruba przesada.
Taka władza.
Taka władza. 10.04.2021, 18:46
Świętują, że na kupę milionów wydoili Polaków do płacenia kolejnych komisji smoleńskich..
a po co?
a po co? 10.04.2021, 16:00
A cóż tu wyjaśniać - ten samolot nie miał prawa (zgodnie z prawem) wyjechać na pas startowy. A co do śledztwa - nie chodzi o to, żeby złapać króliczka, tylko gonić go...
stop świętowaniu
stop świętowaniu 10.04.2021, 15:29
Oni świętują, a połowa społeczeństwa nie ma co do gara włożyć.My najniższa krajowa a 2% się bawi za pieniądze podatników
2%
2% 10.04.2021, 16:02
bo pcimianinem nie jesteś, to nie masz...
no dziwne
no dziwne 10.04.2021, 14:31
A sawarynowej gadzinówce nie napisali dlaczego?
ryś
ryś 10.04.2021, 15:05
Mówisz o tej kłamliwej, haneibnej, propagandowej tubie?
Royal
Royal 10.04.2021, 13:33
Czy tak trudno sie domyslec ze o to chodzi czy we wszystkim musicie doszukiwac sie sensacji 10 kwietnia jest jak co roku upamietnieniem katastrofy lotniczej w ktorej zginol prezydent i dlatego sa flagi wywieszony takie to trudne
Bez przesady
Bez przesady 10.04.2021, 18:50
Nie pierwszy prezydent zszedł i zejdzie. Tego pochowali jak króla na Wawelu. Chociaż królem nie był.. Ale żeby co rok święto narodowe z tego robić.?
King
King 10.04.2021, 14:30
Niby Royal a jaki tępy... Jaka tu nuby sensacja? To po prostu kolejny dowód na nieróbstwo Sawaryna, który po najmniejszej linii oporu kazał powiesić flagi. Bo to najprostsze i nie wymaga od niego żadnych działać 10 kwietnia.
ajwaj aleluja i do tartaru
ajwaj aleluja i do tartaru 10.04.2021, 12:05
znalazłem takie coś internet pełen jest cudów ha ah ah cud narodzin część pierwsza ha ha ah https://www.cda.pl/video/40660…
JAK MAWIA ANTONI  PRZYPADEK NIE SADZE
JAK MAWIA ANTONI PRZYPADEK NIE SADZE 10.04.2021, 21:02
DOMINIKANIE Z TEGO FILMU TEŻ SĄ W SZCZECINIE NA NOMEN OMEN PL OFIAR KATYNIA
Jowisz
Jowisz 10.04.2021, 14:14
Mars na tartara
komentator
komentator 10.04.2021, 11:12
Sawaryn nie potrafi przeprowadzić obchodów żadnych świat. Potrafi tylko kwiaty pod pomnikiem złożyć. Ale dziś i tego zabrakło.
Działeczki kolą w oczka ????
Działeczki kolą w oczka ???? 10.04.2021, 11:05
Czy ktoś może udzielić informacji dlaczego w ORGANIE TKM - u jest CENZURA ???
8 rebe  z bartkowa
8 rebe z bartkowa 10.04.2021, 09:59
rebe stambler deweloper życzy udanego świeta ha ha ah
8 rebe z bartkowa ha ha ah
8 rebe z bartkowa ha ha ah 10.04.2021, 10:32
kto to minusuje jak mówie ze deweloper to mówię ha ha ah https://www.google.com/url?sa=… mówie ja
Mars
Mars 10.04.2021, 14:16
Ajwaj czy ty czasem nie chrzczony tępym scyzorykiem?
i ajwaj aleluja bismilach i na saturna ha ha ah
i ajwaj aleluja bismilach i na saturna ha ha ah 10.04.2021, 15:55
ja do piatku jestem satanistą ha ha ah w piatek mam ramadan s sobote szabas a niedzielę dzień swiety ha ha ah
ostatni mohel
ostatni mohel 10.04.2021, 15:42
niestety ojciec sie spuznił do wieczorka
Ból
Ból 10.04.2021, 09:21
To ważna data bo to początek "religii smoleńskiej" - wielkiego kłamstwa. Katastrofę wykorzystano cynicznie politycznie.
ja
ja 10.04.2021, 10:46
już w biblii pojawia się wątek bratobójstwa.Jarosław Kaczyński powinien w końcu przyznać się o czym rozmawiał telefonicznie z bratem.!?
jarmułka bubel band smoleński  ha ha ah
jarmułka bubel band smoleński ha ha ah 10.04.2021, 09:56
bo to klej i bibułka ha ha ah ***
schody do nieba  ha ah ah
schody do nieba ha ah ah 10.04.2021, 09:10
mamy nowe satanistyczne święto ha ha ah jarek dzisiaj wstępuje na saturna tymi schodami na pomniku smoleńskim ha ha ah https://youtu.be/XVwPntsRSyE https://www.google.com/url?sa=…
jest za leniwy
jest za leniwy 10.04.2021, 08:39
Wojewoda każe użyć sygnałów, aby zrobić ćwiczenia. Sawaryn każe wywiesić flagi 8 kwietnia, ale nie informuje dlaczego.
rebe lazar wie co sie stało razem ze stamblerem z chagad lubawicz katyń…
rebe lazar wie co sie stało razem ze stamblerem z chagad lubawicz katyń to ich tereny łowieckie 10.04.2021, 08:37
dzisiaj rocznica masońskiego teatrzyku dla idiotów ha ah ah
Heil Donald
Heil Donald 10.04.2021, 07:57
Trzeba być nie lada łajdakiem aby nie uszanować tak ogromnej tragedii. To jedna z największych i najczarniejszych kart w historii Polski. Brzydzę się wami platfusy .
usprawiedliwienie
usprawiedliwienie 10.04.2021, 08:45
Heil Donald nazywasz burmistrza łajdakiem? On tylko tak z lenistwa nie zrobił żadnej wojenki na moście czy choćby informacji an Wrotach Gryfina. A ze chodzi jak platfus, to tylko mu współczuć.
Heil Donald
Heil Donald 10.04.2021, 10:51
Chłopino ja mówię o wasz OSZOŁOMACH z PO i POKO !!! Oj myślenie BUL ci sprawia .
twój ból jest większy niż mój?
twój ból jest większy niż mój? 10.04.2021, 11:08
łajdaku, szanuj ofiary! Tam nie tylko politycy jednej partii zginęli oszołomie! Zawłaszczyłeś tragedię!!!
taki mój wniosek
taki mój wniosek 10.04.2021, 11:20
PiS zrobi wszystko a nawet więcej aby podzielić naród. To oszołomstwo.
WSTYD !!!!!
WSTYD !!!!! 10.04.2021, 07:14
Tam zginęło 96 POLAKÓW !!! Byli tam z różnych opcji . A wy plujecie na tych Ludzi !!! Bardzo brzydko !!!
ojojoj
ojojoj 10.04.2021, 09:30
ojojoj a słyszysz cokolwiek o innych ofiarach?
słysze i widzę
słysze i widzę 10.04.2021, 10:01
Ojoj codziennie na tablicy ogłoszeń z klepsydrami. A u was na wsi nie ma?
rozumiem, co widzę i słyszę...
rozumiem, co widzę i słyszę... 10.04.2021, 10:51
słyszysz i widzisz - ale nie rozumiesz... doczytaj tekst z 7.14
WSTYD JAK BYK
WSTYD JAK BYK 10.04.2021, 09:25
Dzisiaj tylko na covid umrze kilka razy więcej. Różnej opcji. Ale nikt z tego szopki nie będzie robił. No moze płaskoziemcy antyvidowcy będą się pluć.

Pozostałe