Tak palą w Gryfinie

  • 03.05.2021, 22:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tak palą w Gryfinie Fot. czytelnik igryfino
W załączeniu przesyłam zdjęcia z ulicy Reymonta na Górnym Tarasie w Gryfinie. Regularnie z komina wydobywa się taki dym. Uważam, że należy piętnować i karać za takie postępowanie. Jeżeli taki zapłaci kilka kar po 2000 zł, to może się zastanowi, że zamiast płacić kary, lepiej zainwestować w nowoczesny piec ekologiczny - napisał nasz czytelnik.

Są miasta, gdzie straż miejska sprawdza czym pali się w paleniskach, ale w Gryfinie o tym nie słyszeliśmy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (79)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paweł
Paweł 07.05.2021, 08:09
No to papieża nie wybrali, na jasny dym sobie jeszcze trochę poczekacie. A tak przy okazji karać kogoś kogo nie stać na ogrzanie domu czymś co pozwoliło by zachować spokój i nie przeszkadzało innym. To raczej nie wyjdzie
Ja
Ja 04.05.2021, 20:24
W Moryniu tez sa takie budynki co przejsc chodnikiem obok nie mozna bo az w gardle dusi...I kazdy udaje ze tego nie widzi .. W szczegolnosci osoby za biurkiem w gminie.
Ekolog
Ekolog 04.05.2021, 19:49
To jeszcze taki dym wydobywa się bardzo czesto w Pniewie jadąc do Dolnej Odry po lewej stronie ( ostatni budynek). Obiekt jest nieoznaczony, bo nie ma ani nr, ani nazwy, a tam są wykonywane jakieś usługi, bo codziennie parkuje tam kilka samochodów.
utylizacja opon
utylizacja opon 05.05.2021, 12:24
To akurat jest nasza lokalna eksperentalna spalarnia śmieci
Adam
Adam 05.05.2021, 21:42
Skąd ta pewność?
Po to są
Po to są 04.05.2021, 18:36
Straż miejska powinna wejść do domu i sprawdzić czym palą.. I od czasu do czasu.. przejechać się po wioskach też z kontrolą.. Wszyscy mamy prawo do czystego powietrza
Okoliczny mieszkaniec
Okoliczny mieszkaniec 04.05.2021, 17:02
Lepiej niech sprawdza te czerwoną kamienicę w głębi Pomorskiej za stomatologicznym tam dopiero się kopci nie idzie oddychać i zasrane wszystko dookoła bo nie sprzątają patologiczne ścierwo
Knagulec
Knagulec 04.05.2021, 16:14
Palić czym sie da śmieci drogie więc do pieca dadzą ciepełka w morde
mieszk.
mieszk. 04.05.2021, 16:32
To mowa nienawiści. Zgłaszam komentarz do usunięcia.
Knagulec
Knagulec 04.05.2021, 18:07
Zgłaszaj nędzo
mieszkaniec
mieszkaniec 04.05.2021, 16:00
To jest pikuś. Zapraszamy do Mieszkowic. Nie tylko dymy z kominów ale "gmina" ponoć pali plastik na starym wysypisku.
zaciekawiony
zaciekawiony 04.05.2021, 16:05
Mieszkańcu, sa jakies dowody an to, czy to tylko plotki?
odpowiedź
odpowiedź 04.05.2021, 18:03
Zdjęcia i artykuł ***.
kol
kol 04.05.2021, 18:28
Ty czytać potrafisz? To jest list , anie artykuł. Skoro mieszkańcom przeszkadza to znaczy, że jest problem. A może ty jesteś ślepy na problemy ludzi z tercetu co tylko kasę brać dobrze umie?
do kol
do kol 06.05.2021, 23:43
Nie wyzywaj. Na innym portalu.
Knagulec
Knagulec 04.05.2021, 15:06
Pamiętajcie, że wędzone dłużej poleży
Covid
Covid 04.05.2021, 15:30
Chcesz to zaraz cie poloze
Knagulec
Knagulec 05.05.2021, 16:30
Zasssij dymu ogrze
h
h 04.05.2021, 15:04
za pokazanie mojego daomu ktory nie dymi podał bym do sadu.Nie kasuj komentarza kozaku
warzywniak
warzywniak 04.05.2021, 15:29
Sady wiśniowe czy jabłkowe buraku?
Cedynianin
Cedynianin 04.05.2021, 14:54
Zspraszam do Cedyni na spacer po rynku po 19 godzinie az w gardle drapie od dymu. Nikt z tym nie robi porzadku, okna nie mozna otworzyc taki dym!
Czcibor
Czcibor 04.05.2021, 15:17
A najbardziej wali z komunalnych!
Zdzisław Dyrman zasadniczo
Zdzisław Dyrman zasadniczo 04.05.2021, 14:09
Zakazać palenia węglem palić tylko oponami albo słoma taka mam koncepcję zasadniczo
Bat
Bat 04.05.2021, 13:57
nie ma sensu się spinać.Trzeba się cieszyć,że władza litość i wyrozumienie ma.Lud ciemny często był,a chłosta na porządku dziennym.Co byście powiedzieli,gdyby tak Burmistrz wybatożył niewdzięcznika i kapusia na placu Barnima.Każdego oszusta i złodzieja.Tak zwyczajnie i publicznie,aż by się zesrał:)Kto pierwszy jest chętny??
Daniel.K
Daniel.K 04.05.2021, 12:59
Zapraszam na Orląt Lwowskich Panie Srałka.
Zwyrodnialec
Zwyrodnialec 04.05.2021, 16:12

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 04.05.2021, 12:29
Konfitury ja pale oponami zimowymi ,bo dają najwięcej ciepełka
Przedszkole
Przedszkole 04.05.2021, 10:55
hehehe ograniczone społeczeństwo gryfińskie jak tylko zobaczy dym to od razu krzyk heheh... warto trochę poczytać przepisów czy aby sam dym jest podstawą do interwencji. Gryfino to takie duże przedszkole (jego mieszkańcy ciągle płaczą, zawsze wszystko jest be, a ulubione zajęcie to ,, proszę Pana a on..., proszę Pani a ona..."). Dorośli ludzie, a tak bardzo ograniczeni.
Baśka
Baśka 04.05.2021, 11:07
Przedszkole reprezentujesz poziom przedszkola. Od tego dymu umierają ludzie! Poczytaj trochę.
Przedszkole
Przedszkole 04.05.2021, 19:32
Heheh ale ty nawiedzona jesteś hehe...
Frezor1
Frezor1 04.05.2021, 10:54
Smieje sie jakie z was kapusie. Kazdy pali tym na co go stac . Nowobogaccy tacy cwani a domy jak chodze to kazdy z gazobetonu na klej albo piane. Najgorszy material i to jeszcze bez zaprawy. Kpina , domki na 20 lat.
Baśka
Baśka 04.05.2021, 11:11
Jaskiniowcu wyjdź do ludzi i zobacz jak szkodzisz. Przez takich jak ty ludzie chorują i umierają.
Paweł
Paweł 07.05.2021, 08:15
No Basiu ty napewno chorujesz maseczka i dym z komina odciely dostęp do tlenu i przydała by się terapia
Knagulec
Knagulec 04.05.2021, 17:05
Wędzone dłużej poleży
Xxx
Xxx 04.05.2021, 10:06
Powinien być ogólnopolski zakaz palenia węglem, drewnem itp w miastach. Ludzie powinni przejść na ogrzewanie prądem i gazem a w zamian dostawać zniżki na prąd albo gaz. Problemu by nie było.
Paweł
Paweł 07.05.2021, 08:16
Marzenia ściętej głowy, korpo chce zarabiać na polaczkach
Knagulec
Knagulec 04.05.2021, 17:06
Puknij sie w ten pusty łeb skórzany nie kazdego stać
Ze wsi
Ze wsi 04.05.2021, 14:29
A na wsi to rób co chcesz ???
ano Xxx
ano Xxx 04.05.2021, 11:12
Gmina powinna prowadzić odpowiednią politykę wymiany pieców. Tak się dzieje w cywilizowanych miejscach.
gmina bez...
gmina bez... 04.05.2021, 10:51
Za czasów kilku poprzednich burmistrzów prowadzono podłączenia zarówno bloków jak i domów prywatnych do sieci ciepłowniczej. Pytanie: za Sawaryna ile mieszkań podłączono?
Zarówno w domach tbs jak i prywatnych?
Knagulec
Knagulec 04.05.2021, 12:31
Nikogo
a o jaką sieć pani radnej chodzi?
a o jaką sieć pani radnej chodzi? 04.05.2021, 11:18
zero? tak można przypuszczać?
Gryfinianka
Gryfinianka 04.05.2021, 09:22
A na Targowej obok Żabki to tak palą że smród na całe Gryfino,ale burmistrz i straż miejska mają chyba covida bo nic nie czują,zero reakcji
Frezor