Parkuje na chodniku. Zostawili mu kartkę

  • 10.04.2021, 16:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Parkuje na chodniku. Zostawili mu kartkę
PO RAZ KOLEJNY PROSZĘ TU NIE PARKOWAĆ. UTRUDNIA PAN PRACĘ KIEROWCY! A POZA TYM TO JEST CHODNIK – NIE PARKING – takiej treści kartkę zobaczył za wycieraczkami kierowca tego auta.

Sprawa parkowania na placu przed wejściem na Cmentarz Żołnierzy Radzieckich w Gryfinie, nową część nekropolii, koło kwiaciarni oraz wysypiska gruzu budzi kontrowersje. Nie zawsze samochody mogą swobodnie wjechać i stamtąd wyjechać. Na asfaltowym chodniku pojawiły się nawet… wyrysowane linie i litery.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (103)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dekiel
Dekiel 11.04.2021, 23:42
Parking tam był zanim powstał sklepik. Przy obecnie tragicznej sytul aycji z parkowaniem w Gryfinie stosowanie ograniczeń jest, zwłaszcza samowolnych jest przestępstwem. Ciekawe, że podpisując kontrakty z wielkopowierzchniowymi sklepami nie zawarto klauzuli o możliwości parkowania w godzinach nocnych , kiedy sklepy te nie pracują. Ale chyba o problemach mieszkańców przy tak lukratywnych kontraktach nikt nie myślał.
Tom
Tom 11.04.2021, 20:28
SUV, i wszystko jasne...
Obiektywnie
Obiektywnie 11.04.2021, 17:34
Przeszkadza pani ze sklepu bo zastawia wystawę zrobioną na parkingu a pani za nią nie płaci podatku. Zwykłe chamstwo handlary.
Inna bajka, że cmentarz rozbudowuje się w mieście. Brak wizji, za dużo roboty, nie umimy. A tereny pod nowy cmentarz przygotowane( jeszcze za Henia Piłata), a że trochę to kosztuje...., no kosztuje nieroby, jak wszystko.
Brutto
Brutto 11.04.2021, 17:42
Pani ze sklepu w Netto?
paranoja gryfińska
paranoja gryfińska 11.04.2021, 18:41
A gdzie masz netto koło cmentarza? Następny co nie patrzy na zdjęcia, nie patrzy na treść - za to "wie lepiej"?
paranoja gryfińska
paranoja gryfińska 11.04.2021, 17:21
Ludzie nie umieją czytać ze zrozumieniem. Ile tu wypowiedzi o rzekomym złym parkowaniu - bo wyczytali na kartce za wycieraczką i z góry uznali, że rację ma ten, co wypisał.
A tymczasem ktoś z tą kartką przejechał z innego miejsca - więc tutaj stał jak najbardziej prawidłowo i normalnie - a ile tu komentarzy, mędrków, co pisali o chodniku i zastawianiu wjazdu...
takie są fakty
takie są fakty 11.04.2021, 17:42
Na trzecim zdjęciu wyraźnie widać, że stoi na przejeździe.
paranoja gryfińska
paranoja gryfińska 11.04.2021, 18:45
Kolejowym przejeździe? Popatrz na pierwsze zdjęcie - stoi przy budce z kwiatami! Jaki "przejazd"? Trzeba było kwiaciarnię postawić dalej od parkingu i zainwestować w kilka metrów chodnika!!!
trzecie zdjęcie
trzecie zdjęcie 11.04.2021, 19:36
Pierwsze zdjęcie deformuje perspektywę. Nie pokazuje wjazdu na nowy cmentarz i na wysypisko.
trzecie zdjęcie deformuje perspektywę tak samo :)
trzecie zdjęcie deformuje perspektywę tak samo :) 11.04.2021, 20:05
aaaa - ale nie ma wjazdu na nowy cmentarz. A na wysypisko też nie ma tam wjazdu - gmina nie ma tam drogi!
drogowiec
drogowiec 11.04.2021, 14:52
To dziki parking i odpowiada za niego właściciel.
niestety
niestety 11.04.2021, 15:32
Przecież wiemy, że Gryfino nie ma gospodarza.
kwiaciarnia
kwiaciarnia 11.04.2021, 14:45
Im więcej parkujących tym większy ruch w interesie.
takie są fakty
takie są fakty 11.04.2021, 14:36
To teren niezagospodarowany, zarówno po jednej jak i po drugiej stronie.
zapętlenie
zapętlenie 11.04.2021, 14:53
Po drugiej stronie kwiaciarni tercet zrobił sobie wysypisko.
zapętlenie
zapętlenie 11.04.2021, 14:53
Po drugiej stronie kwiaciarni tercet zrobił sobie wysypisko.
zapętlenie
zapętlenie 11.04.2021, 14:53
Po drugiej stronie kwiaciarni tercet zrobił sobie wysypisko.
tercetowe myślenie...
tercetowe myślenie... 11.04.2021, 17:27
niestety, "zapętlenie" - to nie jest wysypisko gruzu... to jest przyszły cmentarz...
strasz mniejska
strasz mniejska 11.04.2021, 14:32
Tej zaprzyjażnionej z leniwym tercetem kwiaciarni to wszyscy przeszkadzają
asystent skrętu
asystent skrętu 11.04.2021, 12:35
Ściągnąć kartkę i już.
Obiektywny
Obiektywny 11.04.2021, 17:37
I zgłosić na policję.
X
X 11.04.2021, 10:42
Obornik woził na wsi koniem teraz auto kupił i udaje insyminatora gryfińskiego
proste
proste 11.04.2021, 11:17
gorzej, żeś ty taczką obornik woził - i taki z ciebie "mechanizator"...
Wiele samochodów stoi na parkingu - a ty nawet tego nie ogarniasz...
Ciota Knagulec vel Gumowiec
Ciota Knagulec vel Gumowiec 11.04.2021, 12:27
Zabolało oko proroka inseminatora ?
to pewne
to pewne 11.04.2021, 12:42
Ciota masz adekwatny do swojego poziomu nick.
ktoś
ktoś 11.04.2021, 10:37
Po pierwsze, to plac, a nie chodnik, po drugie, miejsce to nie było zakratkowane, a po trzecie, miejscem najbliżej drzwi wejściowych do tej budy jest miejsce między tym Infiniti a Mercedem (gdyby dostawczak stał tam gdzie to Infiniti stało to kierowca musiał by obchodzić łukiem kwiaty stojące na zielonej wykładzinie), więc z jakiej racji ktoś z tej budy przypieprzył się do kierowcy Infiniti?

PS. Na zdjęciach Google Street View z 2013 r. stoi znak oznaczający parking, a kontunuacja drogi dla pieszych jest wyznaczona liniami przerywanymi.
Ale swoją drogą dziwnie tam były wyznaczone miejsca bo jeśli miejsca od 1 do 6 były by pozajmowane to kierowcy pojazdów na miejscach od 7 do 9 chcąc opuścić plac zmuszeni by byli to przejazdu przez trawnik i chodnik. To chyba nie są granice miejsc parkingowych tylko wyznaczone miejsca na stragany na Wszystkich Świętych.
https://www.google.pl/maps/@53…
proste
proste 11.04.2021, 14:27
te linie i numery były malowane na dzień Wszystkich Świętych. Oznaczają pola dla sprzedawców kwiatów i zniczy... Niech autor artykułu nie wprowadza ludzi w błąd jak nie wie!!!
do mało kumatej
do mało kumatej 11.04.2021, 14:42
proste niby, ale inteligencja nie grzeszysz? Jakież znaczenie ma kiedy te linie i numery były namalowane? Czy ktoś temu przeczy?
Jak może wprowadzać w błąd, jeśli w artykule nie ma ani słowa i sprzedawcach kwiatów i zniczy?
proste
proste 11.04.2021, 11:18
też mi się wydaje, że ktoś się przyp... - bo mu się nie podoba parking, który tam jest "od zawsze"...
do niekumatej
do niekumatej 11.04.2021, 14:44
Parking się komus nie podoba :))) I gdzie to mało kumata wyczytałaś?
do niekumatej z 14.44
do niekumatej z 14.44 11.04.2021, 15:03
w większości komentarzy niekumatych pierd.ołowatych hejterów - a ty "nie wiesz, ale się wypowiadasz"?
Hejt na parkowanie na parkingu!
do niekumatej
do niekumatej 11.04.2021, 15:31
Nie rozumiesz słowa hejt. Zdziwisz się, ale hejterzy, to wcale nie ci, którzy nie wiedzą, a się wypowiadają. To raczej ci, którzy wśród swoich "argumentów" używają inwektyw typu "debil".
kumaty
kumaty 11.04.2021, 16:21
przemądrzały a debil - jak potępiasz kierowcę, który postawił samochód - jeden z wielu - PRAWIDŁOWO NA PARKINGU - to jesteś debil!
A jak się czepiasz, bo ci wstyd, żeś nie zauważył, że ten napis dotyczył inne sytuacji, niż opisana w artykule - i brniesz w idiotyzmy- to jesteś debil do kwadratu
zdziwiony
zdziwiony 11.04.2021, 11:01
Właśnie kto wymalował te boksy?
proste
proste 11.04.2021, 11:14
to na Wszystkich Świętych do przetargu na sprzedaż kwiatów i zniczy - a przemądrzałe pierd.oły pitolą jakby kierowca stanął na środku chodnika - a nie na parkingu...
mister
mister 11.04.2021, 10:14
Źle zaparkowany to jest ten Volkswagen po prawej stronie ( na głównym zdjęciu).
stela
stela 11.04.2021, 09:39
To nie chodzi o cmentarz tylko właściciel tego samochodu notorycznie parkuje na chodniku przy sklepie mięsnym koło Netto, więc dostawca towaru nie może się tam dostać. Problem polega na tym dlaczego właściciel tego samochodu ciągle jeździ z tą kartką.
ale tu hejterów i to bezmyślnych...
ale tu hejterów i to bezmyślnych... 11.04.2021, 10:11
o matko, a tylu tu przemądrzałych hejterów tłumaczyło, że "stoi i przeszkadza"... nawet karawanom...
Ile tu hejtu poleciało na ludzi parkujących na parkingu - że to niby chodnik...
lokis
lokis 11.04.2021, 10:49
do 10.11, ale jedno drugiemu nie przeszkadza. To może oznaczać, że kierowca ma w ogóle problem z parkowaniem.
Miron
Miron 11.04.2021, 11:02
lokis, i ma tego świadomość, bo kartki nie zdejmuje , czyli niejako sie do tego przyznaje :))))))
proste
proste 11.04.2021, 11:16
co nie usprawiedliwia bezmyślnych hejterów, którzy napadają na kierowców (bo przecież tam wiele samochodów) na parkingu...
moim zdaniem
moim zdaniem 11.04.2021, 11:22
do proste: Tylko ze akurat ten stoi w przejeździe. No może oprócz tego volkswagena.
gdzie???
gdzie??? 11.04.2021, 11:58
Człowieku - w jakim "przejeździe"? Stoi normalnie w rządku, jak nakazuje logika! Sam jesteś przejazd. Kolejowy w dodatku!
Borys
Borys 11.04.2021, 10:11
Jak sam jeździ z ta kartką to do siebie niech ma pretensje że zwraca na siebie uwagę jak na tym głównym zdjęciu, że ludzie przystają i czytają.
stela
stela 11.04.2021, 13:41
Przecież kartkę napisali mu nie pod cmentarzem, tylko pod blokiem gdzie parkuje a parkuje pod sklepem mięsnym na chodniku. Więc kierowca wożący towar do mięsnego nie może przytaszczyć skrzynek z mięsem tylko musi kawałek dalej zaparkować. Czytajcie ludzie ze zrozumieniem: kartka napisana nie pod cmentarzem tylko pod jego blokiem a że jeździ z tą kartką od wczoraj to już inna rola
niepiśmienni...
niepiśmienni... 11.04.2021, 13:59
tylko że tłumoki uparcie piszą, jakby to właśnie pod cmentarzem był chodnik i blokował przejazd!!!
ogarnij się człowieku
ogarnij się człowieku 11.04.2021, 14:06
do niepiśmienny: Sam się plujesz, obrażasz ludzi, bo nie potrafisz kartki zdjąć.
on kartki nie zdjął - ale ty tępo wierzysz kartce a nie rzeczywistości...
on kartki nie zdjął - ale ty tępo wierzysz kartce a nie rzeczywistości... 11.04.2021, 15:07
debilku - plujesz się, że stoi na chodniku bo nie dojrzałeś, że kartka nie dotyczy tego miejsca i ci wstyd?
bistro
bistro 11.04.2021, 13:49
A kto tam wie gdzie mu kartkę przyczepili. Miał koło kwiaciarni i to jest fakt. Reszta to tylko tłumaczenie. Bo jeśli koło Netto to po co przyjechał z nią na cmentarz?
niepiśmienni?
niepiśmienni? 11.04.2021, 14:01
Ale po co tyle osób pluje, że stojąc pod cmentarzem przeszkadza czy stoi neprawidłowo?
stela
stela 11.04.2021, 13:56
Bo jeździł z nią cały dzień, wiem bo mam widok z okna na ten samochód i widzę gdzie parkuje - czytaj człowieku ze zrozumieniem
doczytaj ze zrozumieniem komentarze...
doczytaj ze zrozumieniem komentarze... 11.04.2021, 15:09
To debilku przeczytaj ze zrozumieniem - ludzi rzucili się że pod cmentarzem nie ma parkingu - bo uwierzyli kartce a nie zdjęciom!!!
Droga fura
Droga fura 11.04.2021, 09:08
Bogacz
nie wygląda
nie wygląda 11.04.2021, 10:11
Ale nie nowa.
wyjaśni mi ktoś?
wyjaśni mi ktoś? 11.04.2021, 08:38
Wyjaśni mi ktoś o co chodzi z tym napisem i tym hejtem? Przecież tam jest parking a nie żaden chodnik! I samochód stoi w szeregu innych! I nie widać, żeby komuś przeszkadzał!
Nie ma żadnych znaków, że coś się zmieniło w organizacji ruchu!
O co chodzi?
domyślam się
domyślam się 11.04.2021, 10:12
Moze towar z kwiatami nie można wystawić?
o to chodzi?
o to chodzi? 11.04.2021, 15:09
czyli to tej kwiaciarni przeszkadza? Ale ona stoi tam od niedawna - a parking był od zawsze - mogli przewidzieć stawiając budkę...
xxl
xxl 10.04.2021, 23:06
debile niema tam wyznaczonej drogi do cmentarza nr 2 i znaków zakaz parkowania
kluturalny kierowca
kluturalny kierowca 10.04.2021, 23:13
Ale rozsądny człowiek widzi, że jest przejazd. Wystarczy popatrzeć.
do kulturalnego i ślepego...
do kulturalnego i ślepego... 10.04.2021, 23:18
debilu - a nie kulturalny kierowco - pokaż ślepoto - JAKI TAM PRZEJAZD - stoją samochody w szeregu na parkingu - ten stoi przed budką ze zniczami - może im przeszkadza?
kulturalny kierowca
kulturalny kierowca 10.04.2021, 23:38
Szkoły specjalnej razem nie skończyliśmy abyś mówił mi pan per "debilu". To a'propos kultury wypowiedzi. Teraz odnośnie kultury jazdy, tudzież parkowania - trzeba jeździć i parkować tak, żeby innym nie stwarzać zagrożenia czy też kłopotów. To parkowanie takowe stwarza co widać wyraźnie po zdjęciach.
ad vocem
ad vocem 11.04.2021, 10:07
piękna "kultura wypowiedzi" ty z 23.38. naprawdę - sam się naucz kultury osobistej, potem pouczaj innych...
do CHAMA, co uczniów szkoły specjalnej nazywa debilami...
do CHAMA, co uczniów szkoły specjalnej nazywa debilami... 11.04.2021, 08:30
Debilu i chamie - uczniów szkoły "specjalnej " nazywasz "debilami"? To cię matka kultury nauczyła!!!
Debil - to twój stan - gdzie ty "widzisz na zdjęciach" "zagrożenie"? Na PARKINGU w szeregu stoi 4 czy 5 samochodów - ani za ciasno, ani nic!
Gdzie masz chamie i debilu pogardzający uczniami szkoły "specjalnej" jakieś zagrożenie?
niedzielny kierowca
niedzielny kierowca 10.04.2021, 23:54
Nie potrafi parkowac i jeszcze jeździ z brudną szyba. Taki "kierowca", ze pewno nawet nie zauważył.
wyjaśnij!
wyjaśnij! 11.04.2021, 08:32
Ale o co chodzi z tym rzekomo złym parkowaniem? Dlaczego te pozostałe w szeregu na parkingu stoją "dobrze" a on "nie umie parkować"?
kolo
kolo 11.04.2021, 00:28
Jeśli to faktycznie on, to niezły gbur.
Karny ku*as
Karny ku*as 10.04.2021, 22:42
Naklejcie jemu Karnego Ku*asa, to taka naklejka, naklejki.
Można je kupić wszędzie, jak będzie je zdrapywać to może się nauczy !!!
Mądry zrozumie za pierwszym razem, a "niemądremu" to nawet tvn nie wytłumaczy.
Zadzwonić na "Straż Wiejską" albo "Milicję" i niech odholują, zapłaci to mu się odechce.
do debila
do debila 10.04.2021, 23:10
Ale za co debilu? Za parkowanie NA PARKINGU? Ty debilem jesteś już takim, że nawet do umigu się nie nadajesz...
niedzielny kierowca
niedzielny kierowca 10.04.2021, 23:55
Nie pultaj się i nie wyzywaj wszystkich dookoła tylko przeparkuj ten swój złom.
wyjaśnij!
wyjaśnij! 11.04.2021, 08:33
Debilu - ale co - chcesz w tym miejscu swój szrot postawić? Wytłumacz, czemu stojące w szeregu na parkingu samochody ci przeszkadzają?
A.
A. 10.04.2021, 21:40
Stoi w szeregu z innymi. Pracę jakiego kierowcy...?
nie ogarniam
nie ogarniam 10.04.2021, 21:57
jakaś absurdalna wojenka prywatna chyba - przecież tu ani nie ma chodnika ani nikomu nie zastawia miejsca - przecież tam zawsze był parking!!!
znak
znak 10.04.2021, 23:55
A gdzie masz tam znak, ze to parking?
a.
a. 11.04.2021, 09:36
A gdzie masz znak, że coś innego?
wyjaśnij!
wyjaśnij! 11.04.2021, 08:34
A gdzie masz zakaz parkowania?
widzę po zdjęciu
widzę po zdjęciu 10.04.2021, 21:20
Faktycznie - stanął na samym przejeździe.
gdzie?
gdzie? 10.04.2021, 21:31
ale przejeździe skąd dokąd? Człowieku? Jaki przejazd? Parking jak był tak jest?
postronny
postronny 10.04.2021, 21:37
Przepraszam, że się wtrącam. Ale przeciez tędy jeżdża karawany.
nie ogarniam
nie ogarniam 10.04.2021, 21:55
Karawany jeżdżą od Pomorskiej do kostnicy! A pogrzeby też się od kaplicy zaczynają, a nie od tej strony!
na tej drodze
na tej drodze 10.04.2021, 23:56
Tutaj też jeżdżą grabarze żeby wykopać grób.
szok i niedowierzanie
szok i niedowierzanie 10.04.2021, 21:20
Ale żeby z taką kartką jeździć po całym miejcie?!
Gryfino
Gryfino 10.04.2021, 21:37
Po miejcie czy po mieście?

Pozostałe