Zabił go nożem. Tragiczna w skutkach awantura w mieszkaniu komunalnym

  • 18.04.2021, 18:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zabił go nożem. Tragiczna w skutkach awantura w mieszkaniu komunalnym S.R.
-Na miejscu zdarzenia u pacjenta doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Niestety pomimo reanimacji nie udało się przywrócić akcji serca. Interwencja miała miejsce w prywatnym mieszkaniu, dlatego ze względu na ochronę praw pacjenta nie mogę udzielić więcej szczegółów dotyczących tej interwencji - informuje Paulina Heigel, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.
Prawdopodobnie w sprzeczce chodziło o kobietę. Do sprzeczki podczas libacji alkoholowej doszło w mieszkaniu na 3 piętrze. W trakcie awantury jeden z mężczyzn został ugodzony (prawdopodobnie) nożem w klatkę piersiową.
Sprawca został szybko ujęty.
Do morderstwa doszło w nocy 15 kwietnia 2021 r. w jednym z mieszkań w bloku w Świnoujściu. Policja i prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa. Zamordowany mężczyzna miał 36 lat.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

???
??? 23.04.2021, 19:04
ŚMIERĆ ZA SŁOWA O KOBIECIE ???
usprawiedliwienie
usprawiedliwienie 18.04.2021, 23:59
To nie on pchnął nożem to alkohol.
przecież
przecież 19.04.2021, 11:41
Nikt mu siła wódy do gardła nie wlewał.
jest nóz i  było i rżniecie
jest nóz i było i rżniecie 18.04.2021, 23:40
trójkąt nie wypalił czasami tak bywa
po kiego grzyba
po kiego grzyba 18.04.2021, 20:01
To ten zwyrol z baraków pojechał do kolegi nad morze?
XY
XY 18.04.2021, 20:26
Straszna tragedia.
kol.
kol. 18.04.2021, 19:41
Krzysztofie! Niech ci ziemia lekką bedzie!
strach się bać
strach się bać 18.04.2021, 19:35
Przedsmak slamsów pod elektrownią.
taka prawda
taka prawda 18.04.2021, 19:35
Gminy nie dbają za bardzo o mieszkania komunalne i co się w nich dzieje.
no taka prawda
no taka prawda 18.04.2021, 19:40
Wypisz wymaluj Gryfindor.
los kobiet
los kobiet 18.04.2021, 19:23
Najgorzej po tym wszystkim to wyszła kobieta. Jeden nie żyje. Drugi dostanie dożywocie.
co ty opowiadasz
co ty opowiadasz 22.04.2021, 18:53
przez tą szm,ate jeden zginął a drugi zgnije w więzieniu...
pomysl
pomysl 22.04.2021, 20:49
Przecież ona nikomu dźgać się nie kazał.
nagi instynkt
nagi instynkt 18.04.2021, 19:21
W przyrodzie już tak jest, że samce walczą o samicę. Pokonany często traci zdrowie a nawet życie, zwycięzca zyskuje prawo do zapłodnienia samicy, a przynajmniej do kopulacji.
A chciałem dziecko na posługę...
A chciałem dziecko na posługę... 18.04.2021, 19:20
Po kościele i po rosole pokłócili się o córkę. Jakie katolickie.
głąbie
głąbie 18.04.2021, 19:40
Chyba ;po pasterce bo piszą że w nocy to było.
lupus
lupus 18.04.2021, 19:18
Człowiek człowiekowi wilkiem.

Pozostałe