Dziury i "tarka" na gminnych drogach [list czytelniczki i odpowiedź z UMiG]

  • 13.04.2021, 13:10
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dziury i "tarka" na gminnych drogach [list czytelniczki i odpowiedź z… Fot. czytelniczka igryfino
Kto jest odpowiedzialny za odcinek drogi do pralni/elektrowni od stacji paliw przy pół-rondzie, do Hotelu na Rozstajach? W kierunku na elektrownię 100 m za mostem na Tywie po obu stronach na drodze wbiły się olbrzymie dziury. Następna "tarka" czeka na nas na Przemysłowej 11 i kolejne duże dziury na obu pasach 300 m za znakiem Pniewo (lub 200m przed hotelem). W nocy trzeba wiedzieć, że tam są dziury, inaczej grozi to zerwaniem/uszkodzeniem zawieszenia. Dodatkowo dochodzi wzmożony ruch dużych i bardzo ciężkich aut do elektrowni z konstrukcjami, które budują nowe bloki - napisała do nas czytelniczka (imię i nazwisko do wiadomości redakcji).

O odpowiedź poprosiliśmy naczelnika Mariusza Andrusewicza z Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie.

Nawiązując do przesłanego zapytania uprzejmie informuję, że opisana droga jest w zarządzie Gminy Gryfino, jak co roku dokonaliśmy przeglądu dróg o nawierzchni bitumicznej i ujęliśmy m.in. ul. Przemysłową do remontów cząstkowych masą. W ostatni poniedziałek rozpoczęliśmy tego typu prace, które uzależnione są od warunków pogodowych. W najbliższym czasie prace remontowe zostaną również zrealizowane na przedmiotowej drodze.

Mariusz Andrusewicz
naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju
Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pogromca gminnego krasnala
Pogromca gminnego krasnala 14.04.2021, 20:26
Widzieliście dziury w Szczawnie?
szwajcarski ser
szwajcarski ser 15.04.2021, 16:50
Sawaryn sobie nie pozwoli.
obserwator gryfiński
obserwator gryfiński 14.04.2021, 09:53
Jak już pisałem tylko taczki którymi wywieziemy tych 3 pajaców mogą uratować to miasto
ja
ja 15.04.2021, 10:41
gwoli ścisłości wiele lat temu ustalono ,że właśnie ten odcinek miała naprawić gmina i nie naprawiła .Rządził wtedy (ulubieniec niektórych )ś.p.....;Uprzejmie proszę się nie wściekać ,tę sprawę akurat znam dokładnie.Tak ,to był fachman od m.i. dróg angielskich
to choroba albo zboczenie, glusiu...
to choroba albo zboczenie, glusiu... 15.04.2021, 12:35
co się wściekać na psychopatę, który nie zauważył, że Sawaryn (dyrektor za czasów pierwszego PiSu w dolnej - pierwszy "spadochroniarz') rządzi szósty rok - a Poprzednik od CZTERECH LAT NIE ŻYJE...
glon
glon 15.04.2021, 10:56
ś.p. przynajmniej nie kradł
ja
ja 15.04.2021, 16:44
a "drogi angielskie" wsiądż w samochód i jedz na rapackiego i na stadion.już psychopata a nie glusiu.?oj puszczają nerwy,puszczają.nienawiść zakrawająca na psychopatię jest chorobą
uważaj, bo guru cie poda do soądu...
uważaj, bo guru cie poda do soądu... 15.04.2021, 18:44
glusiu psychopatyczny wielbicieliu Sawaryna - sugerujesz, że Sawaryn to złodziej?
Oj uważaj...
Bo jeśli Sawaryn nie podał do sądu - to jest wspólnikiem zlodziejstwa...
słownik
słownik 15.04.2021, 17:55
Polski język, trudny język prawda " ja"?
Głosowałem na mietka i za to bardzo wszystkich przepraszam...
Głosowałem na mietka i za to bardzo wszystkich przepraszam... 13.04.2021, 22:48
Dziury w drogach, sypiący się tynk z gminnych budynków, hałdy śmieci walające się po mieście (a ostatnio nawet w lasach), brak dbania o zabytki za to hala na bogato, uwalone studium, zmiażdżona uchwała śmieciowa, przegrany proces karny jednego z wicków, naciski polityczne i za to wszystko solidne premie i zarobki.

Ja się pytam co to jest? Przecież to idzie z naszych pieniędzy!!! Dosyć tego, czas może posprzątać w tym mieście...
ja
ja 15.04.2021, 16:47
no to sprzątaj.zbieraj podpisy i wnioskuj o referendum o odwołanie burmistrza.do dzieła podnieś przyłbicę a nie anonimowo gryż po kostkach
Nagrody
Nagrody 13.04.2021, 23:31
Dostali nagrody i dlatego teraz balują i nawet TBS jest zamknięty.
Praca Zdalna, Śmiechu Warte.
Jak się boją interesantów i siebie na wzajem,
to niech się zamkną i pracują wahadłowo tak jak my w firmie,
jeden sam w biurze i już się nie narażamy.
ja
ja 15.04.2021, 16:49
a pozostali siedzą w domu i biorą forsiczkę?
postojowe
postojowe 14.04.2021, 22:19
Czy urzędnicy w magistracie i spółkach dostają pełne wynagrodzenie czy mają wypłacane postojowe. Gdy Laguna była zamknięta i pracownicy byli na zdalnym to czy to prawda, że dostawali tylko postojowe, a więc niepełne wynagrodzenie?
rozczarowana
rozczarowana 13.04.2021, 23:10
Bo to leń jest, a do tego wiecznie gdzieś jeździ a ci zastępcy to do niczego.
Józef
Józef 13.04.2021, 20:08
Starostwo powiatowe w Gryfinie, to ono odpowiada za stan drogi.
paranoja gryfińska
paranoja gryfińska 13.04.2021, 21:26
józiu - a to sawarynowy urzędnik kłamie? Czy ty masz psychiczne problemy? Doczytałeś artykuł?
ja
ja 15.04.2021, 16:51
co wy z tą psychiką?zapatrzyliście się w ruskich co to na łubiance"leczą psychicznych"
ciebie leczyli na Grunwaldzkiej...
ciebie leczyli na Grunwaldzkiej... 15.04.2021, 18:46
Trzeba mieć jakąś psychiczną chorobę, żeby od 4 lat nie zauważyć śmierci czlowieka i pisać że to droga powiatowa, kiedy w artykule jest wyraźnie wypowiedź URZĘDU GMINY!!!
do fake newsiarza
do fake newsiarza 13.04.2021, 21:06
Bzdurzysz panie wiceburmistrzu.
paranoja gryfińska
paranoja gryfińska 13.04.2021, 21:25
"józio" nawet nie potrafi przeczytać, co gmina pisze - albo uważa, że na Sawaryna głosowali tacy idioci, że uwierzą wbrew słowom naczelnika wydziału z gminy.
Co jedno drugiego nie musi wykluczać...
napoleoński łeb
napoleoński łeb 13.04.2021, 21:50
Józef czy Paweł?
mongolia
mongolia 14.04.2021, 22:20
A jak myślisz?
:)
:) 15.04.2021, 20:29
zdrowo myśląc nie dasz rady nadążyć za nimi...
Nie fair
Nie fair 13.04.2021, 18:07
Gminne drogi są traktowane tak..... jakby ludzie tam mieszkający nie płacili podatków..
Józef
Józef 13.04.2021, 20:09
Droga powiatowa, nie gminna to jest
do paranoika
do paranoika 15.04.2021, 18:48
to czemu paranoiku odpowiada urzędnik gminny, tłumacząc się, co będzie GMINA ROBIĆ?
Ryszard
Ryszard 13.04.2021, 17:25
A ul. Kościelna, ul. Niepodległości kiedy będą załatane? Dziury w takich miejscach, że nie ma jak ominąć.
mieszkaniec
mieszkaniec 13.04.2021, 22:51
obie ulice aż proszą się o remont generalny...
szkoda
szkoda 13.04.2021, 23:09
Widocznie nikt od Sawaryna tam nie mieszka.
józek
józek 13.04.2021, 16:32
Ile lat ma ten asfalt że już uległ zniszczeniu?.
88
88 15.04.2021, 12:04
będzie miał 50 lat
🤔
🤔 13.04.2021, 15:10
Wszędzie są zaniedbania, ale powiedz to głośno ,to obraza majestatu. Usłyszysz, że to piszą wciąż ci sami hejterzy. Szkoda słów.🤔
Gumowiec
Gumowiec 13.04.2021, 14:30
Dziury jak u Knagulca w gaciach i skarpetach
Obserwator
Obserwator 13.04.2021, 14:23
Tam odkąd pamiętam są stałe punkty na których się to tworzy.
8 zł / metr
8 zł / metr 13.04.2021, 13:54
Droga ??? Działki TKM u !!!

Pozostałe