Weszli z pracami na skrzyżowanie

  • 13.04.2021, 15:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Weszli z pracami na skrzyżowanie
Dziś 13 kwietnia 2021 r. Maldrobud wszedł na nowy teren, prowadząc inwestycję w ciągu ulicy Krasińskiego w Gryfinie. Częściowo zajęte było skrzyżowanie 11 Listopada - Krasińskiego.

Powiatowa inwestycja trwa na odcinku ulicy liczącym 698 metrów. Dziś trochę więcej tych metrów...

Krótka fotorelacja w fotogalerii - zapraszamy!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paweł
Paweł 14.04.2021, 23:21
Jak czytam te wasze komentarze to mi sie wydaje ze wy nic nie chcecie zeby isc z postepem wam pasowalo by zyc w Bangladeszu i tylko zebyscie mieli osla zamias samochodu.
Gaweł
Gaweł 15.04.2021, 02:17
Ale w Bangladeszu mają lepszą sieć dróg niż w Polsce mamy tumanie...
Weź się nie odzywaj wiecej!
mieszkaniec
mieszkaniec 13.04.2021, 22:43
Bandyci... :):)
do chamskiego mieszkańca
do chamskiego mieszkańca 13.04.2021, 23:12
A dlaczego stosujesz epitety w stosunku do pracowników? Zgłaszam ten hejt.
mieszkaniec
mieszkaniec 15.04.2021, 02:13
ależ ty durny... Buahah a
I, tak! Stosuje epitet wobec ciebie głąbie! To był zwykły żart z mojej strony w odniesieniu do tytułu "Weszli z pracami na skrzyżowanie"! No weszli, a co mieli zrobić. Przecież remont robią! A ja nawet mieszkam przy tej ulicy. Jestem przy tym kierowcą i powiem ci ze wogóle mi ten remont nie przeszkadza!
papier potrzebny
papier potrzebny 15.04.2021, 10:06
Przepraszam, że się wtrącam, do tej dyskusji, ale chyba wszystkim wam mina zrzednie. Problem w tym, że na zajęcie pasa drogowego t(w tym wypadku skrzyżowania) trzeba mieć pozwolenie. Którego nie ma!
Miszka
Miszka 15.04.2021, 12:29
do papier potrzebny: To grubo!
Michał
Michał 13.04.2021, 21:47
Uwijają się wiec jest w porządku.
ex
ex 13.04.2021, 20:10
Kiedyś to musiało nastąpić. Zawsze musi być większy teren do manewru.
Gryfin
Gryfin 13.04.2021, 19:47
Czy pan durma otrzymał odpowiedz od pkp w sprawie przejscia przez przejazd z drugiej strony bo 5 lat temu dał zapytanie do pkp i znawcy od dróg jeszcze nie odpowiedzieli to jest najgorszy bubul dwa razy trzeba przejść przez jezdnie blokują dwa razy przejazd samochodów a wystarczylo o metr przedtawic jeden słupek a nie wydawać kupe kasy drugi podjazd z parku brawo panie durma zna pan się na drgownictwie
sołtys
sołtys 13.04.2021, 21:10
Przecież droga szła przez park i to na sesji Sawaryna pytali.
schody pana M...
schody pana M... 13.04.2021, 21:15
Radni (i to od Sawaryna!) prosili o pismo przewodnie do swojego pisma (bo wiadomo, że w centrali kolejowej dyrekcji nie pojedynczy radny, tylko urząd się liczy) - to mu się nie chciało...
No i schodów Milera by nie było...
pamiętam
pamiętam 13.04.2021, 21:16
do chody npana M... tak było!
:)
:) 13.04.2021, 21:28
schody Milera - symbol myślenia tercetowego - a tu się okazało nie ostatni...
men
men 13.04.2021, 17:24
Gdyby robiła gmina, to mielibyśmy Łużycką x2 cha cha
Dam dane dilerów od 50 zł za szt za 300 moge zagonić taķ żeby nie było…
Dam dane dilerów od 50 zł za szt za 300 moge zagonić taķ żeby nie było na mnie 13.04.2021, 15:34
Dawno żadnego dilera nie złapali a wiem kto sprzedaje kto komu ogarnia i kto rozprowadza obok netto monaru lewiatana siłowni na targowej łuzycka żabka flisacza żabka przy cmentarzu
Telepizza-50%
Telepizza-50% 13.04.2021, 21:35
Zagonisz dla mnie jednego sk****syna za 200 ?
Kafar
Kafar 13.04.2021, 21:24
Skąd masz takie dane *****nu
Łowca dilerów i ***uf
Łowca dilerów i ***uf 13.04.2021, 18:28
A chrobrego asnyka platan bałtycka kościelna to co też mają i sprzedaja
rymek
rymek 13.04.2021, 15:24
Dobrze, ze robi to Powiat a nie Gmina bo by bałagan był od początku.

Pozostałe