To zmarnowany skatepark - ocenia gryfińska młodzież

  • 10.04.2021, 19:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
To zmarnowany skatepark - ocenia gryfińska młodzież
Otwierany był z wielką pompą. Burmistrz i jego dwóch zastępców przecinało wstęgę podczas uroczystego otwarcia skateparku w Gryfinie 6 grudnia 2019 r. Teraz miejsce to świeci pustkami i... wielkimi kałużami, chociaż deszcz nie padał od kilku dni.

Skatepark w Gryfinie powstał w ramach budżetu obywatelskiego. Z projektu cieszyło się wielu młodych gryfinian.

Jednak już po wykonaniu skateparku dały się słyszeć krytyczne oceny na temat sposobu zamontowania niektórych przeszkód.

Miejsce to przyciągało jednak sporą grupę skaterów.

Teraz, po 1,5 roku często świeci pustkami.

-To zmarnowany skatepark - ocenia w rozmowie z nami gryfińska młodzież. - Dziś w ogóle nie padał deszcz. A proszę zobaczyć, że od wielu dni te kałuże stoją, woda nie spływa. Nie możemy wtedy tu jeździć, bo skutek będzie taki, że zaraz będziemy mieli mokre i brudne ubranie - skarżą się młodzi gryfinianie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Angielski skatepark
Angielski skatepark 12.04.2021, 14:57
Panie Tomku proszę o komentarz.
Julia
Julia 12.04.2021, 01:56
Tatuś dwa tygodnie temu, przed świętami, sprzedał mój tablet co dostałem od pani poseł. No i po szkole w tym roku.
Fifty fifty
Fifty fifty 12.04.2021, 01:30
Ciągle im brakuje pieniędzy i takie efekty.....
Do fifty....
Do fifty.... 12.04.2021, 07:43
Przecież to był projekt budżetu obywatelskiego
tyle tego dobrego
tyle tego dobrego 12.04.2021, 09:46
To projekt budżetu obywatelskiego, ale jak oddawali to sobie "ordery przypinali" a o pomysłodawca cisza. A do tego jak widać zrobili bubla.
skaterzy  wala teraz  metę  wyrosli z trawy
skaterzy wala teraz metę wyrosli z trawy 11.04.2021, 19:06
ale tam rolkarzy jest czasem tylko oni blanty rolują
TKM
TKM 11.04.2021, 16:43
Zastępca Burmistrza od działek , to tak nie za bardzo MYŚLI !!!
Urbański !!! do Roboty !!
Urbański !!! do Roboty !! 11.04.2021, 16:41
Kasa POszła na działeczki ??? Tych z TKM - u ???
rozliczyć
rozliczyć 11.04.2021, 14:49
Wyrzucone pieniądze w błoto!
123
123 11.04.2021, 14:08
Padało, nie padało, to nie powinno mieć znaczenia. Podłoże, na którym ustawione są rampy to badziewie pierwsza klasa. Kałuże wyschną dopiero po tygodniu świecenia słońca. Moje dziecko nie raz leżało w kałuży, bo dziury w nawierzchni, a jak są kałuże to dziur nie widać. Widać, że wszystko zrobione na odwal się. Młodzież dziur w nawierzchni sama nie porobiła, a że sami nie dbają i śmiecą to inna sprawa. Tu chodzi o sam skatepark, a nie o śmiecenie.
funky
funky 11.04.2021, 14:20
Potwierdzam, to bubel.
wrona
wrona 11.04.2021, 11:15
Czyli wyrzucona kasa na coś nieużytecznego.
Malkontent
Malkontent 11.04.2021, 10:37
Trochę późno na Prima-Aprilis, ale muszę przyznać, że żarcik przedni: "Nie możemy wtedy tu jeździć, bo skutek będzie taki, że zaraz będziemy mieli mokre i brudne ubranie - skarżą się młodzi gryfinianie". Z kim Pan niby rozmawiał Panie Redaktorze? Znów z duchami?
Jak zwykle
Jak zwykle 11.04.2021, 12:11
Przeciez to widać gołym okiem. I nie ma o czym dyskutowac. Dzieciaki najpierw czekały 15 lat, później cieszyly miesiąc dopóki nie odkryly jaka to lipa. Jestem w temacie, wiem co piszę i żadne wstęgi i pietdzielenie tego nie zmienią. Lipa lipa i wiocha.
sołtys
sołtys 11.04.2021, 11:15
Nikitińskim gadaniem śmierdzi na odległość! Normalnie jak na sesji.
Zgłaszasz problem, to od razu atak na tego kto śmiał go zgłosić.
kompetencja wicka
kompetencja wicka 11.04.2021, 11:23
Jak to mówią - uderz w stół, a nożyce się odezwą.
mączna
mączna 11.04.2021, 11:20
oni tak mają - to silniejsze od nich - taka przypadłość...
Anka
Anka 11.04.2021, 10:12
Tak zmarnowany , przez tą młodzież właśnie ! Kto był choć raz - widział i słyszał
Jak zwykle
Jak zwykle 11.04.2021, 12:12
Puknij sie . Jedź do Przecławia i zobacz jak wygląda skatepark.wszystko u nas tak zwanym własnym sumptem:)))
Srutututu
Srutututu 11.04.2021, 10:07
A Kuduk miał piaskiem podsypywać jeziorka żeby było sucho. Mam to na piśmie.
🤗
🤗 11.04.2021, 09:13
Ale medialne szoł było ? Było, czyli podpieli się pod bubla cha cha cha
zgr
zgr 11.04.2021, 01:01
Skatepark? To zmarnowane miasto!
B
B 10.04.2021, 23:22
Szit a nie skatepark. Nadal jeździmy do Przecławia, albo kolo Lidla. Puknij sie w łeb vicku.
gryfino
gryfino 10.04.2021, 23:12
te podłoże jest nie równe od ponad 12lat nie dziwimy sie ze nie ma spadku wody tylko gdzie są pieniądze za droge do laduny od wejścia na stadion , tam powinien stać już z 3 skeytpark bo tyle na to wydali
x11
x11 10.04.2021, 22:36
Na tym samym asfalcie mecze rozgrywała drużyna piłki ręcznej Hermesa i pół godzinki przed meczem miotełkami usuwała pracowicie kałuże.
Może to jest rozwiązanie?
a przed wojną, to panie....
a przed wojną, to panie.... 10.04.2021, 23:13
ćwierć wieku temu... W latach 60 sportowcy sami robili tam stadion - ale to chyba nie tak ma wyglądać rozwój?
Gryfinianin
Gryfinianin 11.04.2021, 10:11
To było ponad pół wieku. Ja w latach 80 (85 konkretnie) budowałem korty tenisowe ale Seweryny poniszczyli wszystko.
czas idzie na przód
czas idzie na przód 10.04.2021, 23:58
A teraz mają słomkami wypić wodę?
rambo
rambo 10.04.2021, 22:21
Kto jest odpowiedzialny za tę inwestycję-przypadek?!!!
Pyton
Pyton 11.04.2021, 10:12
Miler ?
Skateboy
Skateboy 10.04.2021, 22:10
Ćpalnia i dilownia sie odbywa i to w ciągu dnia
Pyton
Pyton 11.04.2021, 10:14
Policja nie ma tego zaznaczone na mapie ryzyk to nie wie.
Seweryn
Seweryn 11.04.2021, 10:21
A jest to teren chroniony bo tu w pobliżu sprzedaje się alkohol -lokal!
Szmaja z Dolnej
Szmaja z Dolnej 10.04.2021, 22:05
W przetargu pewnie bylo wymian nawierzchni ale tego nie zrobili ale kasa sie podzielili i jest jak jest.

Pozostałe