Zapełniły się tablice klepsydrami z czarnymi literami

  • 14.04.2021, 21:11
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zapełniły się tablice klepsydrami z czarnymi literami
Z przykrością informujemy o kolejnych pogrzebach mieszkańców Gryfina. Na najbliższe dni zaplanowano aż sześć pogrzebów. Wszystkie odbędą się w Gryfinie, a ciała zmarłych spoczną na cmentarzu komunalnym.
W najbliższym czasie odbędą się pogrzeby następujących mieszkańców Gryfina. Są to:
Adam Wójcik lat 48
Edward Grylewicz lat 60
Krystyna Joniec lat 73
Barbara Juraszek lat 80
Edward Budzisz lat 81
Alina Jędraszczyk lat 84.

Rodzinom i bliskim składamy wyrazy współczucia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

:(
:( 15.04.2021, 16:54
Trolle znalazły sobie miejsce na popisy.
Andrewlew
Andrewlew 15.04.2021, 13:20
Аренда — не покупка! Нет необходимости чинить дорогостоящие покупки (кредит, лизинг) спецтехники в добро, многократно лучше брать спецтехнику в аренду. Не суть, что достоинство спецтехники непомерно велика. Физическое лицо зачастую не обладает такими средствами. Нет у него и необходимости в приобретении спецтехники, разве трактор иначе бульдозер нужны чуть ради выполнения краткосрочных иначе разовых работ. Верно! Большинство компаний тоже не завсегда находят доход машин в собственность выгодным и предпочитают аренду, особенно, если применение спецтехники не является прямой сферой деятельности фирмы. Сэкономленные при аренде имущество позволительно навсегда пустить на расширение бизнеса;
Где хранить? При *** *** ***
Bożena
Bożena 15.04.2021, 12:48
Lockdown ochrony zdrowia coraz bardziej daje się wszystkim we znaki. To chyba jest zrozumiałe. Tydzień wyczekiwania na teleporadę . Pacjent prosi o pomoc , chociaż o receptę -odpowiedż pielęgniarki - cytuję; proszę ratować się lekami z apteki bez recepty. Więc jak ludzie nie mają umierać ? U młodej osoby po szczepieniu wystąpił silny obrzęk kończyny dolnej ( podejrzenie zakrzepicy). Teleporada - proszę zrobić sobie okład z altacetu, Bo wie pani, może panią coś ugryzło, może to być od serca a może pije pani za mało wody. Zaczniemy od altacetu. Barbarzyństwo i ludobójstwo. Wstyd mi, że jestem pielęgniarką, wstydzę się przyznawać do swojego zawodu. .Większość ludzi chyba nie zdaje sobie sprawy jak to wszystko działa. Zastanawiam się tylko czy ten komentarz też obejmie cenzura, bo ostatnio to coraz bardziej to modne.
bzdury opowiadasz... "siostro" bożenko...
bzdury opowiadasz... "siostro" bożenko... 15.04.2021, 12:59
jak ci wstyd - to może pójdź na oddział kowidowy - tam braki są ciągłe... Głupoty pitolisz skoro nie wiesz, że z "podejrzeniem zakrzepisy" - KWALIFIKUJESZ SIĘ DO POMOCY NATYCHMIASTOWEJ - taka z ciebie "pielęgniarka" że nie wiesz, że tu się jedzie do "opieki nocnej" albo na SOR?
A nie czeka tydzień?
Prawda
Prawda 15.04.2021, 20:55
U mnie wystąpiła zakrzepica a SOR mnie wyśmiał ( nie było jeszcze covidu) za młoda żeby ją mieć taka odpowiedź. Głupoty niestety to Ty wygadujesz. Służba zdrowia tragedia przed i w trakcie covidu. Zakrzepica to nieprzelewki, zrobić samemu trzeba jak najszybciej USG Doppler i poziom drimerow we krwi.
Izwietia do Prawdy
Izwietia do Prawdy 15.04.2021, 21:08
Zafunduj sobie covida to zakrzepicę będziesz miał na 99 procent.
Bożena
Bożena 15.04.2021, 14:05
Jeśli pacjent dzwoni do lekarza zgłaszając ból, obrzęk kończyny dolnej a ocena ryzyka wskazuje na duże prawdopodobieństwo żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej (zakrzepicy), powinien być natychmiast skierowany do szpitala. To my wiemy. A czy pacjenci też o tym mają wiedzieć?. Pacjent dzwoni po pomoc, jaką otrzymuje to napisałam - altacet. Masz ogromny problem z rozumowaniem i logiką. Zastanawiam się jak ty pracujesz z chorymi ludżmi ? jak ty wykonujesz zlecenia ? Boże dostać się pod twoją opiekę to wyrok.
kręcisz, "siostro" bożenko...
kręcisz, "siostro" bożenko... 15.04.2021, 21:17
"siostro" bożenko - ale skoro wiesz o tym, że ktoś dzwonił to ty nie skierowałaś? Skoro "pacjent" miał "podejrzenie zakrzepicy" - to znaczy, że taki "niekumaty" nie był - no bo skąd by wiedział, że to nie opuchnięcie?
Bozena
Bozena 15.04.2021, 13:31
Czyli według ciebie ochrona zdrowia w Polsce działa jak się należy. Gratuluję myślenia. A skąd ci ludzie na tych oddziałach covidowych ? Nikt nie twierdzi, że wirusa nie ma tylko problemem jest dostęp do lekarza i diagnostyki. Jaki trzeba mieć tępy umys żeby tego nie zrozumieć. Porozmawiaj z ludźmi co się dzieje w przychodniach , jak wygląda leczenie na telefon bo ty chyba w Polsce nie mieszkasz i pojęcia zielonego nie masz jak wygląda rzeczywistość. Uważasz, że zdalne leczenie zdaje egzamin. Jakim trzeba być kretynem żeby tego nie zrozumieć.
do kretynki "siostry" bożenki...
do kretynki "siostry" bożenki... 15.04.2021, 21:18
"siostro" Bożenko - z takimi jak ty to nie ma szans na działanie. Jak nie zauważasz warunków pandemii i jak nie zauważasz odpowiedzialności za zakażenia w poczekalniach to z ciebie ... a nie pielęgniarka...
Norbert
Norbert 15.04.2021, 13:04
Nie dziw się, bo Bożena typowy troll, który wrzuca fake newsy. Jak widać kopiuje i wrzuca pod różne artykuły ta samą treść. Śmierdzi prowokacją obcych służb na odległość.
smutne
smutne 15.04.2021, 12:38
Podczas odbywającej się na terenie cmentarza uroczystości pogrzebowej zmarł jeden z obsługujących ją mężczyzn. Podjęta natychmiast reanimacja nie powiodła się. Mężczyzna nie odzyskał już świadomości.
Bożenka
Bożenka 15.04.2021, 20:57
Każdy kiedyś umrze.... jak dozyje śmierci
Marzenka
Marzenka 15.04.2021, 10:00
Strata...
88
88 15.04.2021, 07:55
Barbara Juraszek ? aż mnie ciarki przeszły po plecach. Kilka dni temu, nie wiem dlaczego, ale akurat ją wspomniałem. Wyrazy współczucia dla rodziny, a zwłaszcza p. Radosi.
Jacyk Off
Jacyk Off 15.04.2021, 07:38
Proponuję literki w kolorze niebiańskiej nadziei - w błękicie
J R STASZEWSKA
J R STASZEWSKA 15.04.2021, 00:30
ŁĄCZYMY SIĘ W BÓLU I SMUTKU Z CAŁĄ RODZINĄ POGRĄŻONĄ W ŻAŁOBIE PO JEGO ŚMIERCI
czarno-biały
czarno-biały 15.04.2021, 00:22
Coś nie mogę się przyzwyczaić do kolorowych klepsydr.
Zofia
Zofia 14.04.2021, 23:19
Ja zawsze wspominać będę ją jako ciepłą ,serdeczną osobę, towarzyską i pełną humoru.
Ryszard
Ryszard 14.04.2021, 23:08
Cóż, Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez i są takie osoby na myśl, o których zasypie nas lawina wspomnień.
??
?? 14.04.2021, 22:56
Adam Wójcik to ten co po niego za późno przyleciał helikopter??
!!
!! 15.04.2021, 00:35
Tak to ten sam!
Pikuś
Pikuś 14.04.2021, 21:38
***. Cofnij się do statystyk z przed dwóch lat ile ludzi umierało. Podawaj ile się urodziło. Bilans i tak jest dodatni.
tomuś - nie podszywaj się...
tomuś - nie podszywaj się... 15.04.2021, 00:25
zapytaj grabarzy... A co do bilansu - w styczniu urodziło się najmniej ludzi od kilku lat...
ks tymoteusz  z orlenu
ks tymoteusz z orlenu 15.04.2021, 10:22
to prze te siedemset plus
do bezdusznego
do bezdusznego 14.04.2021, 23:02
Ludzie umierają na potęgę a ciebie interesuje bilans? Naprawdę piszesz to poważnie?
Pikuś
Pikuś 14.04.2021, 21:35
Czy waszą redakcję już powaliło z tymi nekrologami? Ludzie się rodzą i umierają. Tak świat jest zbudowany. Kilka osób powyżej lat 70 i jeden 48 którego akurat znałem. Po wylewie z piętnaście lat temu, rehabilitacji nigdy nie chciał i kupa innych dolegliwości. Miał robiony test na covida. NEGATYWNY!!! Więc nie siejcie paniki i zamętu.
a ty tabliczkę dokręć!
a ty tabliczkę dokręć! 14.04.2021, 22:34
Ciebie bandyto to nie obchodzi. A innych tak. Ludzie chcą pożegnać znajomych - nawet jak nie idą na pogrzeb. Nie podszywaj się idioto pod pikusia terceciarzu...
On35
On35 14.04.2021, 22:00
Jestem tego samego zdania. Tematów brak to posiłkują się zmarłymi...
grant
grant 14.04.2021, 22:56
On35 może i się "posikują" ale chyba nie z braku skoro dziś wrzucili ponad 20 artykułów. Toż MIller w tygodniku tyle nie ma co u dziennie.
no tak grant
no tak grant 15.04.2021, 00:21
I to bez pomocy probumitrzowskich pomagierów z GDK i czy biblioteki.
:(
:( 14.04.2021, 21:20
Smutno na koniec dnia....
Irek