Autobus trafił do warsztatu dzięki interwencji igryfino oraz naszego czytelnika

  • 01.05.2021, 13:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Autobus trafił do warsztatu dzięki interwencji igryfino oraz naszego czytelnika Fot. czytelnik igryfino
- Wkręty wystają z fotela na 2 cm. Tylne drzwi są uszkodzone, nie otwierają się. Mają tak duży prześwit, że kot nimi wejdzie, nie wspominając już o tym, że podczas przejazdu wlatuje zimne powietrze. To jest skandal! – informował nas kilka dni temu oburzony czytelnik. Jak zawiadamia nas autor listu, chodzi o autobus, który planowo powinien przyjechać o godz. 7.58 (dotarł o godz. 8.10) na przystanek przy ul. Szczecińskiej w Gryfinie koło placu Pamięci Sybiraków.
O interwencję poprosiliśmy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Szczecinie. Poinformowaliśmy o sytuacji także władze gminy Gryfino, ponieważ z pieniędzy podatników gmina dopłaca do niektórych kursów.
 
Odpowiedź otrzymana z Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie:
 
Nawiązując do poniższego zgłoszenia w sprawie niewłaściwego stanu autobusu linii nr 1 informuję, że zgłoszenie to zostało przekazane do Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Sp. z o.o. w celu wyjaśnienia przyczyn zaistniałego zdarzenia.
 
Przedsiębiorstwo zostało jednocześnie zobowiązane do podjęcia konkretnych czynności, aby zapobiec występowaniu podobnych przypadków w przyszłości.
 
Z poważaniem
 
Mariusz Tarka
naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej
Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie
 
Odpowiedź otrzymana od przewoźnika - PKS Szczecin:
 
Informujemy, że po przeprowadzonej rozmowie wyjaśniającej kierowca wykonujący wskazany kurs potwierdził, że przed wyjazdem z zajezdni PKS sprawdził stan wewnętrzny pojazdu i nie było żadnych usterek. Uszkodzenie fotela nastąpiło najprawdopodobniej w efekcie działań wandali. Po zgłoszeniu usterki przez kierowcę autobus trafił na warsztat. Przepraszamy za niedogodność podczas jazdy i mamy nadzieje, że podobne sytuacje nie będą miały miejsca w przyszłości.
 
Z wyrazami szacunku
 
Paweł Sadowski
PKS Szczecin
 
O sprawie napisaliśmy wcześniej tutaj:
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wiosennych lewowkrętnych
wiosennych lewowkrętnych 02.05.2021, 12:48
I TAK TRZYMAĆ dość tych ostrych bolców
ryba
ryba 01.05.2021, 17:55
ciekawe, że po kursie też kierowca nie zauważył uszkodzonego fotela i dopiero telefon z UM Gryfino zaskoczyło cały pks i kolejnych kierowców.
I na koniec zwalił na wandala - ciekawe czy z monitoringu autobusu też wynika że to wandal na tym konkretnym kursie, a może pan kierowca od kilku dni nic nie sprawdzał. Drzwi też nie zauważył i to też wandal??????
Kundelki pisie
Kundelki pisie 01.05.2021, 16:51
Dzięki interwencji czytelnika.... a podobno policja kontroluje autobusy niemal codziennie. Chyba w marzeniach. Policja bije kobiety, gazuje, stawia płoty na różne ...cznice, pilnuje rządu i sejmu a czasami jak pasuje zabija na komendach i komisariatach. Czasami wywozi skatowanych do lasu albo wyrzuca przy drodze. Też tylko czasami robi na polityczne zamówienie kipisz albo aresztowanie w domu podskakującego polityka. Czasami strzela do nieuzbrojonego człowieka jedzącego obiad w swoim mieszkaniu- bo był uzbrojony w nóż i widelec. A czasami jak w moim przypadku gdy chciałem zgłosić drobne przestępstwo , bardzo uprzejmy pan policjant dyżurny opowiedział mi ile to czynności i kłopotów i ile czasu to zajmie a ja mogę mieć kłopoty od bandyty, że w końcu nic nie zgłosiłem. Na kwadracie dwie mordy z listów gończych publikowanych w GG polują, zaczepiają , wymuszają i katują. piją alkohol i cały czas obserwują ofiary ale policja pojawia się tam jak jest ciężkie pobicie albo gorzej. Oni się boją .
Jhhv
Jhhv 01.05.2021, 16:25
Jeszcze mogliby za bilety oddać wiecznie psujących się autobusów...
Pasażerka
Pasażerka 01.05.2021, 15:35
Ciekawe na jak długo wystarczy interwencja
Tirowka
Tirowka 01.05.2021, 15:34
Autobusy na tiry
Knagulec
Knagulec 01.05.2021, 14:58
Szukam swojej mamy Kurduli
Kurdulowa
Kurdulowa 01.05.2021, 17:58
Gdzie łazisz sawynski smarku?!
punktualny
punktualny 01.05.2021, 14:01
A przestanei sie spóźniać?
most
most 01.05.2021, 13:57
Brawo wy wszyscy!

Pozostałe