Możliwość organizacji wesel z limitem osób

  • 20.04.2021, 14:07
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Możliwość organizacji wesel z limitem osób fot. puszczykowo.lasy.gov.pl
Być może w maju przywrócona zostanie możliwość organizacji wesel, w ograniczonym zakresie, z limitem na początek w okolicach 25 osób - stwierdził we wtorek minister zdrowia Adam Niedzielski.
Szefa resortu zdrowia zapytano w radiu Zet, od kiedy będzie można organizować wesela. W związku z trwająca pandemią w kraju obowiązuje zakaz spotkań, zebrań, imprez i zgromadzeń publicznych w większej liczbie niż pięć osób.
 
"Myślę, że wesela będą wracały też tak stopniowo. Bardziej chodzi mi tutaj o kwestię limitu osób, które będą mogły uczestniczyć w takich przyjęciach. Pewnie, gdzieś w okolicach 25 osób, od takiego limitu zaczniemy" - odpowiedział Niedzielski.
 
I - jak dodał - myśli, że "wesela właśnie w takim limitowanym, ograniczonym zakresie, być może jeszcze nawet w maju będą przywrócone". (PAP)
 
autor: Edyta Roś
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

???
??? 20.04.2021, 21:07
Czy naprawdę rząd tak nagle chce doprowadzić do lockdownu w lipcu i sierpniu?
Może najpierw otwierać gastronomię na zewnątrz, potem dopiero wewnątrz? Potem zgromadzenia i imprezy?
A siłownie?
Może z głową - a nie bezmyślnie - jak w jesieni zamykano wszystko bez refleksji, czy z sensem - tak teraz otwierają. Tylko jaki będzie efekt?
Sławek R.
Sławek R. 20.04.2021, 21:18
Stopniowo! Właśnie! To jest dobry pomysł.
PO prawiny
PO prawiny 20.04.2021, 20:11
Dodam że warto ***** *** i leniwy tercet!
kozioł  z mendes
kozioł z mendes 20.04.2021, 20:09
TO DOBRZE juz nie moge sie doczekac tej legalizacji zwiazków zeofilskich
wstążka
wstążka 20.04.2021, 18:58
Branża padnie jak tak dłużej będzie.
Imprezka
Imprezka 20.04.2021, 16:24
Na barakach moge zoorganizowac 50 osob max
poeta
poeta 20.04.2021, 16:04
Na łące opodal krzaczka,
mieszkała kaczka dziwaczka.
Lecz zamiast trzymać się łąki
szukała dobrej szczepionki.
Raz poszła więc do tawerny,
Dajcie mi fiolkę Moderny.
Tuż obok była apteka.
Poproszę Astra Zeneka.
Udała się do dilera.
Chciałabym dawkę Pfizera,
a potem nienasycona.
Gdzie tu dostanę Johnsona?
W Kącie za starym śmietnikiem
ktoś ją ostrzyknął Sputnikiem.
Martwiły się inne Kaczki.
Co będzie z takiej dziwaczki.
I nagle znalazł się kupiec.
Na obiad można ją upiec.
Pan Kucharz kaczkę starannie,
piekł jak należy w brytfannie.
Lecz zdębiał obiad podając
bo z kaczki zrobił się zając.
W dodatku cały w buraczkach,
Taka prawda o szczepionkach.
Grill
Grill 20.04.2021, 15:51
A jak na dworze to ile?
Elka
Elka 20.04.2021, 15:18
No tak wesela to priorytet. A za chwilę powitamy czwartą falę.
Piotr
Piotr 23.04.2021, 15:23
Nie wierzę że są jeszcze durnie popierający chore obostrzenia. Tak wam telewizja mózgi wyżarła?
Ewa
Ewa 20.04.2021, 16:45
Babo wyłącz tvp
Ja
Ja 20.04.2021, 20:22
Babę jadłaś w Wielkanoc
businesswoman
businesswoman 20.04.2021, 17:03
do tzw. Ewa: Baby to masz w nosie prostaku.
pita
pita 20.04.2021, 15:52
A słyszałeś gdzieś aby fale zależały od wesel?
jak rozkaz to rozkaz
jak rozkaz to rozkaz 20.04.2021, 14:45
a jakie menu?
Knagulec
Knagulec 20.04.2021, 15:34
Kolby
Gumowiec
Gumowiec 20.04.2021, 14:28
Knagulec z Ajwajem zamierzają się zczepic a później weselić to tak nieoficjalnie ale na 99% pewne
Knagulec
Knagulec 20.04.2021, 18:37
Gorejący konarze zeżryj żabę
pytam
pytam 20.04.2021, 19:37
A co ma do tego starosta?
JAREK ZAWSZE DZIEWICA   SATURIAŃSKI GAY   CZYLI WESOŁEK AH AH AH
JAREK ZAWSZE DZIEWICA SATURIAŃSKI GAY CZYLI WESOŁEK AH AH AH 20.04.2021, 15:09
WIOSNA POŁACZYŁA SIE Z LEWICA HA HA AH ALE DZIECI Z TEGO NIE BEDZIE BO WIOSNA TO PEDAŁ A LEWICA TO PROSTY TUTKA HA AH AH
rybka