Tęczowe schody z Prostokąta na Kwadrat

  • 13.04.2021, 14:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tęczowe schody z Prostokąta na Kwadrat
Czy się schodzi, czy się wchodzi, to raczej trzeba patrzeć pod nogi. Dziwnie podzielone są stopnie schodów między Kwadratem a prostokątem na Górnym Tarasie w Gryfinie. Teraz dziwne schody zyskały nowe kolory.

W kolory tęczy pomalowano schody prowadzące  z Prostokąta na Kwadrat na Górnym Tarasie. 

Jaki efekt? - niech każdy sam oceni.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (82)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

7 krasnoludków i jarek zawsze dziewica
7 krasnoludków i jarek zawsze dziewica 16.04.2021, 09:57
7 kolorów teczy 7 dziewcząt z albatrosa 7 dziur człowieka 7 pedzi z sodomy i
8 rebe z bartkowa  ha ha ah
8 rebe z bartkowa ha ha ah 16.04.2021, 09:01
7 KOLORÓW TECZY 7 RAMIENNA MENORA I SCHODY DO WIECZORKA zeby z netto trafił po flachę spirytu i na kwadrat kabą zwany ha ha ah 7 rebe 7 milowe buty 7 życzeń redenemesa
Jysta
Jysta 14.04.2021, 17:21
Zwykle schody a tyle jadu i nienawisci,szkoda tylko,ze macie odwagę pisać takie obelżywe rzeczy a nie potrafiącie sie podpisać-brakło odwagi!
ja
ja 15.04.2021, 10:25
w tych ponurych czasach(covid,rządy PIS)takie barwne schody ożywią ponury zgorzkniały byt.W dodatku jezeli Bóg jest stwórcą naszego dziś,to tęcza jest również jego dziełem i nie wypada wierzącym wątpić w mądrośc Pana!
proste wyjaśnienie
proste wyjaśnienie 14.04.2021, 19:41
Jysta, przyjmij po prostu, że ma prawo się komuś nie podobać. Nie ma w tym jadu nienawiści i nic wsplnego z obelżywość. Po prostu ty widzisz ludzi w barwach czarno-białych.
Mam zdanie
Mam zdanie 15.04.2021, 00:11
Zgadzam się z , proste wyjaśnienie,. Jysta nie mieszaj do tego dzieci. Każdy może napisać swoje zdanie. A moje jest takie że finalnie to wygląda jak pozostałość po PRL. Nic na siłę...
Jysta
Jysta 15.04.2021, 15:27
Nie mieszam do niczego dzieci,nie myl pojęć, tak jak napisałeś każdy ma inne zdanie,nie wszystko musi sie wszystkim podobać i tyle
do obłudnej - a ja mam zdanie o tobie...
do obłudnej - a ja mam zdanie o tobie... 15.04.2021, 00:28
A jak napiszę zdanie o twoim dziecku, że jest debilem, śmieciarzem?
Czytasz tutaj komentarze poniżej i nadal uważasz, "każdy ma prawo"?
a ty widzisz w jakich barwach? Bo nie odcieniach...
a ty widzisz w jakich barwach? Bo nie odcieniach... 14.04.2021, 20:02
Tak? To co zacytuję "ma prawo się nie podobać" - przypomnę, że malowanie dzieci... I nie cytuję ajwaja...
Wczoraj, 23:54 No wiesz Sylwia... Tak się sprzedawac
Wczoraj, 23:48 Sylwka S. Zostaw mezatych dzieciatych chłopów. Weź się do roboty
Wczoraj, 23:15 Może niech pomalują twój blok. Albo lepiej mieszkanie
Wczoraj, 20:52 Kto na to bazgranie pozwolił?

CZY UWAŻASZ, ŻE TAKIE TEKSTY CHCIAŁOBY CZYTAĆ TWOJE DZIECKO O SWOJEJ PRACY???
Skowronek
Skowronek 14.04.2021, 12:35
Schody sa sliczne. A tecza jest nasza - wszystkich. Dostalismy ja po potopie . Wiecej takich akcji.
Tęczówka
Tęczówka 14.04.2021, 12:09
Ksiądz mówił, że to grzech i katechetka też.
Jysta
Jysta 14.04.2021, 22:18
Który ksiądz, nie napisałaś, a gdzie w tym grzechy paranoja
wiem
wiem 14.04.2021, 12:00
Jedno wiem na pewno.
Gdyby o tych kolorowych schodach pisali w konkurencyjnej gazecie, to na pewno by był zachwyt i pochwały ! Kto wie moze p burmistrz by przeciął wstęgę i by było na stronie gminy jak z kwiatkami w parku .... masakra i żenua krytykanci. Brawo klub !!
Z kwadratu
Z kwadratu 14.04.2021, 10:30
Ok, pomysł może nie jest najgorszy. Mam tylko wrażenie że Pani z Klubu trochę za bardzo się wczuwa w swoją rolę i wydaje jej się że jest co najmniej właścicielką całego PROSTOKĄTA.
smutne
smutne 14.04.2021, 10:51
jak przeczyta komentarze - odechce się jej chcieć...
Grzegorz
Grzegorz 14.04.2021, 11:29
Przecież to nie jest o niej. Niech z nią lepiej tak nie utożsamiają.
Gosia
Gosia 14.04.2021, 09:04
Po co ta burza w komentarzach. Przeciez to kwestia gustu.
zażenowana...
zażenowana... 14.04.2021, 10:17
dzieci dostały lekcję - smutną lekcję - lepiej nic nie robić i narzekać, że... "nic się nie robi"...
To nie urząd to robił - to dzieci. Z własną ochotą, pasją zaangażowaniem.
Gdyby to była akcja urzędowa - wtedy można byłoby pytać o koszty, o trwałość itp.
Ale zrobił się kawałek miasta bardziej kolorowy. Spontanicznie. Dzieciom się coś chciało. Osobom prowadzącym się coś chciało.
I dla niektórych to źle...
po pandemii
po pandemii 14.04.2021, 00:02
Cóż, czekaja nas trudne czasy, a naszych dzieci jeszcze trudniejsze.
Amfa
Amfa 13.04.2021, 23:54
No wiesz Sylwia... Tak się sprzedawac... to Johna robił u Ciebie za wikt i opiekunek ha ha. A ten mezaty dzieciaty za co??? OMG
do tchórza Amfy
do tchórza Amfy 14.04.2021, 00:00
Jak masz coś do niej to idź i powiedz w oczy a nie jak tchórz wypisujesz po nocach.
Kasa
Kasa 13.04.2021, 23:48
Sylwka S. Zostaw mezatych dzieciatych chłopów. Weź się do roboty🤣🤣🤣
Karma wraca
Karma wraca 13.04.2021, 23:36
To dla Sylwki z 11 listopada, ha ha żeby miala gdzie stąpac z Nowym działaczem co ma żonę i dziecko.
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 13.04.2021, 23:08
https://youtu.be/vmcUISSqoG0 ha ha ah ERLIZABETH HA HA AH RESZTA TO PAROBY HA HA AH
ajwaj alelu8ja i na sturna
ajwaj alelu8ja i na sturna 13.04.2021, 22:46
https://youtu.be/vmcUISSqoG0 h aha ah elizabeth ha ah aha ha
*** dopa i kamieni kopa ha ah ah
*** dopa i kamieni kopa ha ah ah 13.04.2021, 22:39
a gdzie gorejacy konar truteń tej szjki ha ah ah
tak że   ***y   życzę wam  miłego dnia  ha aha h
tak że ***y życzę wam miłego dnia ha aha h 13.04.2021, 22:11
POKAZAŁ BYM WAS PO BLOKACH KONFIDENCI HA ha ah dziwki *** **** *** i reszty h aha ah a już takich jak np sedzia *** z sr gryfino ha ah aha i wielu innych wasze teczki swiecą a i ilustitia *** to temat na poemat ha ah aha
AA
AA 13.04.2021, 23:13
Idź ajwaju na odwyk!
JAK AGRONOM O SORY U NAS JASA PRZESTAŁ PIĆ Z AGRONOMEM HA AH AH
JAK AGRONOM O SORY U NAS JASA PRZESTAŁ PIĆ Z AGRONOMEM HA AH AH 13.04.2021, 23:23
Z KIM Z TYMI KONFIDENTAMI I SB UBEKAMI JAK ONI WALĄ OD SWITU AH AH AHA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 13.04.2021, 21:49
JEST TEZ TEMAT MA MUCHY HA HA AH GÓWNIANE HA AH AH SŁÓŻBA NIE DRUZBA AH AH AH
Hmmm
Hmmm 13.04.2021, 21:49
Tak patrze i czytam i się zastanawiam. Co Wam k. Przeszkadza w tym że dzieci miały wspaniałą przygodę malując schody ? Że Wy nie mieliście w ich wieku takich atrakcji ?? Weźcie pędzle i dołączcie do Tych dzieci być może w części dzieci waszych znajomych... Tęcza jest kolorowa i niesamowita z natury i na 100% dzieciaczki mają w nosiE lgbt itp... BAWIŁY SIĘ SPĘDZAJĄC CZAS ZE SOBĄ :-) NA POWIETRZU a nie w telefonach tabletach itp słuchając baranów i robiąc sobie z mózgu wodę !!! Pozdrawiam
wkurzona
wkurzona 13.04.2021, 23:15
Może niech pomalują twój blok. Albo lepiej mieszkanie. I zobaczymy czy będziesz taki wyrozumiały.
Hmmmm
Hmmmm 14.04.2021, 05:43
Tak Będę zadowolony patrząc na kolorowy blok :-) a ile Radości by dzieciaki miały :-) .. za dużo Pani TVAŁENU TEVAŁPE I RYDZYKA OGLĄDA :-) polecam wyłączyć telewizor i fobie kolorowe się skończą ;-)
aleś ty babo... nieszczęśliwa...
aleś ty babo... nieszczęśliwa... 14.04.2021, 00:12
ty, złośliwa babo - a nie widzisz różnicy? Zapomniałaś, jak za dawnych czasów dzieciaki malował? A na 1 maja wszystkie krawężniki ciągnęli farbą? Ty jesteś taka podła czy taka nieszczęśliwa, żeby czepiać się pomalowania pionowej części stopnia?
Paola
Paola 13.04.2021, 21:46
Tęcza od zawsze byla symbolem przymierza. Tymczasem... Co się dzieje ze światem? Wszystko ma być szare i bure, bo ktoś wymyślił, że tęcza to symbol LGBT+? Tu nawet trudno mówić o tęczy. Po prostu schody są kolorowe. Czasy są dziwne, dzieci cierpią w domach, a kiedy ktoś przychodzi z fajaną inicjatywą, od razu wylewa się na niego hejt. Zupelnie bez sensu.
Tymon
Tymon 13.04.2021, 23:20
Paola, ale sa tacy, którzy ten symbol od jakiegoś czasu wciąż zohydzają.
Paola
Paola 14.04.2021, 07:35
Mamy swoje mozgi i musimy byv ponad to. Inaczej wszyscy zwariujemy. Pozdrawiam.
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 13.04.2021, 21:32
A CO *** GRYFIŃSKIE SIE OBRAZIŁY HA AH AH TESARY I RESZTA 8**AH AHA H SA NA WAS TECZKI *** *** *** ***HA HA AH tak SŁAWEK na ciebie też DYREKTORZE OGÓLNIAKA HA AH AHA TAK JAK MA POPRZEDNIKÓW HA AH AHA WASZE ZBOCZENIA SĄ GGRYFIŃSKA WIZYTÓWKĄ HA AH AH
krótko
krótko 13.04.2021, 21:48
Nie pij jak piszesz.
DZIWKA WIECZOREK  I MORDERCA
DZIWKA WIECZOREK I MORDERCA 13.04.2021, 23:30
Z ***AMI ZYDOWSKIMI TERZEBA PO ZYDOWSKU PLUĆ W KOSZER RYJ HA AH AH

Pozostałe