2 maja wywieś flagę i podziel się zdjęciem

  • 02.05.2021, 00:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
2 maja wywieś flagę i podziel się zdjęciem
Zapraszamy do włączenia się do akcji #mojaflaga organizowanej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej 2 maja. Zachęcamy do sfotografowania swojej flagi i podzielenia się zdjęciem na naszym fanpejdżu z oznaczeniem #mojaflaga.
W akcji #mojaflaga dotychczas brali udział między innymi Adam Małysz, Marcin Gortat i Energa Basket Liga, Tour de Pologne i Czesław Lang oraz czołowi polscy lekkoatleci tacy jak Adam Kszczot, Konrad Bukowiecki, Paweł Wojciechowski czy Marcin Lewandowski. W promocję akcji angażowały się również Polski Komitet Olimpijski, Polska Liga Siatkowa i profil Łączy Nas Piłka. Ambasadorami akcji są też wszyscy Polacy, którzy wywieszają biało-czerwoną podczas świąt państwowych i w ważnych momentach życia.
 
Dotychczas w internecie akcja #mojaflaga przyciągnęła uwagę ponad miliona internautów. Mamy nadzieję, że i w tym roku pod hasztagiem znajdziemy setki tysięcy powiewających biało-czerwonych flag. Wystarczy wywiesić je przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy, zrobić zdjęcie i umieścić w social mediach z odpowiednim oznaczeniem. Nie musi to być duża flaga, możemy uszyć ją sami, albo zrobić z papieru. Ważne, abyśmy pokazali, że w tym dniu jednoczą nas barwy narodowe.
 
Zachęcamy wszystkich Polaków i przyjaciół Polski do przyłączenia się do wspólnego świętowania Dnia Flagi RP także w tym roku!
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (93)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kasia
Kasia 03.05.2021, 14:08
A na milicyjnym bloku ani jednej flagi
Józef  robotnik
Józef robotnik 03.05.2021, 10:39
Dzielimy się opłatkiem na majowe święto.
Knagulec
Knagulec 03.05.2021, 07:08
Dobra wiadomość. Dziś w nocy Ajwaja zabrali do Zdroi na Maczna. Chwilą oddechu od dzbana
A CO   KACZMAREK SIE  STENSKNIŁ  NIECH  GO DAREK ODWIEDZI  HA HA AH
A CO KACZMAREK SIE STENSKNIŁ NIECH GO DAREK ODWIEDZI HA HA AH 03.05.2021, 11:31
ty lepiej powiedz jak żescie spadek dzielili po starym ha ha ah nie wiedzieliście ze dziadek sie pośliznął na szmacie tak niefortunnie ze wyladował na tyłku mojej babki ha ha ah i co w sadzie żeście gadali że nie miał pozamałżeńskich dzieci ha ah ah https://katalog.bip.ipn.gov.pl… to będzie temat na poemat pomine już trucie i okradanie kont ha ha ah z PAROBKAMI Z PKO BP MILEROWA Z PKO BP MA CAŁA TECZKĘ WYTYCZNYCH DOTYCZACYCH MOJEJ OSOBY WŁĄCZNIE Z PRZELEWAMI Z J&s ENERGI TERAZ MERKURIA HA HA AH
negocjator
negocjator 03.05.2021, 11:32
Rodzinka dialog prowadzi?
rybka zana magdą ha ha ah
rybka zana magdą ha ha ah 03.05.2021, 11:16
patrz a paweł witt nie dojechał ten z asnyka dał ciała ha ah ah
kolejny dzień
kolejny dzień 02.05.2021, 23:22
3 Maja tym bardziej flaga powinna łopotać.
Bernardbione
Bernardbione 02.05.2021, 20:25
Тень | 3 сезон | Королевская битва | Call of Duty WARZONE
https: *** *** ***
Tadek
Tadek 02.05.2021, 18:08
Spuście do klopa te wymądrzałki koreańskie trolla.
flagowiec
flagowiec 02.05.2021, 18:05
Brawo My!
sauron
sauron 02.05.2021, 16:43
UE to jakiś kontynent, bo Polska zawsze była i jest w Europie, nawet w samym środku. UE to chwilowy pakt poddaństwa Niemcom.
ja
ja 03.05.2021, 08:07
sauron tobie (wnuczek,wnuczka)pisze te teksty?Jak byś umiał na kompie to nie pisał byś takich bzdetów
ech...
ech... 02.05.2021, 18:59
ty za to zawsze po azjatycku - nigdy Europy nie zrozumiesz prymitywie
normalnie jestem w szoku
normalnie jestem w szoku 02.05.2021, 18:14
Sauron azjatycki trollu ależ ty miałki w myśleniu
sauron
sauron 02.05.2021, 16:39
Kto ma honor i jaja wiesza flage 2 maja ,a 1maja szla czerwona ludzi zgraja
PO LAND  KRAINA POLIN
PO LAND KRAINA POLIN 02.05.2021, 18:06
sauron jak sam premier powiedział ze polska to kraj posiadany przez kogoś z zewnątrz cytujac blmberga ha ah ah to tak jak frankowicze byli by patriotami z baniem który im te pozyczki frankowe załatwił ha ha ah https://youtu.be/3b3y_1uJWIA
a na 11 listopada kibolskie z policją tłuką się stada:)
a na 11 listopada kibolskie z policją tłuką się stada:) 02.05.2021, 17:18
ale ciebie glusiu jądra facetów rajcują, chie chie
republic poland of po land kolonia niewolników egipskich 364/7 =52 cm…
republic poland of po land kolonia niewolników egipskich 364/7 =52 cm kubit egipski 02.05.2021, 17:12
kto ma w spodniach jaja ten sie wypina na całego maja ha ha ah
sauron
sauron 02.05.2021, 16:38
Niech nam łopoce biało-czerwona dumnie i wysoko, by wszyscy wrogowie i targowiczanie widzieli, że Polacy nigdy Polski nie oddadzą złu i zawsze Pilska bedzie katolicka, chrześcijańska, z Bogiem, z Królową Polski. Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy. Polska jest i będzie z Bogiem zawsze i nieustająco. I to Polacy wiedzą. I niech inni tez to wiedzą.
88
88 03.05.2021, 11:52
co ty kwaczystowski bucu sobie Polakami mordę wycierasz ?
Mów za siebie, podupcony dewocie
Melani
Melani 03.05.2021, 15:01
Wał się czereśniku lgbtde
?
? 02.05.2021, 17:18
naćpał się?
sauron
sauron 02.05.2021, 16:37
"To wokół polskiej flagi jednoczymy się" - Tak czynią Polacy, a nie jak to określiła ta starsza pani, której modlitwę zagłuszała do imentu otumaniona zwolenniczka LGBT++ i, przepraszam za wyrażenie, "gender", "niepolscy Polacy"! Cała, bez nawet jednego wyjątku zgraja i V kolumna, sama siebie nazywająca "opozycją totalną", to nie są Polacy! To pospolici zdrajcy, bez żadnej moralności, żadnych zasad, nienawidzący tak Polski jak i Polaków! Dla nich "polskość to nienormalność""! To ropiejący wrzód na polskim narodzie! Sami siebie swoimi postępkami z polskiej społeczności się wykluczają i nie ma tu miejsca na żadną chrześcijańską pobłażliwość bo to są WROGOWIE POLAKÓW!, choć mówią po polsku!
ja
ja 02.05.2021, 17:53
ten sauron to jednak ma odchyłki psychiczne.Takie teksty nie pisze normalny obywatel.Tylko skąd u ciebie sauron tyle nienawiści do współobywateli.Nie ty będziesz(na szczęście ) decydował kto jest polakiem.Mój rodzic walczył pod kutrzebą ,nad bzurą i w obronnie kraju.Twój katolicki watykan szedł ręka w rękę z nazistami Sławetne Gott mit uns na klamrach żołdaków
?
? 02.05.2021, 17:18
naćpał się?
do Ajwaja
do Ajwaja 02.05.2021, 15:59
Andrzej a próbowałeś leczyć te rozbuchane ego? Moze idź do agronoma on ci da namiary na dobrego esbeckiego psychiatrę z asnyka
2 MAJ
2 MAJ 02.05.2021, 18:59
BOGDAN 3 MAJ SIĘ HA HA AH https://youtu.be/N49JnbVEXXQ
to chyba zbieg okolicznosci
to chyba zbieg okolicznosci 02.05.2021, 17:52
sugerujesz ze to jakaś rodzina z tym https://katalog.bip.ipn.gov.pl…
bogdan trzymaj się  asnyka  i okolice  cię potrzebuje  ha ah ah
bogdan trzymaj się asnyka i okolice cię potrzebuje ha ah ah 02.05.2021, 17:42
mnie może uleczyć te za je bane 1,5 bańki jak wróci ponownie na konto ha ha ah bogdan trzymaj sie ha ha ah https://youtu.be/4vHbAJh3JG4
do chciwego
do chciwego 02.05.2021, 18:04
Ajwaj przestań uprawiać prywatę bo jesteś jeszcze mniej wiarygodny.
TO SUCHE  FAKTY   POPARTE   AKTAMI IPN
TO SUCHE FAKTY POPARTE AKTAMI IPN 02.05.2021, 18:41
PROKURATOR Z IPN PYTAŁ SIE CZY NIE CZUJĘ SIE ZAGROŻONY BO OJCIEC MÓJ TO NIESLUBNY SYN WIECZORKA GDZIE RAZEM Z BABCIA UTRWALALI WŁADZĘ LUDOWĄ W GRYFIŃSKIM UB AŻ ISKRZYŁO https://katalog.bip.ipn.gov.pl… BRAT WACEK BABCI MALWINY TEZ POTEM W ŁOBZIE A CÓRKA WACKA WYSZŁA ZA STANKIEWICZA HA HA AH
IPN   MA AKTA   DLA  NIEDOWIARKÓW
IPN MA AKTA DLA NIEDOWIARKÓW 02.05.2021, 18:16
JA JESTEM MNIEJ WIARYGODNY W CZYM WSZYSTKO CO PISZE TO SZCZERA PRAWDA
Ajwaj jesteś na podsłuchu
Ajwaj jesteś na podsłuchu 02.05.2021, 17:38
Andrzej tumanowicz wieczorek
I ZACZIPOWANY
I ZACZIPOWANY 02.05.2021, 18:11
OD URODZENIA AH AH AH
ale  dobrze  kombinujesz   widać  ze jesteś w temacie
ale dobrze kombinujesz widać ze jesteś w temacie 02.05.2021, 17:25
BOGDAN SIĘ NIE WYRABIA HA HA AH JAK PIS POZABIERAŁ IM TE ROZBUCHANE EMERYTURY TO IM SIADŁO EGO HA AH AH
motolotnia  plus
motolotnia plus 02.05.2021, 17:17
ten co z fusów wróżył na zapleczu apteki ha ha ah chyba marny psychiatra jak witta nie uleczył ha ha ah a agronom nie lepszy tez go nie wyleczył z tego TAK NO NIE MO NIE TAK TAK HA AH AH
aha
aha 02.05.2021, 15:50
Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans ostrzega, że jeśli polityka społeczna i klimatyczna nie zaczną być jednomyślne w sprawie gospodarki niskoemisyjnej, świat czeka katastrofa. "Jeśli tego nie naprawimy, nasze dzieci będą toczyć wojny o wodę i żywność" - mówił. Wspomniał też o polskich kopalniach. Jego zdaniem im szybciej odejdziemy od węgla, tym mniej będzie to bolesne dla ludzi.
sauorn
sauorn 02.05.2021, 16:34
heheh ten co go wlasny narod pogonił bedzie mowic nam co mamy robic załosny
?
? 02.05.2021, 17:19
naćpał się? w klawisze nie trafia?
gatos
gatos 02.05.2021, 14:34
1 maja na ulice wielkich miast w Niemczech wyszły dziesiątki tysięcy osób. Nie obyło się bez zamieszek - demonstranci rzucali kamieniami i butelkami w policjantów. Nawet lewicowi politycy ostro krytykują protestujących. "To wrogowie demokracji" - mówią.
mores
mores 02.05.2021, 14:03
Nie wszystkich stać na ten gest aby wywiesić flagę.
niestety
niestety 02.05.2021, 17:23
zawłaszczenie pojęć wspólnych dla wszystkich - opcji, poglądów itp... Po pierwszej wojnie "pod flagą" jednoczyli się i urzędnicy zaborców, i socjaliści od Piłsudskiego i narodowcy od Dmowskiego i więźniowie zaborczych więzień.
Teraz o jedyną wykładnię polskości (czasem raczej polactwa) kłócą się konfederaci z pisowcami. Odbierając prawo do innego rozumienia polskości i patriotyzmu ludziom o innych poglądach...
polin to kolonia jakiej flagi DOMINE DIRIGE NOS PROWADZ LUCYFERZE HA HA…
polin to kolonia jakiej flagi DOMINE DIRIGE NOS PROWADZ LUCYFERZE HA HA AH 02.05.2021, 13:10
która flage tę z city of london ha ha ah https://pl.wikipedia.org/wiki/… a tak na marginesie czy rzad wie kto jest z imienia i nazwiska obywatelem city of london tych 46 polaków ha ha ah równie dobrze mozna wywiesić gacie
śmierdzisz irracjonalizmem na kilometr
śmierdzisz irracjonalizmem na kilometr 02.05.2021, 14:02
do 13.10: To ty Ajwaj paranoiku?
polin to kolonia
polin to kolonia 02.05.2021, 16:59
zapytaj sie kazia marcinkiewicza olka kwasniewskiego i innych gdzie dostali robotę nie czasem w city of london w banku goldman sachs ha ha ah to fakty
lucyferze  prowadz  ha ha ah
lucyferze prowadz ha ha ah 02.05.2021, 16:31
364 rok 3+6+4= 13 tzw cykli księżyca a ile mamy tygodni w roku 52 5+2=7 ha ha ah saturn ha ah ah 364/7 =52/13=4 mars 52*13 =676 reset 2024 bóg nie pracuje na ułamkach ha ha ah sierp i młot
nie  wiem  kto ma  paranoje ty  chyba   poddziwiaj
nie wiem kto ma paranoje ty chyba poddziwiaj 02.05.2021, 14:13
TO NIE PARANOJA TO FAKTY https://www.google.com/url?sa=… ZADZWOŃ DO MINISTRA FINANSÓW CZYLI DŁUGU PUBLICZNEGO I SIE ZAPYTAJ jaka kancelaria prawna z londynu prowadzi republic poland of ha ha ah
Wierna
Wierna 02.05.2021, 12:58
1-3 maja to były Dni Gryfina. A Sawaryn będzie jutro w kościele na mszy w intencji ojczyzny czy wyśle wicka ?
cóż
cóż 02.05.2021, 12:12
Trolle święta nie mają i nie uważają
prośba do admina
prośba do admina 02.05.2021, 11:47
Trolle na smyczy zagranicznej (jak konfederackie "biznesmeny") plugawią swoimi nienawistnymi wpisami święto. Adminie - mógłbyś przynajmniej na majówkę ich zbanować?
Plugastwo niestety zostawia po sobie obrzydzenie. A to nie jest dobre na te święta...
Wódka czysta nie plami munduru
Wódka czysta nie plami munduru 02.05.2021, 12:59
Pisma Świętego nie można splamić
szkło
szkło 02.05.2021, 12:11
A skąd on ma wiedzieć kto jest kto?
proste
proste 02.05.2021, 12:28
po treści - tyle nienawiści i plugawienia polskiej tradycji (a także języka, bo prymitywy po polsku ledwo ledwo)...
patriota
patriota 02.05.2021, 11:35
Wywiesiłem i jestem dumny.
Piotr
Piotr 02.05.2021, 12:14
Chyba swoje *** ***

Pozostałe