Zwiększają możliwości grupy ratowniczej

  • 15.04.2021, 18:49
  • dost.
Zwiększają możliwości grupy ratowniczej dost.
-Jestem przekonany, że przekazany sprzęt zwiększy możliwości edukacyjne członków Szkolnej Grupy Ratowniczej po powrocie z nauki zdalnej – mówi Łukasz Kamiński, wiceprezes Gryfińskiego Stowarzyszenie Ratowniczego.

Dnia 14 kwietnia 2021 r.Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze przekazało dla Szkolnej Grupy Ratowniczej GSR Radziszewo plecak medyczny wraz z wyposażeniem, a także nowoczesny, elektroniczny sprzęt szkoleniowy w postaci dwóch fantomów wyposażonych w czujniki mierzące efektywność ucisków klatki piersiowej i oddechów ratowniczych.

-System QCPR, w który zostały wyposażone fantomy to wejście w XXI wiek w zakresie nauki pierwszej pomocy. Jego łatwość obsługi oraz wszechstronność daje potężne możliwości pod względem szkoleniowym. Pozyskanie wskazanego sprzętu nie byłoby możliwe, gdyby nie modelowa współpraca naszego stowarzyszenia wraz ze Szkołą Podstawową im. Małych Zesłańców Sybiru w Radziszewie, za którą bardzo serdecznie dziękujęb– mówi wiceprezes Gryfińskiego Stowarzyszenie Ratowniczego - Łukasz Kamiński. Jestem przekonany, że przekazany sprzęt zwiększy możliwości edukacyjne członków Szkolnej Grupy Ratowniczej po powrocie z nauki zdalnej - dodaje wiceprezes.
Zakup został sfinansowany z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach zadanie publicznego pn. „ Program Społecznik na lata 2019-2021”.

dost.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ŁOWCY SKÓREK
ŁOWCY SKÓREK 18.04.2021, 16:53
GRUPA RATOWNICZA Z ŁODZI POZDRAWIA
Do pralinki
Do pralinki 16.04.2021, 18:05
Weź się gościu nie ośmieszaj !
Tomasz
Tomasz 16.04.2021, 01:35
Brawo GSR !!
Angin
Angin 15.04.2021, 22:40
Jednak można robić coś pożytecznego.
Dokładnie
Dokładnie 15.04.2021, 21:31
Cała ta instytucja to jakis wielki żart. Ni to wopr ni to straż ni policja. I stytucje ślepo dofinansowuja te Twory a oni sie bawią w lasach i opuszczonych budynkach. Przy okazji wogole ich "sluzba" nie ma uwarunkowań prawnych, wpychaja sie na różnego rodzaju akcje nie posiadając żadnych badań o ubezpieczeniu nie wspomnę. Dzialaja na polecenie Policji, a oni sobie nie zdają sprawy co czynią.
uważam, że
uważam, że 15.04.2021, 22:02
Ale ciekawe jest to, że jest nieszablonowa, pomagać potrafi.
taki żarcik
taki żarcik 15.04.2021, 20:52
Wziołbyś się koleś,wzorem ojca, za porządną robotę zamiast tylko ściemniać i lansik walić :-)
Łukasz
Łukasz 16.04.2021, 01:33
Spokojnie, mam stałą zawodową pracę w której się realizuję, dziękuję za troskę :)
Andrew
Andrew 18.04.2021, 15:10
Panie Łukaszu, rób pan swoje, bo to pożyteczne działanie. Tylko proszę nie wdawać się w politykę.
do 01:33
do 01:33 16.04.2021, 13:03
A te działania " pomaganie" są w ramach TEJ pracy? To tak jak studia ??? Cwaniak i kombinator ten "pralinka"
Ola
Ola 18.04.2021, 05:52
Pralinka jesteś na prawdę Pajacyk.
Łukasz
Łukasz 16.04.2021, 18:26
Pomaganie jest moją pasją i dodatkiem nie wlicza się w moją pracę zawodową :)
Co do studiów dziękuję licencjat i podyplomówka za mną a obecnie magisterka, także cały czas do przodu :D
Cwaniakiem raczej bym siebie nie nazwał, a człowiekiem pewnym tego co robi. W zakresie kombinatora to napewno nie ja :D
Kolego jeszcze raz serdecznie dziękuję za troskę u mnie wszystko w jak najlepszym porządku :)
Andrew
Andrew 18.04.2021, 15:11
Panie Łukaszu i tak trzymać.
prof
prof 15.04.2021, 19:56
Brawo wy!
Narkotyk
Narkotyk 15.04.2021, 19:50
Niech za dilerów sie wezmą bo dilują
Marek
Marek 15.04.2021, 23:18
Nawet w urzędzie.
No głupek no...
No głupek no... 15.04.2021, 20:43
Ale ty głupi... 🙈

Pozostałe