Zrobiło się tak ciepło, że lody sprzedawali

  • 20.04.2021, 18:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zrobiło się tak ciepło, że lody sprzedawali
Tej nocy temperatura spadła do około zera, ale z wraz z promieniami słońca robiło się dziś (20 kwietnia 2021 r.) coraz cieplej. W mieście termometry pokazywały nawet 20 stopni Celsjusza. Pan Hieronim Kubiak otworzył w Gryfinie swoją lodziarnię.

Pana Hieronima specjalnie przedstawiać nie trzeba. Lodziarnia funkcjonuje tu od 50 lat. Lody to produkt sezony. Im cieplej, tym dłuższa kolejka przed lodziarnią. 

W nocy znowu temperatura spadnie do 2-3 stopni Celsjusza. Natomiast w dzień będzie podobnie jak dziś. Znowu będzie okazja zjeść lody.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

TO TYLKO KWESTRIA CZASU HA AH AH
TO TYLKO KWESTRIA CZASU HA AH AH 21.04.2021, 20:55
https://youtu.be/Zy3bc9vVhkE W PRZYRODZIE WSZAK NIE GINIE NIC
wraca zimno
wraca zimno 21.04.2021, 10:58
Jutro ma być tylko 10 stopni
Gumowiec
Gumowiec 21.04.2021, 10:22
Knagulec przez cały rok robi lody
Pikuś
Pikuś 20.04.2021, 22:29
Coś się w redakcji pomieszało. Hieronim co kręci lody, bo może. Bo jest kolegą burmistrza i zawsze uprzejmie mu donosi. Dlatego pomimo pandemii może. Więc on nie ma lat 60. To jak może kręcić lody od lat 50 ciu?
Greta
Greta 21.04.2021, 08:40
Prawda, to lodziarnia jest tu od poczatku lat 70-tych.
88
88 22.04.2021, 07:44
na początku lat 70 ? raczej przełom 70/80. Lody w Gryfinie to były chyba tylko na Szczecińskiej naprzeciwko Kidów. Pyszne były. Ale coś poszło nie tak, było wielkie zatrucie smakoszy , afera jak cholera, właściciel chyba nawet załapał wyrok.
Knagulec
Knagulec 20.04.2021, 19:56
Gumowiec dawaj na loda
Gumowiec
Gumowiec 21.04.2021, 10:23
Już idę
Miłosz
Miłosz 20.04.2021, 19:40
Na razie to jedyna czynna w Gryfinie lodziarnia.
formalista
formalista 20.04.2021, 19:37
Ale lodów nie można jeść na ulicy!
Ja
Ja 20.04.2021, 22:12
Tylko osrańcy nie jedzą , normalnie ludzie mają zakazy w nosie.
twoja normalność....
twoja normalność.... 20.04.2021, 22:31
Dziękuję za taką "normalność" w której bandyta bije kobietę, bo mu zwróciła uwagę, że naraża innych w kolejce bez maseczki...
osraniec
osraniec 20.04.2021, 22:15
A ja zakazy przestrzegam wiem że to po to aby nie było zakażenia.
gałożercy   wieczorka  z sld  ha ah ah
gałożercy wieczorka z sld ha ah ah 20.04.2021, 19:19
a my lody lubimy cały rok ha ha ah
Knagulec
Knagulec 20.04.2021, 19:56
Z wielkimi kulami
Gumowiec
Gumowiec 21.04.2021, 10:25
Wiesz co dobre
wiosennik
wiosennik 20.04.2021, 18:57
Znaczy wreszcie idzie wiosna.

Pozostałe