Powalił kobietę w sklepie, bo zwróciła mu uwagę

  • 19.04.2021, 17:33
  • News4Media
Powalił kobietę w sklepie, bo zwróciła mu uwagę Twitter/TomaszGolonko
W jednym ze znanych hipermarketów mężczyzna pobił kobietę, bo ta miała zwrócić mu uwagę za nieprzestrzeganie przepisów. Sytuacja rozbawiła personel sklepu.

Do zdarzenia doszło 10 kwietnia w Lesznie, jednak sprawa nabrała rozgłosu, gdy film ze zdarzenia pojawił się w internecie. Opublikował go na Twitterze dziennikarz Tomasz Golonko.

 

 

Na filmie widać, że między kobietą, a mężczyzną dochodzi do sprzeczki słownej, a później do szarpaniny. Mężczyzna w końcu wymierza tak mocny cios w głowę kobiety, że ofiara upada na podłogę. Wszystko to na oczach kilkuletniej dziewczynki. Mimo świadków - nikt z obecnych w sklepie nie zareagował i nie pomógł ofierze.

Sprzeczka - jak sugerują nieoficjalne informacje - miała dotyczyć tego, że mężczyzna nie miał założonej maseczki. Kobietę ten fakt zdenerwował, dlatego miała zwrócić mu uwagę.

Jak informują media lokalne, w sklepie interweniowała policja, ale sprawca nie został ukarany. Funkcjonariusze wylegitymowali uczestników zdarzenia i zabezpieczyli monitoring. Sprawą zainteresowało się większe grono, dopiero gdy materiał wideo ujrzał światło dzienne.

Na filmie słychać także komentarze personelu sklepu. Pracownicy bagatelizując całe zajście, śmieją się w głos.

Medialny szum wokół tej bulwersującej akcji doprowadził do tego, że policja wszczęła sprawę z urzędu - przekazał kilka godzin po publikacji nagrania rzecznik prasowy policji w Poznaniu Andrzej Borowiak.

 

 

Dalsze czynności w tej sprawie będzie prowadzić leszczyńska prokuratura.

Według art. 217 Kodeksu Karnego uderzenie człowieka lub "inne naruszenie jego nietykalności cielesnej" jest przestępstwem zagrożonym grzywną, ograniczeniem wolności lub pozbawieniem wolności na okres do jednego roku.

Art.  217.  [Nietykalność cielesna]

§  1. Kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§  2. Jeżeli naruszenie nietykalności wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
§  3. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.


 

News4Media

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 20.04.2021, 19:18
Powinni zajac sie jego rodzina bo gosc jest nieobliczalny jprdl
????
???? 20.04.2021, 19:30
Skoro to on jest nieobliczalny to dlaczego mają się zajmować jego rodziną?
niebieska karta
niebieska karta 20.04.2021, 20:43
Skoro tak reaguje na obcą kobietę - jaki jest w domu?
Jack
Jack 20.04.2021, 10:50
Brawo policja. TAKICH chamów do pierdla i czyszczenie ubikacji tam.
kod
kod 20.04.2021, 05:23
naśladowca margota
przestań się kompromitować
przestań się kompromitować 20.04.2021, 07:42
Taa, napisał pełen miłosierdzia dla bliźniego księżulo.
rodo
rodo 20.04.2021, 16:21
wniosek juz zgłoszony, zbieraj na wyrok
sw
sw 20.04.2021, 17:04
kod, za ten hejt będziesz się smażył w piekle.
nie strasz nie strasz, bo się...
nie strasz nie strasz, bo się... 20.04.2021, 16:44
proszę księdza - rodo nie obejmuje wymieniania zawodów, che che... Chociaż chętnie zobaczę "miłość bliźniego" w sądzie, wasza wielebność:)
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 19.04.2021, 21:08
co to za incydent to pryszcz HA AH AH MNIE WIECZOREK DAŁ WIECZOREK OKRADŁ ZLECIŁ TRUCIE I NIE TYLKO POZAMYKAŁ KONTA W PKO BP HA AH AH WYPRAŁ KASĘ Z KRAŚNIAKOWĄ I RYBACKIM I ZOSTAŁ POSŁEM HA AH AH TYLKO PATRZEĆ JAK FACET PÓJDZIE DO POLITYKI HA HA AH NIE ZYJEMY W NORMALNYM KRAJU HA HA AH TEN MIAŁ RACJE ZOSTAŁ ZACZEPIONY I OD RAZU WALI W RYJ TAK TRZYMAĆ BO NA SADY W POLINIE NIE MOŻNA LICZYĆ
to norma w polinie
to norma w polinie 19.04.2021, 21:01
oj tam biedroń matce złamał szczeke pobił policjanta i dalej gra w teatrzyku zydowskim dla idiotów pt polin ha ha ah
max
max 19.04.2021, 19:28
Widziałem ten film i chciałbym żeby ten chojrak trafił na mnie.Nie było by co zbierać.
ano
ano 19.04.2021, 19:41
Antymaseczkowy bandyta nie podskoczyłby do silniejszego - pewny siły do kobiety - i to drobniejszej od siebie...
POLICJA
POLICJA 19.04.2021, 19:08
W Intermaszu na pieczywie jest - INFORMACJA ŻE W PIECZYWIE GRZEBIEMY TYLKO W RĘKAWICZKACH !! I co ?? Ilu już chamów zbluzgałem , bo gołymi ŁAPAMI grzebię w pieczywie !!!
Kardynał
Kardynał 20.04.2021, 10:33
A ilu tam bez masek lata
Onn36
Onn36 19.04.2021, 18:46
Chodząca piz..a. Do mezczyzny by nie skoczyl bo by lezał...
Psychiczny Bandyta
Psychiczny Bandyta 19.04.2021, 18:44
Zwykły Psychiczny Bandyta,
jak trafi za kratki, to powinni mu solidni kołkiem osinowym zryć 4 litery !!!
Albo burak POKO, nie wykonujący rozkazów PiS dotyczących noszenia maseczki.

wysłać do łagru gdzie Nawalny siedzi...
wysłać do łagru gdzie Nawalny siedzi... 19.04.2021, 18:37
Korwinowiec "wolnościowiec" - boCHater - pokazał, że NIE MUSI nosić maseczki i NIKT MU nie podskoczy...
demokracja
demokracja 19.04.2021, 19:52
Trzeba zgłosić, to zostanie usunięty z partii.
A kto należy do tej grupy?
A kto należy do tej grupy? 19.04.2021, 20:00
Niewiniątka - kto Goebbels też mówił oficjalnie, że swoimi wypowiedziami żadnej nienawiści ani przemocy nie wzbudzał...
demokracja
demokracja 19.04.2021, 20:25
Goebbels miał o wiele trudniej. Wtedy nie mieli nawet telewizji. O internecie nie wspominając. Nie żebym umniejszał zasługi dzisiejszej propagandy.
prawo pięści
prawo pięści 19.04.2021, 20:39
Zasługi propagandy Korwinowców widać na zdjęciach. Ostatnio Korwin nawet stwierdził, że trzeba było pozwolić umierać ludziom na kowid...
Demokracja
Demokracja 20.04.2021, 07:23
Władza ludowa z woli ludu przez lud wybrana spośród ludu nie pozwala umierać. Antydemokraci nie słuchają jedyniesłusznych rozkazów władzy ludowej z woli ludu przez lud wybranej spośród ludu i umierają na złość władzy ludowej z woli ludu przez lud wybranej spośród ludu.
do bełkoczącego
do bełkoczącego 20.04.2021, 10:16
Mówisz jak Korwin. Nikt nie rozumie jego bełkotu i idioci uważają, że to musi być mądre.
Bulwers
Bulwers 19.04.2021, 18:33
Okropny typ i pewnie kocha bardzo swoją żonę i dzieci. Brrr....a personel trzeba przeszkolić. Kobieta powinna wnosić o zadość uczynienie nie tylko od tego typa ale i od Kauflandu.
pisobajzel
pisobajzel 19.04.2021, 19:28
Widzisz - i tu absurd pisobajzla - przez rok rząd nie wydał przepisów - było nawet, że debil bez maseczki podał ekspedientkę do sądu, bo nie obsłużyła go - a rząd przepisów nie potrafił jasnych napisać...
ARKA
ARKA 19.04.2021, 17:45
ANTYMASECZKOWCY/ANTYSZCZEPIONKOWCY SA BARDZO AGRESYWNI BO WIEDZĄ ŻE PRZEGRYWAJĄ
demokracja
demokracja 19.04.2021, 19:53
Jak nazywają zwolennicy dobrowolności maseczek/szczepionek?
zwolennika widzisz na zdjęciach wyżej...
zwolennika widzisz na zdjęciach wyżej... 19.04.2021, 20:02
Łysy bandyta bijący kobiety po głowie. We własnym domu sobie decyduj o maseczkach.

Dzisiaj, 19:53 Jak nazywają zwolennicy dobrowolności maseczek/szczepionek?
Demokracja
Demokracja 20.04.2021, 07:27
Też nie wiem dlatego pytałam. W jedyniesłusznej tvPiS nie mówili? Bo też nie wiesz. Pytania też nie zrozumiałeś. Trudno.
nie rozumiesz i nie ogarniasz treści?
nie rozumiesz i nie ogarniasz treści? 20.04.2021, 10:21
To ty nie rozumiesz odpowiedzi "wolność od noszenia maseczek"? Masz na zdjęciu łysego bandytę bijącego kobietę (drobniejszą od siebie). Tak się nazywa ZWOLENNIK "WOLNOŚCI OD NOSZENIA MASECZEK"...
tyle
tyle 19.04.2021, 17:39
Zwykły cham.
demokracja
demokracja 19.04.2021, 19:55
Oczywiście że tak. Ale nie dla wszystkich. Dla wielu jest niezwykłym chamem.
Ada
Ada 19.04.2021, 20:35
Co prawda to prawda :-)
prawo pięści
prawo pięści 19.04.2021, 20:41
Trump też stwierdził, że to nie on napuszczał zwolenników na Kapitol...

Pozostałe