Dziewięć zastępów straży gasiło pożar w budynku poczty [relacja]

  • 15.05.2021, 09:57
  • Źródło: KPPSP Gryfino
Dziewięć zastępów straży gasiło pożar w budynku poczty [relacja] Fot. KPPSP Gryfino
Do pożaru w pomieszczeniu gospodarczym na I piętrze w budynku poczty w Gryfinie ul. Sprzymierzonych doszło 14 maja 2021 r. Przed przybyciem straży na miejsce zdarzenia, pracownicy poczty ewakuowali się samodzielnie na zewnątrz budynku.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zamknięciu drogi przy poczcie dla ruchu pojazdów ul. Sprzymierzonych, zarządzeniu ewakuacji ludzi z sąsiedniego budynku Urzędu Miasta i Gminy Gryfino. Podano prąd wody w natarciu z klatki schodowej do palącego się pomieszczenia gospodarczego - socjalnego na I piętrze. Strażacy pracowali w aparatach ODO.
 
Następnie przeszukano kolejne pomieszczenia, dogaszano, oddymiono agregatem nawiewowym i przewietrzono grawitacyjnie zadymione pomieszczenia. Przeprowadzono także pomiar detektorem wielogazowym na obecność niebezpiecznych substancji- wskazania urządzenia 0,00 ppm.
 
W działaniach udział brało 5 zastępów JRG Gryfino, zastępy z OSP: Radziszewo, Wełtyń, Sobieradz, Chwarstnica, policja, Straż Miejska, pogotowie ratunkowe.
Źródło: KPPSP Gryfino

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

liczba
liczba 19.05.2021, 22:03
Zdecydowanie o 8 zastępów za dużo.
pytam
pytam 18.05.2021, 23:28
Troche przesadzili z tymi ludźmi i sprzętem. A w urzędzie zrobili sobie ćwiczenia p-poż?
Siny
Siny 19.05.2021, 17:06
Jak zlot czarownic ;)
88
88 17.05.2021, 11:51
zapalił się jakiś kantorek na poddaszu przybudówki i aż 9 jednostek brało udziałał w gaszeniu ? jakiś mało rozgarnięty dyspozytor-koordynator akcji , czy przekręt finansowy ?
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 16.05.2021, 11:11
akcja gasnicza trwała długo ciekawe czy pozar dotarł do własciwego regału ha ah ah
Dzielnicowy Maciora
Dzielnicowy Maciora 16.05.2021, 08:27
Milicja skorzystała z okazji i zakorkowała pół Gryfina. Ale to nie jej wina.
OSP JRG
OSP JRG 15.05.2021, 22:41
Pożar mały a zadysponowali 9 zastępów. Pokazówka byla bo to przy samym urzędzie było . Normalnie JRG Powinno wystarczyć.
Gość
Gość 15.05.2021, 21:28
Jak w Gminie była niby bomba podłożona to jakoś poczty nie ewakuowano 🤣🤣
palacz
palacz 16.05.2021, 00:44
Każda okazja na papieroska jest dobra.
hrabia
hrabia 15.05.2021, 21:00
i mietły spolune....kupuj sawaryn nowe ale za swoje
I co jeszcze  ???
I co jeszcze ??? 15.05.2021, 14:24
Podano prąd wody w natarciu z klatki schodowej do palącego się pomieszczenia gospodarczego - socjalnego na I piętrze. Strażacy pracowali w aparatach ODO.
I co jeszcze -
fajowy weekend siem zaczął
fajowy weekend siem zaczął 15.05.2021, 13:31
óchotniki z osp zarobili 80 000 złociszy.
Koalka
Koalka 15.05.2021, 13:22
Oto pan REKINEK zaszalał o jeden buszek za dużo
raczej
raczej 15.05.2021, 10:50
Papiery spaliły się doszczętnie jak widzę.
88
88 15.05.2021, 11:05
to pewnie te dotyczace wyborów prezydenckich.
majowe pisie wybory
majowe pisie wybory 15.05.2021, 13:33
Tak i to już policzone.

Pozostałe