Brud i smród w toalecie na dworcu w Gryfinie

  • 08.05.2021, 09:17
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Brud i smród w toalecie na dworcu w Gryfinie Fot. czytelniczka igryfino
Tak wygląda toaleta na stacji kolejowej w Gryfinie. Człowiek jest przejazdem i chce skorzystać z toalety, płaci 2 zł za takie warunki. Czy można prosić o opisanie tej sprawy? - zwraca się do nas z prośbą czytelniczka i przysyła zdjęcia.

O dworcu kolejowym w Gryfinie pisaliśmy już wielokrotnie. Niestety, znowu jest brudno. Przepełnione kosze, rozrzucone śmieci, nieczyszczone od dawna muszla klozetowa i umywalka, pełno piachu na posadzce.

Mamy nadzieję, że zarządca obiektu zadba o to aby w toaletach było czysto. Wszak mamy XXI wiek, a na dodatek obowiązują obostrzenia dotyczące higienicznych warunków w miejscach użyteczności publicznej.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

i wszytko jasne
i wszytko jasne 09.05.2021, 09:17
"Toaleta miejska w parku jest naszym priorytetem na 2016 rok " mówił prawdomówny inaczej P. Nikitiński.
ajwaj aleluja  i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 09.05.2021, 09:38
DLATEGO WYCIĘLI KRZAKI HA AH AH
Rodzic
Rodzic 09.05.2021, 08:28
Koszmar z Waszymi komentarzami, lubicie sobie dogryzać , nie dziwię się że e _gryfino zablokowqł takie głupie gadki. Są problemy w Gryfinie rózne i trzeba może skupić się na ich rozwiązaniu. Fakt są rodzice ktorzy z dzieckiem bedą musieli skorzystać z toalety i???????? Jasne to nie wasz problem. Dziadki lesne .... ale moze jakis pomysl a nie czcze gadanie?
nie wstyd wam lenie?
nie wstyd wam lenie? 09.05.2021, 09:39
Tercecie podszywający się pod Rodzic, weźcie sie do roboty to koszmar się skończy. Bierzecie taką kasę że nie pytajcie tu na forum co należy zrobić.
Zero inwestycji.,,,
Zero inwestycji.,,, 09.05.2021, 07:19
Tercet niszczy to miasto. Niewiele zostało.... Oni jakąs ruską kulturę wprowadzają i to wszędzie.
podstawowy problem
podstawowy problem 09.05.2021, 09:28
Gryfino nie ma gospodarza!
Knagulec
Knagulec 08.05.2021, 16:51
Tak jak u gumowca na mecie
do probumitrzowskiego trolla
do probumitrzowskiego trolla 09.05.2021, 09:27
Dobre porównanie Knagulec vel Gumowiec.
Knagulec
Knagulec 09.05.2021, 17:35
Sprawdź ip dzbanie skórzany
PISO_RUSKI KIBEL
PISO_RUSKI KIBEL 08.05.2021, 16:31
JACY WYBORCY TAKIE GRYFINO!
JAKI KIBEL TAKA PISO NOWOROSJA!
NIBY NOWE Z PIENIĘDZY Z UNII EUROPEJSKIEJ ALE DALEJ TAK PO RUSKU!!!
RYNSZTOK KULTUROWY I INTELEKTUALNY!!!
fuuuj
fuuuj 08.05.2021, 16:21
Patrząc na to, to chyba naprawdę wolę w parku za resztkami drzewek...
Knagulec
Knagulec 08.05.2021, 14:55
Gumowiec atakuj dzban
Fakty
Fakty 08.05.2021, 14:24
Siedlisko bezdomnych. Tercet niszczy wszystko co zrobiono za Piłata.
Kibel to nie raj
Kibel to nie raj 08.05.2021, 14:05

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Gumowiec
Gumowiec 08.05.2021, 13:26
Nie widzieliście syfu w kiblu u córki Knagulca. Mówię wam sodomia i gomoria

Pozostałe