Kolejna fala pogrzebów. Klepsydry jedna na drugiej

  • 07.05.2021, 19:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kolejna fala pogrzebów. Klepsydry jedna na drugiej
Znowu klepsydry nie mieszczą się na tablicach ogłoszeń w Gryfinie. Władze nie mają pomysłu, a zmarłych wręcz przybywa. Każda tablica była dziś 7 maja 2021 r. przepełniona

Na tablicy umieszczono dziś informacje o pogrzebach następujących mieszkańców, są to:

Robert Klepadło lat 46

Andrzej Bednarczyk lat 59

Wiesława Sopińska lat 62

Ewa Zabłocka lat 70

Andrzej Furmaniak lat 73

Stanisław Wojnarowski lat 73

Włodzimierz Luberski lat 79

Stanisława Wieczorek lat 66

Rodzinom i bliskim składamy wyrazy współczucia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bik
Bik 09.05.2021, 09:43
Trzecia fala koronawirusa się skończy to i mniej pogrzebów będzie.
rodz
rodz 08.05.2021, 12:19
Tylko palić i budować zbiorowe mogiły a nie konserwować koronawirusa w workach foliowych, bo za ileś lat wylezie i będzie masakra!
MOLOCH
MOLOCH 13.05.2021, 09:57
odpalić stosy
!
! 08.05.2021, 14:57
przecież tak powinno być - prochy, nie ciało... no ale skuteczność przepisów jest znana u tego rządu...
nawet tego zabrakło...
nawet tego zabrakło... 08.05.2021, 12:46

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

wyjasnienie
wyjasnienie 08.05.2021, 12:06
Podobno Miler nie uzyskał odpowiedzi, bo grabarze przeszli na tele-porady a on zgubił numer telefonu.
Mak
Mak 08.05.2021, 10:44
Nieniedzielski powinien odpowiedzieć za śmierć tych wszystkich ludzi za zakaz przeprowadzania planowanych zabiegów.
medyk
medyk 08.05.2021, 11:28
ty pomyśl - a gdzie te "planowane zabiegi" i kto miał wykonywać? Jak brakowało respiratorów, tlenu i przed wszystkim anestezjologów i zespołów pielęgniarek anestezjologicznych?
Jak jest wielka katastrofa, to normalne, że wszystkie siły idą na walkę z jej skutkami - kto może poczekać, musi ustąpić miejsca tym, którzy bez pomocy umrą na pewno...
Już pomijając kwestię zakażenia pacjentów na oddziale...

Niedzielski i cały rząd powinien odpowiadać za puszczanie dzieci do szkół - i za wiele innych decyzji - ale akurat ta (mniej więcej) się broni...
zgoda
zgoda 08.05.2021, 11:49
Medyk dobrze prawi.
*** ***
*** *** 08.05.2021, 10:20

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Nina
Nina 08.05.2021, 10:11
Porażający widok te przepełnione tablice.
Himera
Himera 08.05.2021, 09:54
Nigdy w Gryfinie takiego pomoru nie było. Chyba że zaraz po wojnie
syn osadnika
syn osadnika 08.05.2021, 14:17
Po wojnie nie było żadnego pomoru. Jedynie gdzieś w rejonie Koszalina wyklęci rozwalili kilkunastu Polaków i Żydów ale szybko uciekli bo nie było klimatu.
pstryk
pstryk 08.05.2021, 09:50
Dlaczego? Bo Polska nie jest już krajem o wysokiej zachorowalności, ale Polska jest krajem o najwyższej umieralności w całej Europie. Na to się składa nieumiejętna walka z pandemią i konająca służba zdrowia.
medyk
medyk 08.05.2021, 11:29
ograniczono liczbę testów - na zasadzie stłucz termometr, nie wykażesz gorączki. Tylko liczba zgonów która nie spada przeczy oficjalnym radosnym wypowiedziom rządu...
amen
amen 08.05.2021, 09:47
Niech im ziemia lekką będzie.
ja
ja 08.05.2021, 08:32
rodzinie Włodka Luberskiego wyrazy współczucia
znajomy
Lekarz
Lekarz 08.05.2021, 05:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

rof
rof 08.05.2021, 00:25
W Indiach umiera 3000 ludzi dziennie a w Polsce było blisko 1000 dziennie. tyle tylko że Indie są 35 razy większe od nas. Czyli jak by porównac proporcjonalnie do liczby mieszkańców to u nich by musiało umierać 35 tys. dziennie.
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 08.05.2021, 08:32
SŁYSZŁEM TO PRAWDA HA HA AH NAWET WPROWADZILI ZAKAZ SRANIA NA ZEWNĄTRZ TAKI TAM JEST "CYWILIZOWANY' KRAJ A DYSPONUJE BĄBĄ ATOMOWĄ HA AH AH
Jowisz
Jowisz 08.05.2021, 09:51
Mars na Saturna
Ewa
Ewa 08.05.2021, 00:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

cyt
cyt 07.05.2021, 23:53
Badanie opublikowane przez brytyjskich naukowców w "New England Journal of Medicine" wykazało, że 1 osoba na 8 umiera z powodu powikłań po COVID-19 w ciągu pięciu miesięcy od wypisania ze szpitala. Główną przyczyną zgonów u tych pacjentów są epizody zatorowo-zakrzepowe, udary, zawały oraz zatory. Badani byli pacjenci, u których przebieg COVID-19 był ciężki.
medyk
medyk 08.05.2021, 11:31
Ale rząd nie podaje, ilu takich śp. Krzysztofów Krawczyków - formalnie zdrowych już umarło... No i ile spośród umierających to osoby zakażone - ale poza oficjalnymi statystykami...
tyle w temacie
tyle w temacie 07.05.2021, 22:57
Skursawaryństwo z tymi tablicami! Od tylu miesięcy - jedno polecenie i jeden dzień roboty - ale na złość NIE ZROBIĄ!
"nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi"? esbecy w szatni…
"nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi"? esbecy w szatni do Ochódzkiego... 07.05.2021, 23:27
tylko zwykłe robienie na złość mieszkańcom - każdy widzi, że te tablice są potrzebne - a tercet "nie, bo nie"...
Pomyłka?
Pomyłka? 07.05.2021, 21:50
Czy pozycja 1 i 8 to nie pomyłka? ta sama osoba a inny wiek.....
rada
rada 07.05.2021, 23:29
Patrz na klepsydry, one smutną prawdę mówią...
Jlkd
Jlkd 07.05.2021, 21:22
Ty się klepsydrami 10 raz zajmujesz a na cmentarzu za chwilę nie będzie miejsc na pochówki
wprdl
wprdl 07.05.2021, 23:34
Jak nie będzie jak już gruzu nawieźli?
Grabarz
Grabarz 08.05.2021, 00:25
Teraz gruz przysypią próchnicą ze składowiska odpadów. Będzie dobrze.
Grzegorz
Grzegorz 07.05.2021, 21:09
Podobno idzie 4. fala., jeszcze bardziej niszczycielska.
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA  HA HA AH
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA HA HA AH 08.05.2021, 08:17
JA TAM CZEKAM NA PIATA HA HA AH 13*52 WCHODZIMY W PAS ASTEROID TEN CYKL TRWA CO 676 PLUS MINUS 7 LAT DLATEGO GŁUPIE HOJE NOSZA MASECZKI HA HA AH SA DWA SWIATY AN I KI HA HA AH DWA TRÓJKĄTY DWA PENTAGRAMU Y ETC HA HA AH TZW SPINY CZESTOTLIWOSCI HA AH AH W PRAWO I LEWO CZERŃ I BIEL https://www.google.com/url?sa=…
nie ma rady
nie ma rady 08.05.2021, 09:46
Ajwaj ale psychiatra ci pilnie potrzebny jak widzę.
TAK TAK  PSYCHIATRA  IM POTRZEBNY
TAK TAK PSYCHIATRA IM POTRZEBNY 08.05.2021, 11:07
BEN ZOMBI Z FILMU POWYZEJ 5 FALA HA HA AH 295 2+9+5 =16 1+6 7 SATURN
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA