Pojechali na plażę, a tam tłumy

  • 01.05.2021, 21:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pojechali na plażę, a tam tłumy S.R. Dziś (1 maja 2021 r.) na plaży w Świnoujściu.
W związku z obostrzeniami związanymi z epidemią postanowiliśmy na majówkę wyjechać na jeden dzień nad morze. Było przyjemnie, bo mimo zapowiedzi deszczowej pogody powitały nas w końcu nawet promienie słoneczne - mówi nam gryfinianka.

Okazuje się, że podobny pomysł mieli też inni turyści. Niektórzy nawet z... noclegiem (hotele oficjalnie są zamknięte).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pesto
pesto 02.05.2021, 20:02
Sawaryn też lubi jeździć do swojej kawalerki z wkładem.
Gryfino
Gryfino 02.05.2021, 19:39
A co tam robiła Pani że jest tak oburzona ludzmi
czytam, ze zrozumieniem
czytam, ze zrozumieniem 02.05.2021, 20:02
Pani przecież nie narzeka, a w ręcz mówi, że było przyjemnie.
filozofia gminna
filozofia gminna 02.05.2021, 20:31
dokładnie - jest wiele rzeczy, które w życiu są przyjemne - ale za niektóre można drogo zapłacić...
szara strefa
szara strefa 02.05.2021, 14:44
A góral z Zakopanego ubolewa nad zamkniętymi hotelami i słabą majówka co przekłada się na brak turystów i pieniędzy. A co pokazuje wszechobecny filmik z Krupówek. Feta , tańce i pijaństwo. Czy to są rdzenni mieszkańcy Zakopca? Przestańcie kłamać, że tak Wam, źle. Sezon macie cały rok a nad morzem tylko 3 miesiące i ludzie jakoś potrafią odłożyć i przeżyć cały rok.
Bono
Bono 02.05.2021, 12:18
Na plaży niegroźnie, gorzej w pomieszczeniach zamkniętych.
pink
pink 02.05.2021, 14:44
To zależy jeszcze od czasu, odległości i maseczek.
dystans
dystans 02.05.2021, 12:23
Przy takim ścisku jak na zdjęciu? A podejrzewam, że przy zejściach było dużo gorzej...
szklane oko
szklane oko 02.05.2021, 15:34
Takie zdjęcia zniekształcają troche odległości.
pici
pici 02.05.2021, 01:59
Już teraz nie wiadomo co jest legalne a co nie.
no i po wakacjach...
no i po wakacjach... 02.05.2021, 00:53
No i efekt głupawych dyskusji władzy kwestionujących własne prawo. Maseczki "na powietrzu niepotrzebne"? Cóż - kiedy tutaj tłok większy, niż w supermarkecie...
A pewnie na zejściu na plażę ścisk był jeszcze większy...
podpis
podpis 02.05.2021, 09:33
Idź stąd, do bunkra, już!
paszoł won trollu ruski
paszoł won trollu ruski 02.05.2021, 11:41
zdychaj sam na cmentarzu - ale innych nie skazuj, debilny morderco!!!
Też spacerowałem
Też spacerowałem 02.05.2021, 00:29
I co w tym złego ? Co jest złego w spacerze nad brzegiem morza ? NIC. To dobre dla naszego zdrowia i kondycji fizycznej. Nie dajcie się ogłupić.
ech...
ech... 02.05.2021, 01:10
a ty ogłupiony przez violki i edycie? Nie widzisz tłumów? Nie widzisz, co się działo wokół?
log.
log. 02.05.2021, 02:00
ech najwyraźniej niektórzy przestali kumać.
Mieczysław Miękiszon
Mieczysław Miękiszon 02.05.2021, 00:01
To już gryfińskie tężnie, regionalne muzem czy wieža widokowa nie wystarczą?
Ktoś
Ktoś 01.05.2021, 22:56
Ja też tu jestem. Jest super. A kto się boi niech czeka na swój koniec w domu pod pierzyną.
twój koniec w plastikowym worku?
twój koniec w plastikowym worku? 02.05.2021, 01:12
jest super - jak na titanicu? Szkoda tylko, że teraz ci igrający ze śmiercią - igrają nie tylko ze swoją - ale osób, z którymi się będą stykać...
podpis
podpis 02.05.2021, 09:35
Siedzisz w domu i dobrze, więcej dla nas! :D
do podpisza
do podpisza 02.05.2021, 11:50
tylko podpisz, że jak zachorujesz - rezygnujesz z pomocy zdrowotnej - a jak zakazisz innych - płacisz im odszkodowanie! Skoro lekceważysz zasady - miej odwagę ponosić konsekwencje!!!
podpis
podpis 02.05.2021, 13:33
Straszyć tak to se mogłeś rok temu w kwietniu. Dzisiaj covidianie na szczęście mało kto już was traktuje poważnie.
bojar
bojar 02.05.2021, 13:59
podpis tu nie chodzi o straszenie, emocje, tylko o fakty. A je widac na cmentarzach, w szpitalach i w domach chorych.
tak to jest
tak to jest 02.05.2021, 15:21
wypieranie niewygodnej rzeczywistości to naturalna reakcja prymitywnego organizmu - mądry to kontroluje - prymityw się poddaje...
Majka
Majka 01.05.2021, 22:00
Ciekawa jestem jak z maseczkami, bo ci co na zdjęciu to raczej nie bardzo.
kol
kol 01.05.2021, 22:00
Było to do przewidzenia, ale jednak jest to na wolnym powietrzu.
i po urlopie w wakacje...
i po urlopie w wakacje... 02.05.2021, 00:55
tylko że tłok większy jak w marketach... no ale skoro pisi kwestionują własne przepisy - to będą efekty. Tylko niech nie winią potem "społeczeństwa" - bo sami mówili, że "maseczki na powietrzu niepotrzebne"...
heh
heh 01.05.2021, 21:57
Jak się bawić to się bawić :))))))))))

Pozostałe