Polski Ład dla Zachodniopomorskiego i naszego powiatu

  • 16.05.2021, 18:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Polski Ład dla Zachodniopomorskiego i naszego powiatu
Podczas konwencji programowej Prawa i Sprawiedliwości prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz premier Mateusz Morawiecki zaprezentowali Polski Ład, czyli nowy społeczno-gospodarczy program na okres pocovidowy. Ma on za zadanie zmienić życie wszystkich Polek i Polaków. Podczas prezentacji programu padły też słowa o naszym regionie.
-Polski Ład to kontynuacja drogi Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy. Znajdują się w nim przede wszystkim sprawy opieki zdrowotnej, pracy i płac, mieszkań, polskiej wsi. Już dziś Pomorze Zachodnie wiele zyskuje dzięki rządom PiS od 2015 roku - komentuje Halina Szymańska, radna Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego z listy PiS.
 
W ramach Polskiego Ładu jest Program 100 obwodnic czyli też obwodnicy Gryfina. Zaprezentowana została również budowa drogi S10 łączącej Szczecin, Piłę, Bydgoszcz, Toruń i Warszawę. Wspomniano o wybudowaniu zachodniej obwodnicy Szczecina, czy kontynuacji budowy drogi S11 ze Śląska do Koszalina i Kołobrzegu.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

DWA   JAREK I  DONALD  HA HA AH
DWA JAREK I DONALD HA HA AH 19.05.2021, 19:54
AJAWAJ TY EWANGELICKO RZYMSKA PIS DO ILE TRZEBA HUI NA JEDEN METR HA HGA AH
pewnisie
pewnisie 19.05.2021, 17:42
*** gdzie jest muj welasqez ha ab ah
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 18.05.2021, 08:27
PANIE JAROSŁAWIE PROSZĘ POWIEDZIEĆ DLA DENNISA MOORA ŻE CHCĘ VELASQEZA DO SR RA CZA HA HA AH ŁUBINU MAM DOSYĆ HA HA AH AŻ KOT MI PADŁ HA HA AH https://www.google.com/url?sa=…
Ludzie!
Ludzie! 17.05.2021, 15:38
Opamiętajcie się!!!
xyze
xyze 17.05.2021, 13:51
A w najlepiej zarządzanym krajem w Europie , a może i na świecie jakim jest Polska pod rządami geniuszy ekonomiczno-politycznych PISu swojej szczepionki wyprodukować i zarabiać na niej nie nie potrafią . Jak to możliwe , w tak genialnie rozwiniętym gospodarczo przez pis kraju że jeszcze jej nie produkują ? Już wiem, to wina Tuska
sauron
sauron 17.05.2021, 13:46
Pedos powinni płacić wyższe podatki także VAT. Stwarzają dużo większe zagrożenie zdrowotne i produkują ogromne koszty. Ze ze względu na masowe zmiany partnerów częściej zapadają na choroby weneryczne i na aids. To są ogromne koszty, które ponoszą podatnicy. Apeluję o obłożenie pedos, lesb, trans i wszystkich innych 100 „płci” podatkiem pod nazwą homo-tax. Ponad to apeluję do władz o wprowadzenie zarządzenia „Unii” w sprawie wpisów do dowodów osobistych płci „X”. W ten sposób powstanie możliwość lepszej kontroli zbocze ńców i być może uniknięcia wielu tragedii. Mam na myśli przede wszystkim molestowanie seksualne dzieci przez pedos.
ja
ja 19.05.2021, 14:46
a mówią i piszą ,że faszyzm skończył się w 1945.Słuchaj te zaściankowe i parafialne teorie głoś na forum pedofilskiej parafii.PAN bóG KAZAŁ BYĆ MIŁOSIERNYM.tobie zaś pachną stosy .to nie te czasy.bacz by cię nie zamkneli w wariatkowie
ajwaj aleluja i na saturan
ajwaj aleluja i na saturan 17.05.2021, 14:59
sauron tylko pedofil i pedał może dostąpić świętości ha ha ah i być pochowany w katedrze ha ha ah
jarek jak król polinu   zapewne  bedzie  na wawelu  ha ha ah
jarek jak król polinu zapewne bedzie na wawelu ha ha ah 17.05.2021, 14:28
sauron nie przesadzaj zobacz np jadzkę i króla władka ha ha ah https://pl.wikipedia.org/wiki/… zobacz kiedy sie urodziła i kiedy była koronacja to patola była ha ha ah 9 lat jak machomet ha ah ah z aiszą albo ostatni pedał polski stanisław pedryl poniatowski jego dzieło jest kultywowane popatrz na jarka zawsze dziewicę i jego sanpedryn ha ah ah
sauron
sauron 17.05.2021, 13:41
PO+PSL kręcą nosem bo nie da się nic ukraść. Lewica poprze, bo na tym w samorządach zbije kapitał (polityczny). Znów na plecach POKO.
wojna trwa o stołki w tych spółkach
wojna trwa o stołki w tych spółkach 17.05.2021, 14:48
sauron tu juz nie ma co kraść ha ha ah zostały tylko lasy i kopaliny oraz tzw spółki skarbu państwa w wiekszosci z obcym kapitałem przekop mierzej wislanej do czego potrzebny ano do transportu metali ziem rzadkich spod suwałk ha ha ah
sauron
sauron 17.05.2021, 13:36
Chyba, że Jurowa uzna, że jest za mało LG BT u nas. Więc radzę szybko zmienić orientację lub płeć.
teraz  i zawsze  ha ha ha
teraz i zawsze ha ha ha 17.05.2021, 13:00
JA ZAWSZE GŁOSUJE NA PIS pejsy i satanizm HA AH AH WSPIERAM MNIEJSZOŚCI SEKSUALNE JAK MOGĘ w tym pana jarosława zawsze dziewicę niech go pobłogosławi sym i ojciec i nawet duch swięty w tej integracji z lewicą NIE TYLKO EUROPEJSKĄ ha ha ah i gowinem ha ha ah https://www.google.com/search?… INTEGRACJA TO PODSTAWA TZW TRÓJPODZIAŁ RÓL W NOWYM ŁADZIE DLA POLSKI HA AH AH
Norbert
Norbert 17.05.2021, 12:14
Brakuje mi pomysów na zwalczanei depopulacji. Jest nas coraz mniej. Jakoś świat sobie poradzi bez ludzi, tylko bogaci będą mieli problem, kto na nich będzie zapier.. ! Kiedyś zusów i emerytur nie było, i jakoś ludzie żyli, ale nie tak długo.
ajwaj aleluja i na saturna okradziony wnuk ubeka wieczorka przez wieczorka…
ajwaj aleluja i na saturna okradziony wnuk ubeka wieczorka przez wieczorka ha ah ah w państwie PRAWA I SPRAWIEDLIWOSCI HA HA AH 17.05.2021, 11:28
ADSMINISTRACJA PADŁA wysłałem pismo do ministerstwa aktywów państwowych z zapytaniem ile mam tych aktywów na podst art 1 i 8 konstytucji RP i na razie bez odpowiedzi a mamy takie bogactwa naturalne ha ha ah popsiłem o wycenę mojej części tego dobra współnego czyli 1/38 milionowej a jest o co sie pytać ha ha ah https://www.google.com/url?sa=… bo chciałem uregulować należność dla skarbu państwa ze swojej części tego dobra ha ah ah I BRAK ODPOWIEDZI no ale ministerstwo finansów stanęło na wysokości zadania i podało mi odp odnośnie republic poland of zarejstrowanej w city of london corporation ha ha ah tak ze jako obywatel w miniesterstwie nie mam swojego konta a tym bardziej subkonta a dług jest publiczny czyli skarbu państwa więc poproszę zeby moje zobowiazania wobec tzw skarbu państwa dopisali sobie do długu publicznego ha ha ah wzglednie poniejszyli moja 1/38 milionową cześć dobra współnego tzn KOPALIN METALI ZIEM RZADKICH RUDY MIEDZI ETC a nie chcą mnie zatrudnić w spółkach skarbu państwa w celu odpracowania tych rzekomych moich zobowiazań ha ha ah
8 rebe z bartkowa
8 rebe z bartkowa 17.05.2021, 10:17
zapuszczam pejsy i czekam na pejs plus ha ha ah
diengi
diengi 17.05.2021, 10:12
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała Marcina K. podejrzanego o szpiegostwo na rzecz Rosji. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, mężczyzna zbierał informacje dotyczące obronności polskiego wojska. Grozi mu 10 lat więzienia.
ja
ja 19.05.2021, 14:53
a jest coś takiego jak wojsko polskie?Kompania ruskiego specnazu przeorze polske w tydzień ,niestety .taka jest prawda.co my mamy ? wybrakowane leopardy i T z lat 70tych.marynarki wojennej brak .ci terytotiakci (nie obrazając ludzi to tylko na ćwiczeniach strze3lania krzycza paf,paf.co tu zdradzać .chtba ile ministet ON zarabia.w latach 60tych służyłem w MW .wtedy ti byłowojsko.rosyjski szpieg ?! hahahahaha
UB WIECZOREK
UB WIECZOREK 17.05.2021, 11:55
CZY TO MOZE TW KUDUK MŁODSZY HA HA AH
MERCURIA  AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA
MERCURIA AJWAJ ALELUJA I NA SATURNA 17.05.2021, 11:07
nie strasz bo mnie tez z darkiem wieczorkiem moga zatrzymać za te akcje J&S ENERGY HA AH AH wszak to tylko dwóch muzyków z rasiji mieszkajacych na cyprze wypuszczało ha ha ah
młody
młody 17.05.2021, 10:09
Już kilka lat temu słyszałem o mieszkaniach dla młodych i co? i g***!
wystarczy.....
wystarczy..... 17.05.2021, 11:51
A bracia M (razem z trzecim wspólnikiem, który pewnie nie miał gotówki na samodzielny zakup) sobie poradzili... Można? Można...
Kamil
Kamil 17.05.2021, 08:38
Może trzeba napisać do Pana Premiera żeby dał przed zatwierdzeniem STUDIUM DZIAŁKI wszystkim mieszkańcom Gryfina nie tylko tym z TKM !!! Ciekawe ilu tzw. radnych jest w tym interesie ???
i co?
i co? 17.05.2021, 10:31
Kombinatorzy na bank by coś przekręcili - a potem wspomagali "prywatną osobę wkładem pieniężnym"...
pytający
pytający 17.05.2021, 11:01
A co? Już tak z działkami zrobili?
Sauron
Sauron 17.05.2021, 07:43

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Sauron
Sauron 17.05.2021, 07:33

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Sauron
Sauron 17.05.2021, 07:25
Budka, nowy ład jest jak polski węgiel, dlatego zły, że spod znaku PiS, gdybyż PO miała takie marzenie dzierżyłaby władze po dziś . Wy jednak oszukiwaliście codziennie i w każdej sprawie. Zaś węgiel jest zły, nawet ten antracyt (którego Niemcy złoża już zajęli) , bo leży w Polsce. Gdy ruszą z produkcją, już będzie dobry. Koks jest konieczny do produkcji stali- swoich hut nie rozdali Hindusowi, jak nam nakazali. Alceroll Mittal zamknął wszystkie huty w Europie za wyjątkiem Niemiec i UK, którzy nigdy by nie pozwoli sobie na luksus oddania tej gałęzi produkcji. Chyba, że Niemcy statki, czołgi, okręty samochody stal zbrojeniową, zaczną budować ze styropianu, wtedy stali nie będą potrzebować. Na razie Niemcy oszukują świat i brudną surówkę robią w 3 świecie, tam też zwożą odpady m/in. do Polski.
przypadek? nie sądzę...
przypadek? nie sądzę... 17.05.2021, 10:32
sraulon, poniedziałek, to ty nadajesz na opozycję? A w zeszłym tygodniu na polski rząd nadawałeś - ale na Chiny nigdy...
Sauron
Sauron 17.05.2021, 07:18
(...)
Skończ z wklejaniem nienawistnych obraźliwych wpisów.
Komentarz usunięty.
administrator
Kolo
Kolo 17.05.2021, 06:58
(...)
Skończ z mową nienawiści.