Podciął sobie gardło i nadgarstek

  • 12.04.2021, 10:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podciął sobie gardło i nadgarstek Fot. OSP Banie
To prawdopodobnie była próba samobójcza. Po rannego przyleciał śmigłowiec. Strażacy zabezpieczyli lądowisko.
Dyżurny stanowiska Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Gryfinie w sobotę 10 kwietnia 2021 r. przed godziną 20.00 zadysponował jednostkę OSP Banie do zabezpieczenia lądowiska śmigłowca LPR w miejscowości Tywica.
 
- Wezwanie dotyczyło ok. 30-letniego mężczyzny. Na miejsce zadysponowano naziemny zespół ratownictwa medycznego i zespół LPR. Pacjent z ranami klatki piersiowej, nadgarstka i gardła został zabezpieczony i przetransportowany śmigłowcem do szpitala - informuje redakcję igryfino Paulina Heigel, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Ruch na drodze wojewódzkiej w trakcie startu RATOWNIKA 11 był wstrzymany.

W akcji uczestniczył jeden zastęp OSP Banie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nie rozumiem
nie rozumiem 18.04.2021, 15:12
Ale dlaczego od razu sprawę zlecono prokuraturze?
Na jęzorach niosą
Na jęzorach niosą 13.04.2021, 13:17
Ja słyszałem że ,w prezencie od dziadka dostał xboksa bardzo się cieszył ale kiedy zajrzał do środka nie mógł uwierzyć w to co zobaczył na własne oczy więc się podziabał plastikowym nożem z ząbkami.
Ludzie mówią , że to była stara czerwona cegła, a hihot dziadka do tej pory słychać w ciemną noc.
gawędziarz
gawędziarz 13.04.2021, 14:52
To miejscowa legenda?
8 rebe
8 rebe 12.04.2021, 13:46
co oni biora w tych baniach moze z apteki krakowiaków co to za czrodziejski specyfik ze takie cuda sie tam dzieją
Uzalezniony
Uzalezniony 12.04.2021, 12:52
Może internet mu odcięli wtedy wszystko może się zdazyc no bo jak żyć bez fejskuka pytam się jak i po co?
Ola
Ola 12.04.2021, 12:14
W jakim jest stanie?
Przez ten towar to ktoś tarpanem po dnie jeziora jeździł
Przez ten towar to ktoś tarpanem po dnie jeziora jeździł 13.04.2021, 22:48
Jest w stanie z podciętym gardłem , nadgarstkiem i cesarskim cięciem, nie potrafisz okiełznać tego co przeczytasz ?
To może też kupujesz towar u tego małego dilera z psem na ścieżce rowerowej pod lipami na przeciwko białego pałacu ?
jak ja przy goleniu
jak ja przy goleniu 13.04.2021, 23:12
Może tylko draśnięty?
Knagulec
Knagulec 12.04.2021, 11:23
Powinni go obciążyć kosztami
Jadzia
Jadzia 12.04.2021, 15:39
Czlowieku!!!! Troche empatii i wyrozumilosci !!!!😘Jak jestes Taki „ mocny „ to Dobrze!!!! Nie wszyscy sa twardzielami !!!! W tych trudnych czasach ludziom juz „ wysiada“ Psychika!!!! Jak jestes Taki „ Hej do przodu „ to pokryj koszty!!!!!Pieniadze w zyciu to nie wszystko !!!!! Zycze Zdrowia !!!!💐
lis
lis 12.04.2021, 11:01
Coś go musiało do tego czynu doprowadzić.
Miętus
Miętus 12.04.2021, 10:41
Klatkę piersiową? To co chciał sobie wyrwać serce?

Pozostałe