Pomóżmy Krzysztofowi Niedźwiedzkiemu. Przeszedł udar, który doprowadził do niedowałdu i afazji

  • 15.04.2021, 19:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pomóżmy Krzysztofowi Niedźwiedzkiemu. Przeszedł udar, który doprowadził…
Tak bardzo chciałam, by jesień naszego życia była czasem, w którym wspólnie odpoczniemy, nacieszymy się sobą, nacieszymy się spokojem, na który przecież tak zasługiwaliśmy. Niestety 29 marca 2021 r. Krzysztof przeszedł udar niedokrwienny, który doprowadził do niedowładu prawostronnego oraz afazji. Ten dzień już na zawsze zmienił życie naszej rodziny. Krzysztof to mąż, ojciec, dziadek, człowiek, który zawsze był gotów, by pomóc, spokojny i opanowany, sumienny i pracowity... - mówi Elżbieta, żona Krzysztofa Niedźwiedzkiego.
- Krzysztof, by móc zawalczyć o powrót do sprawności, potrzebuje intensywnej rehabilitacji, a także profesjonalnej opieki. Koszt pobytu w ośrodku rehabilitacyjnym jest zbyt duży dla naszej rodziny, a musimy zrobić, co tylko się da, by móc choć częściowo zawalczyć o codzienność, którą jeszcze do niedawna mogliśmy się cieszyć. Proszę, pomóż! - dodaje pani Elżbieta.
 
Krzysztof Niedźwiedzki jest dyrektorem Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkanowej w Cedyni. Po powrocie ze szpitala wymaga długotrwałej i kosztownej rehabilitacji.
 
Na portalu fundacji Siepomaga.pl uruchomiono zbiórkę. Ważna jest każda, choćby najmniejsza kwota.
 
 
Można także przekazać 1% swojego podatku:
NUMER KRS: 0000396361
CEL SZCZEGÓŁOWY 1%: 0126441 Krzysztof
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

*** ***
*** *** 16.04.2021, 00:34

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Niepełnosprawny
Niepełnosprawny 15.04.2021, 23:13
Lekki udar jak jest już w domu. Trzeba korzystać z rehabilitacji. Jest w Trzcińsku i Gryfinie albo wybrać się na pobyt do Choszczna no i w domu. Codziennie.. Poćwiczysz i do domu. Ja w szpitalu po udarze leżałem dobre cztery miesiące
Dasz radę
Dasz radę 15.04.2021, 22:22
Co za patologiczny system opieki w tym kraju przecież płaci się składki a jak coś się złego wydarzy to trzeba za wszystko płacić przecież konstytucją jasno mówi że opieka zdrowotna jest bezpłatna w tym kraju to jak nie masz pieniędzy do myślisz za przeproszeniem zdychać na wszystko jest ale nie na to co potrzeba zygać się chce na to wszystko.Krzysiek trzymaj się życzę ci jak najlepiej
dobry znajomy
dobry znajomy 15.04.2021, 20:40
sie pomoże

Pozostałe