Sesja na żywo w Gryfinie

  • 29.04.2021, 10:09
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sesja na żywo w Gryfinie
Dziś 29 kwietnia 2021 r. o godz. 10 rozpoczęła się sesja Rady Miejskiej w Gryfinie. Harmonogram obrad przedstawiliśmy wcześniej.

Sesję znajdziemy pod linkiem: 

https://www.youtube.com/watch?v=GzZDwTH8hOo

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (197)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ona
ona 02.05.2021, 23:39
Najaktywniejsza radna ostatnio nie uczestniczy w sesji. Jestem jej fanką, można tak powiedzieć, więc żałuję bardzo.
ech
ech 03.05.2021, 15:53
Kasprzykowa jest nic niewarta i kasa i praca sla rodzinki się liczy.
utwierdzony w przekonaniu
utwierdzony w przekonaniu 02.05.2021, 22:37
Ta sesja pokazuje jak ludzie Sawaryna są beznadziejni i nie mają nic ciekawego do powiedzenia.
nic ciekawego - a jednak ciekawie...
nic ciekawego - a jednak ciekawie... 03.05.2021, 00:42
wręcz przeciwnie - wprawdzie jeden bełkocze jak ubzdryngolony ale drugi powiedział, że Sawaryn nie jest fachowcem, bo tylko fachowcy przygotowują projekty na sesję...
Szutrowy parking nad Odrą
Szutrowy parking nad Odrą 01.05.2021, 00:51
A co z Dniami Gryfina ? Nie ma żadnego harmonogramu tylko spalone korty.
Palermo
Palermo 01.05.2021, 10:52
Dla leni pandemia to zrządzenie losu bo nic nie muszą robić.

A przecież można zrobić Dni Gryfina on -line jakieś wystawy na świeżym powietrzu.
soltys
soltys 30.04.2021, 22:37
Za czasów sp. bumitrza Henryka Piłata nigdy tak nie było, że pół sesji to atakujący urzędnicy.
pamiętliwa
pamiętliwa 01.05.2021, 09:17
Nie porównuj kultury - i zwykłej dobroci Człowieka. Oczywiście że (jak każdy) miał wady i słabości. Ale taka pogarda do ludzi z innym zdaniem, taka pycha i brak umiarkowania, taka bezczelhosć - jak jest teraz - była wtedy nie do pomyślenia...
A jednocześnie takie całkowite położenie spraw zwykłych, ważnych dla zwykłych ludzi...

Pamiętam jak Sawaryn parł do wladzy - jak na sesjach rady gminy bezustannie atakował śp. burmistrza Piłata - o WSZYSTKO "bo ludzi nie obchodzi czyja to kompetencja, to burmistrz jest GOSPODARZEM miasta"...
Śp. Burmistrz Piłat który miał też problemy z sercem - był na sesjach. Wychodził rzadko i na krótko.
Jakiś podły radny potrafił krzyczeć "niech pan przede mną nie ucieka"...
Gdzie jest dzisiaj ten krzyczący wówczas radny?
odpowiedzialność
odpowiedzialność 02.05.2021, 01:13
ten "podły krzyczący radny niech pan przede mną nie ucieka"?
Oj, trudno zazwyczaj powiedzieć...
Bardzo chcieliby, żeby ludzie zapomnieli śp. Henryka Piłata...
Pamięć
Pamięć 02.05.2021, 00:33
Daj juz spokój bo obrzydliwe jest to lansowanie sie na pamięci o bylym burmistrzu. Zdradzili go najbliżsi a teraz łzy krokodyle wylewają. Ludzie pamietają kto zostawił Henryka Pilata kiedy jego szanse w wyborach zaczęły maleć.
odpowiedzialność
odpowiedzialność 02.05.2021, 01:08
Masz rację - ludzie pamiętają śp. Henryka Piłata - a podlece chcieliby jak ty "cicho, nie przypominaj" - OWSZEM - TRZEBA PRZYPOMINAĆ, CO ZROBILI TEMU CZŁOWIEKOWI!!!
Nachbar
Nachbar 01.05.2021, 16:34
Co ty bredzisz, przy poprzednim burmistrzu ttlko złodzieje i oszuści mieli się dobrze.
jak się masz?
jak się masz? 01.05.2021, 17:53
Sawaryn, Nikitiński, Miler...
łowca idiotów
łowca idiotów 01.05.2021, 17:37
Podaj chociaż jeden przypadek lub nazwisko. Troll Sawaryna dalej rozpowszechnia kłamstwa
obserwator
obserwator 01.05.2021, 17:49
Od lat rozpowszechniają te pomówienia . Na tym wypłynęli. Weź to pod uwagę łowco. i nie spodziewaj się sensownej odpowiedzi.
do pamiętliwa
do pamiętliwa 01.05.2021, 11:52
Tak samo to widzę. Śp. H.Piłat wysłuchał z kulturą każdego, nawet jak miał odmienne zdanie to przemyślał propozycję drugiej osoby. Obecny tercet wtedy krzyczał, łajał, pouczał, a H.Piłat w spokoju (tak się wtedy wydawało, ale wiemy że tak nie było) przyjmował na siebie te chamskie zachowania. Redaktorek w gazecie im wtórował. Te lenie teraz nie robią nawet połowy tego co działo się za poprzednika. Gdzie jest Sawaryn? Dlaczego jest ciągle nieobecny na sesji? Dlaczego radni nie sprawdzają jego usprawiedliwień i wymuszają na nim nie tylko obecności na sesjach, ale również odpowiedzi na pytania. H.Piłat sam udzielał odpowiedzi, bo uczestniczył jako burmistrz w procesach zachodzących w gminie. Czas najwyższy pozbyć się z urzędu szkodników i nierobów.
gwint
gwint 01.05.2021, 11:22
pamiętliwa przecież Sawaryn i Nikitiński mieli tą samą pogardę bo to ci sami ludzie.
kocyk dla lenia
kocyk dla lenia 30.04.2021, 22:47
A co pozostało tym bezobjawowo inteligentnym frustratom?


Wylko wycie i plucie jadem!
oceniam
oceniam 30.04.2021, 21:00
Brawo,prosze o jeszcze.Kazde otwarcie ust u sawarynowców to samozaoranie. Gorzej nie mozna.
Fuj
Fuj 30.04.2021, 21:42
Przecież sawaryniarze tu nie piszą, tylko ich przeciwnicy. Poczytaj komentarze to tez dojdziesz do takiego wniosku. Hejt, klamstwa i pomówienia skierowane są wlasnie na Sawaryna i jego ludzi. A wlasciciel portalu szczęśliwy wtóruje i doklada niesprawdzonymi wiadomościami oliwy do ognia. Zwykly ściek.
sprostowanie
sprostowanie 01.05.2021, 11:54
Tyś nie Fuj, tylko zwykły ch...
pamiętliwa
pamiętliwa 01.05.2021, 09:21
masz dobry nick - "fuj" - hejt, kłamstwa i pomówienia - metoda dorwania się do władzy stosowana przeciw śp. Henrykowi Piłatowi - któremu nawet nie pozwalali spokojnie skonać, wysyłając komisję lekarską czy aby nie udaje - na dzień przed śmiercią.
A mogli w sądzie zwyczajnie po ludzku wnieść o odroczenie - przecież wszyscy w Gryfinie wiedzieli, że umiera..
rozbawiłeś mnie
rozbawiłeś mnie 30.04.2021, 22:35
Ślepy jesteś ? Pełno tu na forum tych trolli. Niektórzy mają po kilka nicków jak Gnagulec vel Gumowiec.
pamiętliwa
pamiętliwa 01.05.2021, 09:24
Sawaryniarze, jak ich określił "fuj" każdą krytykę nazywają hejtem, każde wytknięcie błędów - "pomówieniami", Ataków na osobiste życie, pracę zawodową każdego, kto ich oficjalnie skrytykuje nie widzą!
Tego, co robili śp. Henrykowi Piłatowi też nie...
pijama
pijama 30.04.2021, 20:38
Prezydium przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów.
no
no 30.04.2021, 20:59
To by musieli odebrać głos Parze czy Trzepaczowi.
Mirek
Mirek 30.04.2021, 11:17
Poświęciłem się i przeczytałem wszystkie komentarze. Przepraszam, jaką sesję oglądaliście?? Bo ja wczoraj oglądałem tylko te wasze komentarze nie pokrywają się z rzeczywistością. Góra fantazja 😂 a co tam net wszystko przyjmie prawdę czy fałsz co to za różnica 😁😁😁 pozdrawiam erotomanów gawędziarzy......
i ciągle ten sam styl...
i ciągle ten sam styl... 30.04.2021, 12:42
Oj Pawełku, cóż za poświęcenie... A często tu czytasz? I coś zapoamiętałeś?
do niekumatego
do niekumatego 30.04.2021, 11:42
"Mirek" wczoraj się nagadałeś, nagadałeś na tej sesji a dziś pochwał nie widzisz? Biedaku.

Gdybyś był trochę bardziej rozgarnięty to byś wiedział, że komentarze to nie sa protokół sesji. Skoro jesteś taki nierozgarnięty to się nie dziw komentarzom.
:)
:) 30.04.2021, 12:43
"erotoman gawędziarz" - jak "mirek" nazywa głównego tokującego...
buch
buch 30.04.2021, 20:39
:) Para?
@@@
@@@ 01.05.2021, 00:55
a..czyli konik garbusek i domowe scysje
?:)
?:) 30.04.2021, 21:35
wie, co mówi:)
Rocha
Rocha 30.04.2021, 09:45
Pieski bumnistrza a jak będą wam kazać chodzić na kolanach i śpiewać psalmy na cześć najwyższego to też będziecie to robić A przepraszam już to robicie...
biblista
biblista 30.04.2021, 00:42
Gdy ludzie spali, przyszedł nieprzyjaciel, nasiał chwastu między pszenicę i odszedł. A gdy zboże wyrosło i wypuściło kłosy, wtedy pojawił się i chwast. Słudzy gospodarza przyszli i zapytali go:" Panie, czy nie posiałeś dobrego nasienia na swej roli? Skąd więc wziął się na niej chwast?" Odpowiedział im:" Nieprzyjazny człowiek to sprawił". Rzekli mu słudzy:" Chcesz więc, żebyśmy poszli i zebrali go?" A on im odrzekł:" Nie, byście zbierając chwast nie wyrwali razem z nim i pszenicy. Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie; pszenicę zaś zwieźcie do mego spichlerza"» (Ewang.wg św. Mateusza 13, 25-30)
Jasiek
Jasiek 29.04.2021, 20:51
Może i miły ale Rafałek nie stanął na wysokości zadania, wstrzymał się od głosu!!!!
Romara
Romara 29.04.2021, 19:53
Dobrze, że od dzisiaj jedynym przewodniczącym ( ą) komisji stałej Rady z koalicji rządzącej - została Elżbieta Kasprzyk z GIS. Do tej pory wszystkie funkcyjne miejsca w Radzie Miejskiej zajmowali członkowie klubów opozycyjnych. E. Kasprzyk objęta to stanowisko po tym, jak złożyła rezygnację z funkcji przewodniczącej Komisji Spraw Społecznych - radna Jolanta Witowska ( z opozycji). Jolanta Witowska była dobrą przewodniczącą komisji , względy osobiste nie pozwalały jej na dalsze zaangażowanie w pełnienie funkcji, ale pozostaje członkiem tej komisji.
E. Kasprzyk została wybrana na stanowisko przewodniczącej Komisji Spraw Społecznych głosami radnych koalicji i opozycji. Miły gest.
Rysiek
Rysiek 30.04.2021, 21:07
GISowcy nie mieli stołków przewodniczących komisji, bo nie chcieli. Ktoś ma tu krótką pamięć.Posłuchajcie sobie pierwszej sesji to się przekonacie.
prawda
prawda 30.04.2021, 21:43
Prawda - na pierwszej sesji GISowcy nie chcieli żadnych przewodniczeń komisji - obrażeni na wyborców...
Parowóz
Parowóz 29.04.2021, 22:24
No to teraz Marcinek będzie musiał mocno odreagować, bo chciał bojkotować wszystko a tu zonk, radna gis ważniejsza niż prezes gisu. Taki malutki miejscowy totalny tusek.
masakra
masakra 29.04.2021, 21:24
Tragedia to babsko aż się trzęsie do stanowisk a umiejętności zerowe.
Załamka
Załamka 30.04.2021, 00:11
Pokaż mi choć jedną osobę która ma tam jakiekolwiek umiejętności. Czym cię dziś zaskoczył np pan Pazik, Zwoliński, Para. Jakimi umiejętnościami. Dobrze że można oglądać te sesje, można chociaż zobaczyć jakie osoby nas reprezentują. Miny i podśmie***ki wiceburmistrza Milera na poziomie szpitala nie będę pisał jakiego wystarczy obejrzeć na YouTubie. Ludzie pooglądajcie sesję na YT i otwórzcie oczy przed następnymi wyborami!
takie mają parcie
takie mają parcie 30.04.2021, 00:31
Załamka: Para i Zwoliński mają niewyparzone gęby i tupet.
bełkot
bełkot 30.04.2021, 00:55
Podobno dzisiaj raczej jeden wyglądał jakby miał... zdezynfekowaną...
Sąsiadka
Sąsiadka 29.04.2021, 22:32
Gruba BABA. KARIEROWICZKA.
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 29.04.2021, 19:31
ADMIN NIE BLOKUJ KAZDE SWOJE SŁOWO UDOWODNIĘ PRZED SADEM HA AH AH NA SATURNIE HA AH AH
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 29.04.2021, 18:53

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Marek
Marek 29.04.2021, 19:04
To jest dopiero czysty hejt Ajwaja.
Zgłaszam te świństwa do administratora.
BISMILAH I NA SATURNA
BISMILAH I NA SATURNA 29.04.2021, 19:29
ADMIN NIE BLOKUJ TEN HOJ MAREK NIECH SE NAŁOZY KOSZER ZEGAREK AH AH AH NIECH SPOŁECZEŃSTWO SIE DOWIE JAK TE *** SATANISTYCZNE DZIAŁA W POLINIE HA HA AH
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 29.04.2021, 19:20
CO SATANISTYCZNE DZIWKI PRAWDA W GAŁY KOLE HA HA AH
Boria
Boria 29.04.2021, 19:25
Człowieku jesteś obrzydliwy i zaniżasz poziom dyskusji. Bo o czym tu dyskutować o twoich fobiach i chamstwie?
ich  fobia  to prawda    która ich wyzwoli
ich fobia to prawda która ich wyzwoli 01.05.2021, 13:38
fobie to mieli i mają w stosunku do mnie ha ha ah
do odsłuchania
do odsłuchania 29.04.2021, 16:52
Słuchając sesji to trzeba stwierdzić że najwięksi hejterzy to właśnie Miler i Trzepacz. Ich wystąpienia pełne są nienawiści.
taka praca...
taka praca... 29.04.2021, 18:40
taka praca - przecież wszyscy pamiętają ataki - jak się okazało - w celu przejęcia stołka...
MC Cornick
MC Cornick 29.04.2021, 18:47
Tylko teraz tercet krytykę nazywa hejtem, a to przecież co innego. To ich mowa i działania nasączone są hejtem czyli jakąś fobią do mieszkańców. Przykładem na to jest uchwała śmieciowa czy uchwała dotycząca studium.
dziwne zachowanie...
dziwne zachowanie... 29.04.2021, 19:14
przykładem nienawiści i pogardy do mieszkańców jest uporczywe blokowanie dokręcenia tabliczek na klepsydry. Jeden telefon - albo PUK albo "złota rączka" (od remontów sali ślubów, platana czy elewacji budynku) - na drugi dzień by dokręcili...
osa
osa 29.04.2021, 16:39
Radny Para pod koniec sesji cos tak wolno i bełkotliwie mówi że chyba ktoś powinien zbadać trzeźwość. umysłu. Coś gadał o nowej sesji i przytulaniu się do radnych.
Sąsiad
Sąsiad 30.04.2021, 15:52
Nawalony! Często Tak znim już jest. On wie że nie może nadużywać. Ale cóż daję dalej w gałę.
40 %
40 % 29.04.2021, 18:45
Ale sie narąbał !!!
:):):)
:):):) 29.04.2021, 16:45
ubzdryngolony? ale numer...
słuchacz
słuchacz 29.04.2021, 16:21
Wydało się że najpierw ukazało się w gazecie Milera a potem dopiero informację dostali radni.
Wicek żenua
Wicek żenua 30.04.2021, 21:10
Ale wtopa. Ale najlepiej zwalić winę na pracowników rady, że nie przyszli w Wielką Sobotę i nie wysłali meila.
smieszne
smieszne 29.04.2021, 15:39
Nikitiński jak bestia z dwoma głowami mówi dwoma głosami. Czy sa jakieś problemy techniczne?
:):):)
:):):) 29.04.2021, 16:46
to nie technika, to medycyna...
obwodnica
obwodnica 29.04.2021, 15:25
Widzisz Trzepacz, jak sam zauważyłeś nawet mieszkańcy ci nie wierzą.
beton do kwadratu
beton do kwadratu 29.04.2021, 15:22
Co radny Namieciński wygaduje? Nie wolna oceniać pracy burmistrza i wiceburmistrzów? Co za trepowate bzdury?! Burmistrz jest wybrany przez mieszkańców, sam dobiera sobie współpracowników i zawsze będą oni podlegali ocenie. Lepiej się pan nie odzywaj.
Na haju
Na haju 29.04.2021, 20:46
Co za trepowsty wpis.
nawet wybory konklawe się ocenia...
nawet wybory konklawe się ocenia... 29.04.2021, 15:27
"nie wolno" - może Mietek zabronił?
do prymitywnego radnego
do prymitywnego radnego 29.04.2021, 15:14
Trzepacz zgodnie z tym co mówisz "walnij się głową w beton" to może ci trochę oleju w głowie się pojawi.
nowiczok
nowiczok 29.04.2021, 15:20
Trzepacz do kogoś powiedział "walnij się głową w beton"??? Do kogo? I czy jak wydarzy się "nieszczęśliwy wypadek z nieustalonymi sprawcami" poniesie odpowiedzialność?
beeeee
beeeee 29.04.2021, 15:23
Nowiczok, Trzepacz zabawił się w barana i bełkocze to chyba siebie miał na myśli.
krótko
krótko 29.04.2021, 15:17
Przestań Trzepacz obrażać ludzi i ich łajać. Człowieku nie masz kręgosłupa moralnego i tym samym odebrałeś sobie prawo oceniania innych.

Pozostałe