15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij - ruszyła sprzedaż karnetów!

  • 18.05.2021, 12:22
  • Maria Witkowska, GDK
15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij - ruszyła sprzedaż karnetów!
15. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij odbędzie się terminie od 9 do 13 czerwca 2021 roku. We wtorek 18 maja 2021 r. ruszyła sprzedaż karnetów i części biletów na wydarzenia festiwalu.

Po raz kolejny Gryfino stanie się miejscem, w którym przetną się szlaki miłośników wędrówek, reportażystów, etnografów oraz artystów. W programie oprócz prezentacji podróżniczych, odbędzie się wiele wydarzeń towarzyszących - spotkań autorskich, koncertów, warsztatów, degustacji potraw oraz wycieczek. Łącznie planowanych jest ponad 40 spotkań, podczas których opowiemy o odkryciach reporterów, górskich przygodach oraz oryginalnych wędrówkach.

Na festiwalu zagra legenda polskiej sceny alternatywnej Dezerter, a także Kathia, Bajzel oraz Koncepcje bez twarzy.

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa. Włóczykij po raz pierwszy odbywa się w sezonie letnim, a niemal połowę programu stanowią prelekcje poświęcone Polsce.

Więcej czasu spędzać będziemy na świeżym powietrzu. Wszystkie koncerty zaplanowane zostały „pod chmurką”. W jednym z gryfińskich gospodarstw agroturystycznych odbędzie się kultowy już Bal Włóczykija (tym razem pod hasłem: „Ludzie pracy w magicznym lesie).

Od wtorku 18 maja ruszyła sprzedaż karnetów na festiwal (190 zł), a także pierwsza pula biletów na koncert Dezertera, Bal Włóczykija, spotkanie z Jankiem Skibą i Przemkiem Kossakowskim (Prolog festiwalu - 7 czerwca, godz. 18:00) oraz wycieczki (tylko dla osób z karnetami).

Karnety i bilety można nabyć na stronie internetowej Gryfińskiego Domu Kultury w zakładce KUP BILET (https://gdk.com.pl/biletyna)

Liczba karnetów i biletów jest ograniczona. Ze względu na pandemię wydarzenia festiwalu odbywać się będą w innych lokacjach niż w latach ubiegłych.

Szczegóły i nowinki dotyczące festiwalu i przygotowań do wydarzenia znajdziemy na fanpage imprezy na platformie Facebook http://facebook.com/Festiwal-W%C5%82%C3%B3czykij-373492680362 i na oficjalnej stronie http://wloczykij.com/,

Włóczykij to impreza organizowana przez Gryfiński Dom Kultury, Zakrzywienie Czasoprzestrzeni oraz Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie.

Maria Witkowska, GDK

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dog
dog 19.05.2021, 23:23
Dokladnie...powtarzane id lat robta co chceta wypala w mozgu takie myslenie.Nie ma zasad nie ma tradycji nie ma honoru.Jeszcze 40 lat temu zlodziej ktory krecil dyche na jakiejs banci miał na rewirze przeje.ane a dzis wielki bohater.Nawet kryminalisci mieli swoj kodeks ktory przestrzegali a dzis spompowane cioty w obcislych leginsach i zelem na glowie nie uznaja zadnej swietosci i zasad.Potem pruja sie na komendach albo podczas baletow w milicja i prokuratura w zamian za bezkarnosc i dalej uwazaja sie za sztywnych hehe.Je.ac patologie neobolszewiska z tym calym gender piorunami i innymi lewackimi haselkami.
a propos porzadku
a propos porzadku 18.05.2021, 22:55
Mnie wstyd, że przez tyle lat władze gminy nie potrafią egzekwować prawa od tych pseudo biznesmenów. Tak jest każdego dnia od lat i nikt z tym nic nie robi. A oni nauczyli władze że mają po nich posprzątać. Tak jak ktoś wspomniał wcześniej" wiedzą jak zminimalizować koszta i jak się robi biznes" . Zamknąć *** i będzie czysto!!
dredy
dredy 18.05.2021, 14:42
to znowu dredziarz wykończy ludzi w tym pseudo rajdzie
!
! 18.05.2021, 15:25
To nie jest trasa obowiązkowa?
satanic mills  ha ha ah
satanic mills ha ha ah 18.05.2021, 12:55
włuczykij ale tylko dla zaszczepionych z certyfikatem na czole ha ah ah
zdziwiony
zdziwiony 18.05.2021, 12:36
A miał być w kwietniu.
ech...
ech... 18.05.2021, 12:49
chech - wirus nie słuchał harmonogramu?

Pozostałe