Zmarła znana i lubiana nauczycielka

  • 11.05.2021, 23:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zmarła znana i lubiana nauczycielka
Pamięta ją kilka pokoleń uczniów. Najpierw uczyła w ogólniaku w Chojnie. Potem była nauczycielką języka polskiego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Gryfinie. Na początku maja 2021 r. po długiej walce z chorobą odeszła od nas Elżbieta Nalborska. Miała 71 lat.

Nie było w Gryfinie klepsydry, ponieważ ostatnio Elżbieta Nalborska mieszkała w Szczecinie. Przez wiele lat pracowała w Gryfinie, a jeszcze wcześniej w Chojnie. Trzy temu była gościem na spotkaniu klasowym absolwentów, które odbywało się w 2018 roku w Chojnie.

-Byłam uczennicą ogólniaka. Pamiętam Panią Elżbietę Nalborską jako młodą nauczycielkę uczącą nas języka polskiego - mówi nam mieszkanka Chojny.

Pogrzeb Pani Profesor odbędzie się 13 maja 2021 r. - msza św. pogrzebowa o godz. 13 w kościele św. Trójcy w Chojnie, dalsza część ceremonii na cmentarzu przy ul. Słowiańskiej.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

:(
:( 17.05.2021, 13:47
Miała trudne życie... Szybko odeszła...
on
on 16.05.2021, 17:32
Lila, dyrektor Puzik wysłał poczet sztandarowy.
oj
oj 16.05.2021, 17:50
To się chłop narobił...
chojnianka
chojnianka 16.05.2021, 18:41
Z Chojny też tylko poczet był.
Lila
Lila 16.05.2021, 17:23
Puzik taki żałobny a nawet na pogrzebie nie był. Wstyd!
chojnianka
chojnianka 16.05.2021, 18:42
Dyrektorki Salamończyk z Chojny też nie było.
ja
ja 16.05.2021, 14:50
Dawne dzieje... Dobrze zapisała się w pamięci...
łezka
łezka 12.05.2021, 21:23
[*]
***
*** 12.05.2021, 21:07

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Irena
Irena 12.05.2021, 20:53
Wielka szkoda, wielki smutek...
Matura jest ok
Matura jest ok 12.05.2021, 20:46
Nsjlepsza nauczycielka jaką mialem. Wielka szkoda że nikt już mie doświadczy lekcji z Panią Elżbietą
tak ja widzę
tak ja widzę 12.05.2021, 20:30
Bardzo dobra nauczycielka, która odciskała swoje piętno.
Uczennica
Uczennica 12.05.2021, 20:14
Nauczyciele powinni brać u Pani Profesor korepetycje jak się uczy j. polskiego. Była MISTRZEM w swoim fachu. Dziękuję że dane mi było mieć z Panią lekcje.
Uczen
Uczen 12.05.2021, 16:58
Ha ha ... mojego komentarza nie umieściliście dobrze ze poprawiliście swoj blad !!!
Ola
Ola 12.05.2021, 10:01
Nasza kochana pani Ela 😭
Dyl
Dyl 12.05.2021, 06:30
Zgaduj -Zgadula - Trzy temu była gościem na spotkaniu klasowym.
Madzia
Madzia 12.05.2021, 07:48
A jakie ma to znaczenie o pamięci o szanownej zmarłej?
Uczeń
Uczeń 12.05.2021, 06:19
Żegnaj pani Elu.
Spoczywaj w pokoju. ***

Pozostałe