Ta obwodnica nam się po prostu należy [WIDEO]

  • 02.05.2021, 21:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ta obwodnica nam się  po prostu należy [WIDEO]
Podczas podpisywania w Gryfinie umowy z wykonawcą na projekt i budowę obwodnicy Gryfina w ciągu drogi krajowej nr 31 wiele osób chciało coś powiedzieć. Przemawiał między innymi poseł Leszek Dobrzyński czy zastępca burmistrza Paweł Nikitiński. Doszło do sparafrazowania słów byłej premier Beaty Szydło, która krótko skomentowała przyznanie nagród swoim ministrom i wiceministrom.

-Ta obwodnica wam się po prostu należy - powiedział poseł Leszek Dobrzyński.

A Paweł Nikitiński, zastępca nieobecnego burmistrza Mieczysława Sawaryna powiedział tak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

O obwodnicy i podpisaniu umowy pisaliśmy też tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/40764,w-gryfinie-podpisano-umowe-na-obwodnice-miasta

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Skrzypek na dachu
Skrzypek na dachu 04.05.2021, 07:28
Ładny płaszcz na panu wiceburmitrzu. Ale ładnemu to we wszystkim ładnie xD
Andrew
Andrew 03.05.2021, 22:56
Paweł jestem pod wrażeniem prowadzonej przez Ciebie tu dyskusji...
ubaw
ubaw 03.05.2021, 23:16
że podgryza "kolegę"? che che...
Tomaszek-Eryczek
Tomaszek-Eryczek 03.05.2021, 20:44

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

alert
alert 03.05.2021, 21:02
Admin reaguj. Już któryś raz troll wkleja to samo.
radny
radny 03.05.2021, 19:59
Najgorsze jest to, ze szykanują opozycję.
And
And 03.05.2021, 18:57
Należało podziękować i dobrze, że wiceburmistrz podziękował a jednocześnie powiedział o gotowości pomocy. Tak należało.
nie wierzę!
nie wierzę! 03.05.2021, 18:38
Jakie wykształcenie ma wicek? A jakie ma naczelny biuralista?
Naprawdę nie mają matury? Jeden, czy obaj?
Leonard
Leonard 03.05.2021, 18:47
Mówią, że podobno jeden a drugi zaocznie.
:)
:) 03.05.2021, 19:10
ale zaocznie gimnazjum? w sumie nie zdziwiłoby mnie to... :)
ćwiartka
ćwiartka 03.05.2021, 20:24
W gimnazjum to on wyprawił wesele.
Kamilu to prawda ???
Kamilu to prawda ??? 03.05.2021, 18:24
To po gimnazjum kończy się dziennikarstwo ???
pluszowy
pluszowy 03.05.2021, 18:36
Jakie dziennikarstwo. On nawet nie stał koło dziennikarza.
Walczy chłopina !!!
Walczy chłopina !!! 03.05.2021, 17:52
Wpisy Kamila to potwierdza że tylko gimnazjum skończył !!!
prywatne ranczo
prywatne ranczo 03.05.2021, 18:02
Mnie najbardziej porusza to, że kłamie i manipuluje.
Kamil M. ... bez maski
Kamil M. ... bez maski 03.05.2021, 17:50
Widziałem rano dzisiaj jak Kamilek chadzał po Gryfinie bez maseczki . No co brat tzw. BURMISZCZEM . I możeta nam skoczyć !!!
prywatne ranczo
prywatne ranczo 03.05.2021, 18:03
Parkuje też gdzie chce... Może myślą że wszystko im wolno.
tykwa
tykwa 03.05.2021, 17:49
W tym kontekscie przypominanie kompromitujacego uzasadnienia Szydło jest naigrywaniem się z inteligencji miezkanców
popek
popek 03.05.2021, 15:57
A ja nie oglądam reżimowej TV PIS ( KURWIZJI ) , nie słucham piSSowskiej Trójki , nie czytam Gazety tzw. polskiej...to i tego " G" nie będę czytać
POPZPR
POPZPR 03.05.2021, 17:48
Andrzeju SZcz .....ku nie pij więcej !!!
obiecanki cacanki
obiecanki cacanki 03.05.2021, 15:35
A kiedy podacie nazwiska 100 tys Polaków którzy zasiedlili 100 tys mieszkań o których kłamał Morawiecki?
AJWAJ ALELUJA I  NA SATURNA   A OKO PATRZY  HA AH AH
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA A OKO PATRZY HA AH AH 03.05.2021, 11:56
PODZIAŁY PARTYJNE NIE MAJA ZNACZENIA ZAWIĄZAŁA SIĘ KOALICJA OBWODNICY HA HA AH OJCIEC Z PIS SYN Z LEWICY I DUCH ŚWIETY BEZPARTYNY HA HA AH DLA WYZSZYCH CELÓW HA AH AH BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ WSZYSTKIM WSZYSTKIM Z UKŁADU HA AH AH https://www.google.com/url?sa=… INTEGRACJA TRWA DLA DOBRA UNII HA AH AH
koalicja integracji
koalicja integracji 03.05.2021, 13:52
cos nie weszło moze teraz https://www.google.com/search?…
Sąsiad
Sąsiad 03.05.2021, 09:55
Oczywiście Millerów pola zostaną włączone bo Mieczysław dba o swoich ziomków więc zarówno jeden jak i drugi musi napchać do koryta pieniążków.
Lonia
Lonia 03.05.2021, 10:47
Dba to nie jest właściwe słowo. Jeśli gminny lokal w ustawionym przetargu za 1/3 ceny wcześniejszej to jest czyste ***
Angielska działka
Angielska działka 03.05.2021, 09:52
Prosimy o komentarz panie Tomku.
pamiętam
pamiętam 03.05.2021, 10:57
Jak był redaktorem w lokalu "gwarantującym niezależność" wysyłał pytania po 14 a następnego dnia grzmiał "władza lekceważy i nie odpowiada na pytania niezależnych dziennikarzy"...
albo może już źle pamiętam?
no nie
no nie 03.05.2021, 11:09
Tomasz Miler taki wredny był?
czas teraźniejszy
czas teraźniejszy 03.05.2021, 13:42
Był w tedy i jest teraz taki sam
do no nie
do no nie 03.05.2021, 11:33
no tak...
Tomek
Tomek 03.05.2021, 10:50
To prywatna sprawa.
POPZPR
POPZPR 03.05.2021, 08:53
Panie redaktorze proszę pokazać mapkę działek i nazwiska , wystarczą tylko radnych i TKM .
wszystkie dane!
wszystkie dane! 03.05.2021, 11:00
To grubsza sprawa niż jedna działeczka. To wielka kasa - więc warto wiedzieć, kto skupował (i kiedy) mało wartościowe grunty rolne - ZANIM pojawiła się informacja o planach...
Więc niech podadzą i daty i nazwiska - a w Gryfinie już będziemy wiedzieć, kto z kim...
Debil
Debil 03.05.2021, 07:10
Wszedłem na chwilę aby powiedzieć wam ***** *** dziękuję za uwagę i miłego dnia
biurowiec
biurowiec 03.05.2021, 11:16
Kamil, naprawdę nie musiałeś.
Heniek
Heniek 03.05.2021, 06:54
Nie będę się wypowiadał jestem po alkoholu
Andrzej D.
Andrzej D. 03.05.2021, 00:25
Ta obwodnica to rezurekcja drogi.
...
... 03.05.2021, 11:01
Łużyckiej rezurekcja bardzo byłaby potrzebna...
Pytam ?
Pytam ? 02.05.2021, 23:27
Ale czemu tyle lat ją opóźnialiście kombinacjami z działkami i przyłączaniem pól Milerów do miasta.
list
list 02.05.2021, 23:37
A co oni mieli do gadania? Zmienili tylko jej przebieg.

Pozostałe