Marihuanę miał przy sobie

  • 12.05.2021, 23:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Marihuanę miał przy sobie
Zwrócił na siebie uwagę dziwnym zachowaniem. Policjanci mogli potwierdzić swoje wcześniejsze przypuszczenia.

-Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego dokonali zatrzymania 23-letniego mężczyzny, mieszkańca naszego powiatu, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany o wadze 1 grama - informuje igryfino sierż. sztab. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zatrzymania doszło 11 maja 2021 r. ok. godz. 18.20 na ul. Pomorskiej w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

piotrek
piotrek 16.05.2021, 07:03
*** was za napadanie na ludzi za gram tak naprawdę to jest nic to nic co może wam zrobić krzywde , co innego amfetamina alkohol i inne ciężkie narkotyki
Tymon
Tymon 14.05.2021, 23:28
TYmundralo nie czepiaj się PIS, bo oni nareszcie biorą się za tych wszystkich cwaniaczków ćpunów i wszelkiej maści narkomanów TYCH co nawet dzieci trują tym i gównami i zarabiają na tym ciężką kasę i co chwilę widać jak sięeee popisują nowymi fórami a dzieciaki się uzależniają i potem zdychają w męczarniach. Zero litości dla tych mąrali, konfiskata MAJĄTKU idługie lata Cięęeżkiego więzienia
Julka
Julka 16.05.2021, 14:48
Ciekawe ile lat dostała ta wiedźma barakowa, wie ktoś?
??
?? 16.05.2021, 14:51
Jak wiedźma znowu?
Teges
Teges 16.05.2021, 02:32
Pamietaj zatem o tym, ze Ci madrale pójdą zdychac w wiezieniu za pienniazki państwowe....a ty dziecku bedziesz musial placic za obiad w szkolnej stołówce. Stary jak pijany wraca na chate i bije rodzinke to jest fajnie i pięknie, a na dodatek jeszcze mu dzadza pieniążki na te %
ciekawe
ciekawe 13.05.2021, 12:57
kto wie co sie dzieje z gościem o imieniu cyprian który trafił do pudla i niby zaczął grypsować myślał ze jest kozak ale podobno inni osadzeni go wyśmiali i potraktowali go jak obiekt seksualny
Pinokio
Pinokio 13.05.2021, 16:35
Robi na gierze jak Zwyrodnialec szczerbaty bezzębny ćpun Gryfiński
Cpun
Cpun 13.05.2021, 12:41
I co teraz co teraz baraki posprzątane towaru brak co tu przyjarać w ryło w morde znowu towaru nie bedzie
Żółta strzykawka
Żółta strzykawka 13.05.2021, 12:00
Narzędzie do wstrzykiwania marihuany w aortę. Przy tak dużej ilości nielegalnej substancji można było się tego po koledze spodziewać.
spec
spec 13.05.2021, 19:45
Marihuanowy specjalista widze z ciebie.
??
?? 13.05.2021, 00:17
A to żółte to co to jest?

Pozostałe