Władze gminy zapomniały o naszej ulicy! - skarży się czytelniczka

  • 19.04.2021, 19:14
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Władze gminy zapomniały o naszej ulicy! - skarży się czytelniczka
Ulica Okrężna w Gryfinie też się zapada. Porobili ulice w okolicach Jana Pawła, gdzie wybudowano nowe domy, a o naszej ulicy zapomniano. Jadąc samochodem podskakuje się, jak na trampolinie. Chodniki też masakra - skarży się czytelniczka.

-Domy na ul. Okrężnej są ładne, zadbane, stoją już ponad 20 lat. Płacimy podatki do kasy gminnej, tak jak wszyscy gryfiniacy i nic z tego nie mamy. Na górce wszędzie porobiono chociaż chodniki, tylko Okrężna ma stare. Może w końcu władze gminy zainteresują się stanem naszej ulicy? To jest droga gminna! - dodaje mieszkanka ul. Okrężnej.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

no tak
no tak 21.04.2021, 22:47
Zapominają swoich obowiązków.
AT TY DI TU HA HA AH
AT TY DI TU HA HA AH 21.04.2021, 20:43
U NIE TEZ MIESZKA JP2 JOIT *** TU HA HA AH
@
@ 20.04.2021, 14:59
Pokażecie mi taką ulicę gminną gdzie się NIE ZAPADA jezdnia ?
ja
ja 21.04.2021, 18:26
wy się cieszcie z tej ulicy .mieszkam na jp2 i 24 g na dobę auta .spać nie idzie a u was cichutko spokijnie
88
88 20.04.2021, 09:58
Długo będziecie jeszcze czekać bo wcale nie macie tak tragicznie. Mieszkańcy nowych, gminnych osiedli też płacą podatki, a budowy i remontu dróg nie mogą się doczekać od wielu, wielu lat. Poza tym, gmina nie chce przejmować za darmo na swój stan dróg prywatnych. Ale podatki każe płacić jak najbardziej.
https://www.igryfino.pl/wiadom…

https://www.igryfino.pl/kat-18…
tylko pytam....
tylko pytam.... 20.04.2021, 10:45
A co to za tłumaczenie p 88 ? Wypłacają sobie ogromne pieniądze za nic? Bo czego się nie tkną, to spieprzą, albo wrzeszczą, że gminna kasa pusta ?? Kłamią, plotkują itd
Pytam
czy p Sawaryn KŁAMAŁ jak parł na fotel burmistrza?
mnietkowa gospodarka
mnietkowa gospodarka 20.04.2021, 10:13
I TU SIĘ MYLISZ - MIESZKAŃCY NOWYCH DOMÓW NIE PŁACĄ PODATKÓW, BO SIĘ ZWOLNILI...
A drogi budowane są z podatków tych, którzy są starszymi mieszkańcami...
Thomas Muller
Thomas Muller 20.04.2021, 09:11
Jak można było zniszczyć drogę i chodniki przez 20 lat?


Tam chyba sama *** mieszka
Mietek Akbar
Mietek Akbar 20.04.2021, 09:03
Władze gminy zapomniały o naszej ulicy! - skarży się czytelniczka .-------No ale o swoich działeczkach PAMIĘTAJĄ !!!!
Rozczarowana
Rozczarowana 20.04.2021, 08:01
Zapraszam na drogę do Mielenka od strony Bartkowa, dziura na dziurze, ważne że podatki zebrane.
Ala
Ala 20.04.2021, 03:57
A mapke masz ?
pinokie
pinokie 19.04.2021, 23:40
Od tego niby harmonogramu nos mają tak długi, że niedługo przebija pupę.
Z Pniewa
Z Pniewa 19.04.2021, 22:08
Nie dość że mają asfalt na drodze to nawet mają chodniki!

Burżuje jedne!

Jak im nie wstyd jeszcze narzekać?
Specjalista
Specjalista 19.04.2021, 22:04
To jest zła droga... Zapraszam na Żórawie....
Slaska
Slaska 19.04.2021, 21:55
Oszuści zrobili harmonogram chyba dla zmyłki a potem zaczęli robić co chcieli.
?
? 19.04.2021, 22:47
A widział ktoś ten osławiony "harmonogram dróg"? Jakakolwiek ulica była według niego realizowana?
hrabia
hrabia 19.04.2021, 19:56
ten p*** sawaryn,,,,,,łaczna i rybacka
flis
flis 19.04.2021, 19:43
Na Okrężnej są fajne domki ale faktyczne nawierzchnia i chodniki wymagają gruntownego remontu.
Pp
Pp 19.04.2021, 20:53
Ważne, że przy***sy zwoliński , blejsz i miler mają chodniczki pod domami.no ale nie ma nic za darmo
gnom
gnom 19.04.2021, 21:23
Bo to jest tercetowy plan odbudowy ulic ;-)

Pozostałe