Smród nie do opisania! Problem przy kasach i urzędzie pracy - skarży się czytelnik

  • 12.05.2021, 13:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Smród nie do opisania! Problem przy kasach i urzędzie pracy - skarży się…
Poszedłem dziś do Powiatowego Urzędu Pracy w Gryfinie, a na parterze poczułem straszny smród. Siedziało tam, i chyba załatwiało się pod siebie, dwóch panów. Smród nie do opisania. Miałem do wypełnienia dokumenty, więc musiałem zrobić to na dworze - skarży się mieszkaniec powiatu.

Odkąd bezdomni stracili swoje lokum na kortach ((spalony budynek GEM), to nie mają zabezpieczonego miejsca schronienia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

akcja czyste ręce
akcja czyste ręce 17.05.2021, 10:05
Najbardziej śmierdzące są brudne interesy.
ludź
ludź 14.05.2021, 23:50
Tak robią dwunożne bydlątka, grzecznościowo nazywane ludźmi. Zachowanie dwunogów niewiele różni się od zachowania małp. I jedne i drugie śmiecą i nie są wstanie zrozumieć jak używa się kosza na śmieci.
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 14.05.2021, 23:23
JA WAM POWIEM JAK DZIAŁA SYSTEM OPS WYSZUKUJE MIESZKANIA DO PRZEJECIA I LUDZI DO WYKOŃCZENIA HA AHA H I NIECH MNIE PODADZĄ DO SĄDU HA AH AH TO POKARZĘ KTÓRY SEDZIA I CO WZIĄŁ HA AH AH
Jula
Jula 14.05.2021, 22:03
Jestem przerażona! Ludzie, ile w was jadu, nienawiści do drugiego człowieka! To takie typowe, polskie, katolickie. Życie pisze różne scenariusze. Każdemu z nas może się życie przewrócić do góry nogami. Tego nie wie nikt. I nie życzę wam, nienawistnikom, takich lekcji. Pamiętajcie, karma wraca.
a czemu masz tyle jadu wobec ludzi, którzy chcą poczekać na pociąg albo…
a czemu masz tyle jadu wobec ludzi, którzy chcą poczekać na pociąg albo kupić bilet? 14.05.2021, 22:41
Owszem każdemu - ale czy powód, żeby obs..rywać dworzec i powodować niemiłosierny smród w przestrzeni publicznej?
NP NA TAKIM MILERA PLANIE ILE ZAROBIŁA GMINA HA AH AH CZY TYLKO ZYDKI
NP NA TAKIM MILERA PLANIE ILE ZAROBIŁA GMINA HA AH AH CZY TYLKO ZYDKI 14.05.2021, 23:01
LEPIEJ ICH OKRADAĆ WTEDY SMRODU NIE MA HA AH AH
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 14.05.2021, 22:27
a nikt go nie podniósł nikt nie przebadał i pozbawił mieszkania to takie ZYDOWSKIE I KU REWSKO KATOLICKIE JAK KK
ub wieczorek
ub wieczorek 14.05.2021, 22:45
co minusujesz ddzie jego pasterz ha ha ah naje bany czy w karty gra jak kozłowski z ubekami ha ha ah
a ty poleciałeś badać?
a ty poleciałeś badać? 14.05.2021, 22:44
Nie - nikt nie miał kombinezonu, żeby nie złapać robactwa - i od smrodu, którym by przesiąkło ubranie, wiesz?
Koczuje tam od dawna - a od tego płaci się podatki, żeby opieka społeczna zajmowała się takimi ludźmi...
Smutne - ale prawdziwe - nie każdy bezdomny śmierdzi!
Są w Szczecinie tacy, którzy są czyści, kulturalni...
OLA LA OLI OLA LA OLE  I KOCYK DLA LENIA  HA AH AH
OLA LA OLI OLA LA OLE I KOCYK DLA LENIA HA AH AH 14.05.2021, 22:59
a jak ona tam szlifiera *** z OPS NIE MOGŁA HA AH AH TYLKO PORADY DAJE ONLINE HA HA AH
tyle
tyle 14.05.2021, 21:49
Bo to wstydliwa, śmierdząca sprawa.
Knagulec
Knagulec 13.05.2021, 16:32
Gumowiec atakuj gier może coś zostało
no tak
no tak 13.05.2021, 16:27
To jest tak jak nie ma odpowiedniej pomocy dla bezdomnych.
pytam
pytam 13.05.2021, 14:29
GEM spalony to co mają robić? Gdzie siępodziać?
była komenda zomowców
była komenda zomowców 12.05.2021, 22:27
Jak podpalą teraz ten PUP to się przeniosą do.... ?
Sąsiad mileros
Sąsiad mileros 12.05.2021, 19:52
Nauczcie się pisać poprawnie artykuł, (starcili, olkum) za każdym razem są błędy, a gdy o tym pisze to nigdy nie dodają komentarzy.
Lucyfer (ten od liter)
Lucyfer (ten od liter) 12.05.2021, 20:26
Przedstawiona kolejność liter.
Jawor
Jawor 12.05.2021, 19:48
Setunia ma buty rozmiar chyba ze 60
chiński test   odtylcowy
chiński test odtylcowy 12.05.2021, 18:58
GDZIE JEST SANEPID walenie w gacie bez maseczki to jawna niedyspozycja kowidowa
ZLIKWIDOWAĆ OPS
ZLIKWIDOWAĆ OPS 12.05.2021, 18:46
GDZIE JEST MENEL PLUS HA HA AH pytam sie gdzie ha ha ha PUP POWIATOWY URZAD POPAPRAŃCÓW ZASIŁKI SĄ JAK NARKOTYK TEZEBA JE ZLIKWIDOWAĆ
WUJEK DOBRA  RADA
WUJEK DOBRA RADA 12.05.2021, 18:28
TO OFIARY LEWICY I WYBORCY DARKA WIECZORKA HA HA AH pomoc społeczna jest jak narkotyk nalezy ją zlikwidować tak jak OPS I PUP
julo
julo 12.05.2021, 15:12
jak ci ludzie z urzedu pracy moga pracowac gdzi gospodarz??????
a wczoraj lans ministra i pana na S.....
a wczoraj lans ministra i pana na S..... 12.05.2021, 14:34
Trzeba było Gróbarczyka zaprosić na dworzec - jakby sobie powdychał w czasie spotkania - to by dobrze wszystkim zrobiło...
tak to widzę
tak to widzę 12.05.2021, 14:29
Gmina nie wypełnia swoich zobowiązań i jak zwykle podrzuca zgniłe jajo powiatowi.
Gumowiec
Gumowiec 12.05.2021, 14:29
Tych dwóch to jak nic Knagulec i ajwaj
Knagulec
Knagulec 12.05.2021, 21:19
Nasz giermku trzaśnij węglarką
śmierdziało dla wszystkich po równo ha ah ah takie to było gowno ha ah…
śmierdziało dla wszystkich po równo ha ah ah takie to było gowno ha ah ah 12.05.2021, 19:01
to potencjalny wyborca darka wieczorka ha ha ah
no nie
no nie 12.05.2021, 19:06
A wy już rozpoczęliście kampanię wyborczą?
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 12.05.2021, 19:10
ŻEBY WYBORY MOGŁY COŚ ZMIENIĆ BYŁY BY ZAKAZANE HA HA AH
Knagulec
Knagulec 12.05.2021, 18:54
Meta gumowca
Podstawowe zadanie gminy i jego realizacja w Gryfinie
Podstawowe zadanie gminy i jego realizacja w Gryfinie 12.05.2021, 14:22
Gmina jak widać wskazała lokum ....
nos
nos 12.05.2021, 14:20
Od pól roku jak GEM na boiskach gminnych spłonął.

Pozostałe