Druhna OSP zginęła w wypadku

  • 02.05.2021, 22:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Druhna OSP zginęła w wypadku OSP Michałowice
-Dziś dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci naszej druhny Basi. W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z rodziną oraz wszystkimi bliskimi naszej koleżanki. Basiu, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach – piszą na swoim profilu Facebooka strażacy.

Druhna z Ochotniczej Straży Pożarnej w Michałowicach zginęła w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Jak do tego doszło? Po prostu na łuku drogi jeden z samochodów zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z autem jadącym z naprzeciwka. Kierowcy zostali ranni. Jedną z pasażerek była 26-letnia druhna, która zginęła na miejscu. Kobieta była w 9. miesiącu ciąży.

W związku z tym, że w wypadku zginął człowiek, sprawę wypadku na DK 41 bada policja pod nadzorem prokuratury.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krzysztof
Krzysztof Dzisiaj, 09:43
Tatuaże są szpecące. Brud na skórze. Komu to się podoba. Teraz każdy Czesiek i Mariola cała w dziarach. Szczyt bezguścia. Ktoś kto wymyśli jak dobrze usunąć te bazgroły będzie bardzo bogaty.
Sauron
Sauron 05.05.2021, 00:32
Śmieszą mnie wpisy kangulca knagulca gumowca robaku piszesz sam ze sobą myśle że jesteś *** zdechnij robaku a ajwaja sprawa czeka u prokuratury
niestety   wyjechał   ha ha ah
niestety wyjechał ha ha ah 05.05.2021, 08:46
jaka sprawa nic nie wiem ha ah ah mnie odwiedził brat pana stanisława z warszawy i pisał ha ah ah https://youtu.be/mHXnMXT-w8E
nie zdałeś testu
nie zdałeś testu 05.05.2021, 00:43
Jątrzy prymitywów, a ty najwyraźniej do nich należysz.
Zakaz noszenia munduru... Co robiła w osp
Zakaz noszenia munduru... Co robiła w osp 05.05.2021, 00:27
To zdjęcie do tego tematu zupełnie niepotrzebne. Tylko jątrzy ludzi taka wytatuowana ... . To nie jest normalne. To są jakieś zaburzenia psychiczne w naszej cywilizacji. Młodzi nie zdają sobie sprawy a to rzutuje na całe życie. Na medycynie wycięli by ją na pierwszym semestrze, do polityki szlaban a mundurowi powinni takie ciągle legitymować. Jakaś grypsera.
nie zdałeś testu
nie zdałeś testu 05.05.2021, 00:46
Jątrzy prymitywów, a ty najwyraźniej do nich należysz.
prym
prym 05.05.2021, 00:22
Życia już się nie wróci.
Podobno puścili....
Podobno puścili.... 04.05.2021, 03:38
A tego strażaka podpalacza z Nawodnej ujętego na gorącym uczynku to osądzili czy puścili ?
taki cud
taki cud 03.05.2021, 18:16
A ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący citroenem na łuku drogi 26-latek nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z volvo.Poszkodowane zostały 3 osoby: kierowca citroena, jego 26-letnia pasażerka, która, jak poinformowali jej koledzy z jednostki, była w dziewiątym miesiącu ciąży oraz kierowca volvo.
Wadera to samica wilka co widać na tej wytatuowanej...
Wadera to samica wilka co widać na tej wytatuowanej... 04.05.2021, 03:33
Szkoda tego kierowcy volvo. ***A promile pobrano ?
Fakt
Fakt 03.05.2021, 17:27
Wadera czyli suka wilka. Nawet wytatuowała siebie w waderę.
Ewa
Ewa 03.05.2021, 21:16
Idź pajacu masz jakieś schizmy na temat dziary i trujesz zmieniając nick.
Psycholog
Psycholog 03.05.2021, 15:27
Te tatuaże wskazują na zaburzenia jaźni.
Ewa
Ewa 03.05.2021, 17:07
Oj pajacu nie ocenia sie po wygladzie , małolatem jestem czy ułomny? Zresztą nie na to pora , zginęły dwie istoty i to jest tragedia a nie twoje chore wywody!!!
Kasia
Kasia 03.05.2021, 14:05
Zginęła młoda kobieta i jej dziecko. Zginęły dwie niewinne osoby. Niech spoczywają w spokoju.
CZAKI
CZAKI 03.05.2021, 12:47
Kondolencje dla rodziny Basi niech spoczywa spokoju
Kasia
Kasia 03.05.2021, 12:13
Kierowca musi mieć moralnego kaca.
Znam to ....
Znam to .... 03.05.2021, 15:28
Pewnie na kacu wracali do domu.
też druhna
też druhna 03.05.2021, 11:25
Świeć Panie nad Jej Duszą!
Ewa
Ewa 03.05.2021, 12:07
9 miesiąc to już człowiek , wiec świec panie nad ich duszami wielka tragedią :(
to straszna  choroba  przenoszona drogą płciową
to straszna choroba przenoszona drogą płciową 03.05.2021, 07:47
może kierowca miał covid 19
radzę
radzę 03.05.2021, 11:17
Nie mieszaj trollu do tego covid, tylko milcz nad tragedią.
!!!
!!! 03.05.2021, 06:24
Co taka wytatuowana ? Uciekła z więźnia ?
proszę
proszę 03.05.2021, 00:29
do Chciała do policjiiwojska... może ciszej nad ta trumną!
***
*** 02.05.2021, 23:40

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Mariolka
Mariolka 02.05.2021, 23:36
Kilka lat temu zginęła moja przyjaciółka w podobnych okolicznościach. Do dziś nie mogę o tym zapomnieć.
Miki
Miki 02.05.2021, 23:31
Jestem doświadczonym kierowcą, ale są sytuacje, których nie można przewidzieć. Możesz wiele lat jeździć bez wypadku i nagle pojawia się coś, co cię kompletnie zaskakuje. Podobnie przecież było z ta nauczycielką z Chojny która jechała sobie swoim pasem a zza zakrętu wyskoczył głupiec, który na ciągłej wyprzedzając zjechał na jej pas...
Chciała do policjiiwojska ale wytatuowanych nie biorą
Chciała do policjiiwojska ale wytatuowanych nie biorą 02.05.2021, 23:30
Ale wytatuowana. To subkultura kryminalna. Czy to klan wilkow podpalaczy ?
Co robiła ? Przecież w ciązy była
Co robiła ? Przecież w ciązy była 05.05.2021, 00:16
Z tatuażami nie biorą do mundurowych. Co ona robiła w osp ?
Kiva
Kiva 03.05.2021, 14:52
Wez sie w czolo pie...ij.
mundurowy
mundurowy 02.05.2021, 23:33
A ja składam wyrazy głębokiego współczucia rodzinie po stracie bliskiej osoby i wszystkim strażakom OSP w Polsce po stracie druhny. tobie z 23.30 też radzę zachować się jak należy.
ochotnik
ochotnik 02.05.2021, 23:24
A kierowca był pijany ? Nie powinna wsiadać do samochodu z pijanym. Może wracali z opijania wypłaty w osp ?

Pozostałe