Zapada się jezdnia koło budynku pogotowia

  • 19.04.2021, 13:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zapada się jezdnia koło budynku pogotowia
-Nagłośnijcie sprawę zapadania się jezdni koło budynku pogotowia ratunkowego w Gryfinie. Tam naprawdę robi się niebezpiecznie. Czy zarządca drogi tego nie widzi? - napisał do nas czytelnik.

Faktycznie, zagłębienia w tej jezdni są dość duże i mogą powodować niebezpieczne sytuacje.

Podobny problem mamy w Gryfinie na skrzyżowaniu ulic Łużyckiej i Armii Krajowej. Co jakiś czas też zapada się tam jezdnia. Niedawno były tam prowadzone prace.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 20.04.2021, 14:49
słuchajcie cwaniaki .Węzeł nchrobrego łużycka rapackiego leży na intensywnych podskórnych żódłach.Należy to wyłączyć z ru7chu ,rozkopać zdrenować .tam jest od wieków ten problem
do przemądrzalca
do przemądrzalca 20.04.2021, 16:59
był czas, gdy Armii Krajowej była w remoncie i rozkopana do "gołej ziemi". Ale Sawaryn "nie moja kompetencja" nie wykorzystał okazji, że i tak drogę remontowali? Dlaczego nie zrobił przy okazji rozkopania Armii Krajowej porządku z gminną instalacją?

Teraz będzie gmina remontować drogę, bo będą rozkopywać taką, co była kilka lat temu robiona?
fakt
fakt 20.04.2021, 17:55
do 16.59: ewidentnie wtedy Sawaryn zawalił.
zedowiec
zedowiec 20.04.2021, 07:58
Jeszcze trochę i Gryfino to będzie jedno zapadlisko na mapie
no tak
no tak 20.04.2021, 09:16
Na razie tercet sie zapadł.
gryfon
gryfon 19.04.2021, 20:01
niech PUK pilnie tym sie zainteresuje bo te zapadliska sa na trasie kolektora sanitarnego z Gorki
Wszyskich was zamkniemy donosiciele
Wszyskich was zamkniemy donosiciele 19.04.2021, 19:36
Widzem i obserwujem.
hrabia
hrabia 19.04.2021, 19:24
cały ten rercet do sz***a sie nadaje
WOOOOOON
WOOOOOON 19.04.2021, 19:16
Kto rządzi Gminą ??? Sawaryn czy Milery ??? pseudu dziannikarzyna kamil dyktuje warunki ??? Mieczysławie !! ABDYKUJ !!!
Pikuś
Pikuś 19.04.2021, 19:02
Już kiedyś jakiś sąd wydał wyrok że miasto nie ma gospodarza. A wybitny mecenas nawet od wyroku się nie odwołał..... Rządzi miastem banda cwaniaczków nabijających sobie i paru lizusom kasę. Wałek goni wałek. Jak nie hala za nie wiadomo ile i dla kogo i po co to jakieś schody, wycinka parku a teraz gruby przewal z działkami. Banda wiejskich prostaczków.
gibki
gibki 19.04.2021, 20:40
Mocne oceny ale zły adres.
do gibkiego
do gibkiego 19.04.2021, 20:49
Ale że co? Sugerujesz, że ktoś, kto pouczał "burmistrz jest gospodarzem, nieważne czyja kompetencja" to kłamca?
Droga do Pogotowia
Droga do Pogotowia 19.04.2021, 18:51
Ta droga wygląda jak 7 nieszczęść + te super dziurki.
A jak jadąca na pomoc Karetka, utknie na drodze i sama będzie potrzebować pomocy ???!!!
Mieszkanka ul. OKRĘŻNEJ w Gryfinie
Mieszkanka ul. OKRĘŻNEJ w Gryfinie 19.04.2021, 18:38
Okrężna też się zapada porobili ulice w okolicach Jana Pawła gdzie wybudowano nowe domy a o naszej ulicy zapomniano . Jadąc samochodem podskakuje się jak na trampolinie chodniki też masakra.Domy na Okrężnej są ładne zadbane stoją już ponad 20 lat płacimy podatki do kasy gminnej tak jak wszyscy Gryfiniacy i nic z tego nie mamy . Na górce wszędzie porobiono chociaż chodniki tylko Okrężna ma stare. Może w końcu Gmina zainteresuje się stanem naszej ulicy to jest droga gminna !!!
Milery to MY
Milery to MY 19.04.2021, 18:31
Ano popatrz pan ż jakoś DZIALKI radnych nie zapadają SIĘ.
Oszukany...
Oszukany... 19.04.2021, 15:50
Sawarynowy syf. Spoko. On tego nie zrobi.
katarzyna z pod globusa
katarzyna z pod globusa 19.04.2021, 14:13
bursztynowa komnata dała o sobie znać ha ha ah
panie...
panie... 19.04.2021, 14:31
panie - nie każdy brąz to bursztyn - może być g... - i nie komnata a kolektor...
geyonom  z urzedu
geyonom z urzedu 19.04.2021, 15:17
BEDZIE WIELKIE G HA HA AH jak sie rozleje ha ah ah
józek
józek 19.04.2021, 13:51
Lada moment remont łużyckiej ...To przy okazji i ten odcinek się zrobi.
Jeju , ja teraz elektrownie buduje....
Jeju , ja teraz elektrownie buduje.... 19.04.2021, 15:49
Sawaryn planuje remont Łużyckiej po budowie obwodnicy czyli jak Łużycka będzie gminna a nie tylko biegnąca w niej kanalizacja. To będzie za 10 lat. Dlatego tak szybko bo Sawaryn w kampanii wyborczej 7 lat temu obiecał przyśpieszenie . No i mamy przyspieszenie.
sekator
sekator 19.04.2021, 13:46
Władzom Gryfina najlepiej wychodzi nazywanie ulic. Gorzej potem, kiedy o te drogi trzeba dbać.
?????
????? 19.04.2021, 15:28
Tobie widzę najlepiej wychodzi pisanie głupot. Tak już masz od urodzenia????

Pozostałe