Pożegnamy kolejne osoby

  • 17.04.2021, 20:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pożegnamy kolejne osoby
Zapełniły się klepsydrami tablice informacyjne w Gryfinie. Żegnamy kolejnych mieszkańców Gryfina. Nigdy nie spodziewamy się śmierci, zwłaszcza jeśli pożegnać się trzeba zbyt wcześnie...

Pojawiła się klepsydra z nazwiskiem Marcin Timonowski, lat 42.

Odeszła od nas także Irena Mielnik (lat 89).

W najbliższym czasie odbędą się pogrzeby następujących mieszkańców Gryfina. Są to:
Edward Grylewicz lat 60
Irena Mielnik lat 89
Marcin Timonowski lat 42
 
Rodzinom i bliskim składamy wyrazy współczucia.
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

w żałobie
w żałobie 20.04.2021, 12:03
Pożegnania zawsze są trudne.
ja
ja 20.04.2021, 14:54
chyba tylko budowniczowie DO pamietaja Edka Budzisza magazyniera na zapleczu.Edziu niech Ci ziemia lekką będzie
kolega
kolega 19.04.2021, 21:45
Po wielu latach znajomości nasze drogi rozeszły się i za szybko i zbyt niespodziewanie.
yty
yty 19.04.2021, 00:03
Praktykowanie religii jest sposobem na zaspokojenie tkwiącej najgłębiej w nas potrzeby życia wiecznego. Ta potrzeba z różną intensywnością objawia się każdego dnia
88
88 19.04.2021, 09:03
bredzisz jak potłuczony/a. Ja tam potrzeby życia wiecznego nie mam.
Chcę żyć długo w zdrowiu, szczęściu , jak przyjdzie czas aby odejść, żeby to się odbyło bez bólu i kłopotu dla bliskich . Do tych życzeń, nie potrzeba mi żadnej religii , ani guseł. Gaśnie światło życia i koniec. Jeśli jest nawet jakaś dusza, to po śmierci przechodzi na nowo narodzonych. Przecież, nie ma w niebie fabryki nowych dusz, a te stare muszą się gdzieś podziać.
czterdziestolatek
czterdziestolatek 18.04.2021, 12:45
Kolejny czterdziestolatek? Mnie to niepokoi.
trzydziestolatka
trzydziestolatka 18.04.2021, 12:55
Mnie już nic nie zdziwi.
Romuald
Romuald 18.04.2021, 10:50
Cześć ich pamięci!
*** ***
*** *** 17.04.2021, 23:36

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

dona
dona 17.04.2021, 23:25
Bieda ludzie wpadają w depresję, brak pieniędzy na życie a bogaty ratusz ma na nagrody.
przeczytane
przeczytane 17.04.2021, 21:58
Śmiertelność to bardzo ważny wskaźnik epidemiczny, świadczący o obłożeniu i funkcjonowaniu służby zdrowia, ale pokazujący także ogólny stan społeczeństwa. Składa się na niego kilka aspektów.

Wysoka śmiertelność wynika z tego, że chorzy na COVID-19 nadal zgłaszają się do lekarza za późno, lecząc się domowymi sposobami, a w związku z tym również za późno trafiają do szpitala. Jak wyjaśnia dr Aneta Afelt z Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego, Polska, podobnie jak wiele krajów Europy Środkowowschodniej, charakteryzuje się tzw. niskim poziomem zdrowia populacji.

Nie przykładamy wagi do stanu swojego zdrowia, przez co wiele chorób diagnozowanych jest za późno. Mowa tu m.in. o cukrzycy typu 2, otyłości czy chorobach serca. A schorzenia te przyczyniają się do cięższego przebiegu COVID-19. Piszą na WP.
M.
M. 17.04.2021, 21:30
Marcinie [*]
Jasik
Jasik 17.04.2021, 21:09
Pani Mielnik to ta co miała ciuchbudę na Chrobrego?

Pozostałe