Ewa Chludzińska-Lewczuk zostanie pochowana na cmentarzu w Gryfinie

  • 13.05.2021, 12:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ewa Chludzińska-Lewczuk zostanie pochowana na cmentarzu w Gryfinie Ewa Chludzińska-Lewczuk (fot. ze zbiorów prywatnych Alicji Kordylasińskiej)
Ewa Chludzińska-Lewczuk zmarła w środę 12 maja 2021 r. o godz. 14.40 w szpitalu przy ul. Arkońskiej w Szczecinie. Dwa tygodnie wcześniej dowiedziała się, że jest zakażona koronawirusem. Po kilku dniach leczenia w domu, została wezwana do niej karetka pogotowia. Ewę przewieziono do Szpitala Powiatowego w Gryfinie. Jednak w nocy z 7 na 8 maja Jej stan nagle się pogorszył. W sobotę w nocy musiała zostać przewieziona do szpitala zakaźnego w Szczecinie. Jej największym pragnieniem było doczekać się narodzin wnuka. Chłopczyk przyszedł na świat we wtorek 11 maja. Jednak stan zdrowia Ewy był na tyle zły, że o narodzinach wnuka nie wiedziała. Zmarła w środę, pomimo prób reanimacji na oddziale intensywnej opieki medycznej. Miała 67 lat.

Msza św. żałobna odprawiona zostanie w sobotę 15 maja 2021 r. o godz. 12.00 w kaplicy cmentarnej w Gryfinie.

Prochy Zmarłej zostaną złożone do rodzinnego grobu na cmentarzu komunalnym w Gryfinie.

 

Rodzinie składamy wyrazy ogromnego współczucia.

 

 

Informację o śmierci Ewy Chludzińskiej-Lewczuk przekazaliśmy 12 maja 2021 r. tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/41019,ewa-chludzinska-lewczuk-nie-zyje

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

~:)
~:) 16.05.2021, 00:23
Pozostaniesz na zawsze w sercach tych, którzy Cię kochali
żałobnica
żałobnica 15.05.2021, 14:37
Dziś był piękny i uroczysty pogrzeb.
Smutna prawda
Smutna prawda 15.05.2021, 13:21
Jak do tej pory nie zaszczepiona to z płaskoziemców i antyszczepionkowców. Po co jej były te ataki na Piłata.
kolega
kolega 14.05.2021, 21:16
Żegnaj ...! ,, SZURA ,, ! Spoczywaj w pokoju ...
Załamana
Załamana 14.05.2021, 14:40
Taką Gabrsię to tylko można nazwać besitą albo hieną, a na pewno NIE CZŁOWIEKIEM
Smutna
Smutna 14.05.2021, 09:07
Zachorowała p. Tamara. Jedną z osob, ktora natychmiast zajęła sie organizacją pomocy była Ewa. Ktoregoś wieczora zadzwoniła do mnie, ze p. Tamara jest w kiepskim stanie, przeprasza za wszystko i skończyła rozmowę. Odniosłyśmy wrażenie, że się żegna. Nie pamietam tej nocy, ani ja ani Ona. Wiele osob nie spalo tej nocy. Przyszedł ranek i świat się uśmiechnął. Choroba odpuściła, ale przyszła do Ewy. Żal. Przytulam rodzinę.
Jest jednak sprawiedliwość
Jest jednak sprawiedliwość 14.05.2021, 01:55

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Ronin
Ronin 14.05.2021, 11:11
Jak można być tak kłamliwym i chamskim? Jak można życzyć śmierci? Zgłaszać do administratora bo zee zezwierzęcenie.
picolo
picolo 13.05.2021, 23:55
Dużo zrobiłeś dla innych. I taką Cię zapamiętamy.
Katarzyna
Katarzyna 13.05.2021, 22:48
Trudno mi uwierzyć. Do mnie jeszcze nie dotarło. Ewa byłaś pozytywnie "zakręcona". Taką Ciebie zapamiętam. Miałaś "parcie na szkło" To nic, Zasłużyłaś na to, aby być widoczną..Pomogłaś wielu ludziom. Zostaniesz w pamięci wielu ludzi. Spoczywaj w pokoju. Rodzinie i bliskim wyrazy współczucia.
czy to cel? czy to raczej środek?
czy to cel? czy to raczej środek? 14.05.2021, 00:27
To "parcie na szkło" jak je nazywasz drażniło psychopatów zazdrosnych o każdy odcień sympatii - natomiast było potrzebne, żeby działać skutecznie - mądrze prowadzona działalność charytatywna to właśnie taka, która jest skuteczna - a z osobą "znaną" - dużo więcej można...
Ela
Ela 13.05.2021, 20:10
Żal serce ściska...
Bożena
Bożena 13.05.2021, 19:39
A propos pogrzebu - szkoda że są obostrzenia covidowe
nie do końca
nie do końca 13.05.2021, 20:23
W kaplicy tak - a na cmentarzu już nie ma - kwestia dystansu i maseczek (bo to zgromadzenie - poza tym rozum podpowiada)...
Elżbieta
Elżbieta 13.05.2021, 19:34
Do Pani Gabrieli Kochana Damo po śmierci nie wypada o nikim wypowiadać się w takiej formie. Tylko patrzeć jak i pani ducha wyzionie EWA MIAŁA WIELU PRZYJACIÓŁ a przede wszystkim rodzina cierpi SZACUN JAKIŚ DO CHOLERY !!!!
Victory
Victory 13.05.2021, 16:39
Przecież Moraski i NIEdzielski i kolega szumowina pokonali covid.
tutejszy filozof
tutejszy filozof 13.05.2021, 16:47
Śmierci nikt nie pokona. Można się tylko starać aby później przyszła.
do tutejszego
do tutejszego 13.05.2021, 16:59
Albo żeby przyszła szybciej i większe żniwo zebrała. Patrz Czarnek i jego otwieranie szkół na 3 tygodnie...
Mariola
Mariola 13.05.2021, 16:58
Święta prawda!
Gabriela
Gabriela 13.05.2021, 16:38
Nigdy jej nie lubiałam nie będę płakała znicza też nie zapale po co posty kim ona była nikim jak 99 społeczeństwa
Pan
Pan 14.05.2021, 06:12
Masz rację Gabrysiu.
Elżbieta
Elżbieta 13.05.2021, 19:35
Wstyd po prostu wstyd
do s.uki
do s.uki 13.05.2021, 16:42
Nie sądź innych miarką swoją, ty nędzna namiastko istoty ludzkiej...
Dla ciebie 99 % społeczeństwa to nikt - dla NIEJ każdy człowiek to był KTOŚ..
I to jest różnica, której ty nie zrozumiesz... ale podaj nazwisko, żeby wszyscy znajomi mogli wiedzieć, że nie warto iść do ciebie na pogrzeb...
Mirka
Mirka 13.05.2021, 16:45
Że była nikim przekonywał władza. To ona rzucała kłody pod nogi. Top przez władze rozwiązaniu stowarzyszenie Jestem i Pomagam. Więc ta nienawiść, nawet po śmierci nie jest nowa.
klon
klon 13.05.2021, 17:10
A pamiętacie jak gnębili chorego Piłata? Nawet po śmierci nie dali mu spokoju.
Tutenfaraon
Tutenfaraon 13.05.2021, 16:44
Rokita
Gabriel
Gabriel 13.05.2021, 16:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Gabryś
Gabryś 13.05.2021, 16:42

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Marie
Marie 13.05.2021, 14:52
„Odeszłaś cicho i bez pożegnania, jak ten co nie chce swym odejściem smucić, jak ten co wierzy w chwili rozstania, że niebawem ... wróci.”

Serdeczne wyrazy współczucia dla Synów, dalszej rodziny, przyjaciół i znajomych...
Pozostaje nam tylko wiara, że "rozłąka jest naszym losem, spotkanie naszą nadzieją"
M.