Wstyd przed ministrem

  • 30.04.2021, 13:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wstyd przed ministrem igryfino Stojący pod wieżą zastępcy Mieczysława Sawaryna zdają się nie zauważać problemu.
Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk podczas podpisywania dokumentu o powstaniu obwodnicy Gryfina nawiązał do stojącej Bramy Bańskiej. Dobrze, że nie stał pod samym, zaniedbanym zabytkiem. Z krenelażu (widać dobrze na zdjęciu w fotogalerii) jak co roku wyrastają krzewy. Korzenie rozsadzają ceglany zabytek.
Około 700-letni letni zabytek woła o pomoc. Prosty zabieg jak odkrzaczenie może mu też pomóc. Trzeba to jednak zrobić w umiejętny sposób.
Przemówienie ministra Andrzeja Adamczyka zarejestrowaliśmy tu:
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

:))))))))
:)))))))) 03.05.2021, 00:00
Przede wszystkim wstyd przed Ryśkiem jak w tym kawale.
Ryśki to fajne chłopaki...
Ryśki to fajne chłopaki... 03.05.2021, 00:37
Ochódzki od tercetu mógłby się uczyć - mauzoleum ze znikającym projektem, schody pana em, parking pana em, lokal pana em..
TKM
TKM 02.05.2021, 17:40
Odnowiona, oświetlona, monitorowana, z zagospodarowanym teren wokoło – tak prezentuje się wieża widokowa w Cedyni, która ponownie stała się atrakcją Pomorza Zachodniego. Władze miasta z myślą o ochronie dziedzictwa kulturowego, jak i miłośnikach aktywnej turystyki, przeprowadziły rewitalizację zabytku. ----------- Na Baszcie w Gryfinie TKM cytryny Hodują ??? W GG ani słowa !!! Bo CENZURA !!!
Było widać z dron'a !!!
Było widać z dron'a !!! 02.05.2021, 15:40
Było widać z dron'a, ale siarka !!!

To dlatego Mnietka nie było ???!!!

Bał się że Minister mu to pokaże palcem i pogrozi !!!
Drzewa wam rosną na koronie i na Szczecińskiej w rzeźni również.
Ha Ha Ha
;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
TKM
TKM 01.05.2021, 16:09
Czy Mnietek zwany BURMISZCZEM powiedział Ministrowi że przywozi prywatne ŚMIECI do kubłów w Urzędzie Miasta i Gminy ????
pytam
pytam 01.05.2021, 13:25
Dlaczego w Gryfinie są zamknięte toalety?
prepers
prepers 01.05.2021, 13:32
Trzeba mieć saperkę i wykopać sobie dołek w lesie czy parku i po sprawie, ale kto w dzisiejszych czasach wie co to harcerstwo czy prepers, partyzant?
 
pomnik przyrody i głupoty
pomnik przyrody i głupoty 01.05.2021, 12:51
Elka Dzisiaj, 12:48
Pokazali ministrowi krzaki na baszcie jako ciekawostkę przyrodniczą

Bo to jest Krzywy Las na miarę możliwości tercetu.
pracowity i obecny w pracy:)
pracowity i obecny w pracy:) 01.05.2021, 13:14
No nie nadANŻAM za tymi czepialskimi mieszkańcami - wycinamy drzewa w całym mieście - źle. Tam na czubku nie wycinamy też źle. No nie rozumiem ich - ciągle się czepiają.
Tam za wysoko - i mało drewna do handlu...
to jest dopiero wstyd
to jest dopiero wstyd 01.05.2021, 12:48
Rada Nadzorcza Zakładów Chemicznych Police odwołała cały dotychczasowy zarząd spółki. Wśród zdymisjonowanych menedżerów jest Tomasz Panas. Jak ujawniliśmy w Onecie, zdradzał on poufne informacje przedstawicielowi firmy biorącej udział w wielomilionowym przetargu organizowanym przez polickiego giganta. Dowody na nieprawidłowości zebrało CBA. Mimo to nie usłyszał zarzutów.
Norma w pisim państwie
Norma w pisim państwie 02.05.2021, 09:15
pisie przetargi
??
?? 02.05.2021, 11:29
A w czym tu afera?
lewica PIS   PINCET I SIYDYMSET PLUS  HA HA AH
lewica PIS PINCET I SIYDYMSET PLUS HA HA AH 01.05.2021, 12:02
baszta 7 paszczy sam minister wpadł po dolę z działek jako dziesięcinę ??????? ha ha ah
Angielska brama
Angielska brama 01.05.2021, 11:27
Panie Tomku prosimy o komentarz.
ciekawe
ciekawe 01.05.2021, 12:40
Napisze w oficjalnym urzędowym piśmie, że zapyta grabarzy. Ciekawe, czy KŁAMAŁ - czy zapytał. I co mu odpowiedzieli?
TKM
TKM 01.05.2021, 07:51
Na wczorajszej sesji radny Zenon Trzepacz w imieniu mieszkańców ul. Ogrodowej w Radziszewie pytał wiceburmistrza Milera . ----- Czyżby Zenek miał jakieś działki ???????
prawda wychodzi na jaw
prawda wychodzi na jaw 01.05.2021, 10:56
Trzepacz publicznie powiedział, że mieszkańcy w sprawie obwodnicy mu nie wierzą. Widocznie coś wiedzą...
Trzepacznik
Trzepacznik 01.05.2021, 15:45
Nie znam Trzepacza bosam trzepie
Radziszewo
Radziszewo 01.05.2021, 12:53
Trzepacz nie zdawał sobie sprawy jak ta wypowiedzią się ośmieszył.
szczery
szczery 30.04.2021, 20:24
***** ***
obatel
obatel 30.04.2021, 20:14
Jaka jest różnica między lekarzem z PO a PISowskim? Otóż lekarz z PO Tomasz Grodzki ostatnio charytatywnie wykonywał operację. PISowski marszałek Karczewski natomiast dorobił sobie jakiś czas temu pół bańki jako lekarz jednocześnie pobierają pensję poselską.
no tak
no tak 01.05.2021, 11:00
I to pokazuje kto jest łasy na kasę.
No co PO . tylko kasa
No co PO . tylko kasa 01.05.2021, 07:53
Koperfild Grocki NIE operowł za pieniądze . Tylko za KOPERTY
a kto dawał?????
a kto dawał????? 01.05.2021, 10:51
dziwne - że pisowskich działaczy - widać przyzwyczajonych do dawania kopertówek...
Fox
Fox 01.05.2021, 07:25
Widać temu z PO koperty nie mieszczą się już w szufladach.
70mln za koperty
70mln za koperty 01.05.2021, 10:52
Mówisz o Sasinie? Te miliony kopert wciąż gdzieś przechowują zdaje się...
Kolo
Kolo 30.04.2021, 18:32
Ja słyszałem, że tercet chce w ramach rewitalizacji rozebrać basztę i zrobić szutrowy parking.
Elka
Elka 01.05.2021, 12:48
Pokazali ministrowi krzaki na baszcie jako ciekawostkę przyrodniczą
metoda
metoda 30.04.2021, 20:15
Będą czekać aż się rozleci?
hmmmm
hmmmm 30.04.2021, 20:53
no raczej nie spłonie... Za dużo kamienia...
Kamil M. 8 zł !!!!
Kamil M. 8 zł !!!! 30.04.2021, 17:24
No co !!!! Taki BURMISZCZ , taka Gmina i miasto !!!
dr.NO
dr.NO 30.04.2021, 16:47
Jacy wyborcy taki PGR! Jaki PiS taka POLSKA!
mr
mr 30.04.2021, 17:11
dr ydymały. Bredzisz...
Jak to ksiąc
Jak to ksiąc 30.04.2021, 18:33
Dym er to dyma.
😂
😂 30.04.2021, 14:51
No coż,można to podsumować.
Jaka uroczystość takie miejsce tego spotkania. Teraz wiemy dlaczego p Sawaryn "dał nogę"
mieszkaniec
mieszkaniec 30.04.2021, 15:10
Sawarynowi było wstyd za wieżę? To nam wstyd za Sawaryna
...
... 30.04.2021, 15:01
... nie tylko nogę...
Piotrek
Piotrek 30.04.2021, 14:32
To jest wstyd prze kolejnymi pokoleniami, którzy mogą tej wierzy już nie zobaczyć.
Gumowiec
Gumowiec 30.04.2021, 14:21
Wstyd przed ministrem to byłoby pokazania mu Knagulca albo Ajwaja bo to dwa nasze powiatowe dzbany
Iwonka
Iwonka 30.04.2021, 14:03
Gospodarze czekają na barakach
ja
ja 30.04.2021, 14:24
przecież ta roślina wytwarza tlen którym oddycharz durniu
Tlen
Tlen 01.05.2021, 07:45
Dotlenisz się nosząc maskę na ryju idioto
hihihi
hihihi 30.04.2021, 14:37
Ta tlen dla leniwych tercetowych.
ja
ja 30.04.2021, 14:41
to wleż i zetnij!
twój wróg
twój wróg 30.04.2021, 14:55
Tak się żeś rozbisurmanił, naszą kasę brać i owszem, ale robić mają inni.
Co za Czerepach!!
do twój wróg
do twój wróg 30.04.2021, 15:08
Lenie wstydu nie mają.
umig
umig 30.04.2021, 14:42
Po alkoholu aktualnie jestem.
?
? 30.04.2021, 15:02
jak bełkoczący radny na sesji?
proste
proste 30.04.2021, 13:56
Bo Gryfino nie ma gospodarza!

Pozostałe