Wyróżnienie otrzymał Krzysztof Rosiak z Centrum Kształcenia Sportowego. Jego trenerem jest Sławomir Juszkiewicz,. Osiągniecia to II miejsce Indywidualnie oraz V miejsce drużynowo w wyścigu z deską w kategorii Junior – Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim, I miejsce Drużynowo – Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym. fot. UMiG
Gmina Gryfino próbowała zrobić coś na kształ gali.Poniżej nagrodzeni sportowc, a po przecinku ich klub, trener i osiągnięcie
- Daniel Pietras, Klub Sportowy Inwalidów Start Szczecin, Renata Chilewska: 2 miejsce – w Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce w rzucie oszczepem;
- Joanna Oleksiuk, Klub Sportowy Inwalidów Start Szczecin, Renata Chilewska: 1 miejsce – w Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce w pchnięciu kulą;
- Przemysław Augustyniak, Klub Sportowy Inwalidów Start Szczecin, Renata Chilewska: 5 miejsce – w Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce w biegu na 5000 m;
- Michał Szubert, Klub Sportowy Energetyk Sekcja Kajakowa, Lesław Duma: 8 miejsce – w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Kajakarstwie Klasycznym (K-2 - 1000 m);
- Albert Kubiak, Klub Sportowy Energetyk Sekcja Kajakowa, Lesław Duma: 1 miejsce – w Mistrzostwach Polski w Maratonie Kajakowym (K-2 – 16 km);
- Artur Wojciechowski, Klub Sportowy Energetyk Sekcja Kajakowa, Lesław Duma: 1 miejsce – w Mistrzostwach Polski w Maratonie Kajakowym (K-2 - 16 km);
- Adrian Makowiecki, Klub Sportowy Energetyk Sekcja Kajakowa, Lesław Duma: 8 miejsce – w Mistrzostwach Polski Młodzików w Kajakarstwie Klasycznym (K-2 -2000 m);
- Oskar Kościkiewicz, Klub Sportowy Energetyk Sekcja Kajakowa, Lesław Duma: 2 miejsce - w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Kajakarstwie Klasycznym (K-4 - 1000 m);
- Sylwester Welzandt, Klub Sportowy Energetyk Sekcja Kajakowa, Lesław Duma: 2 miejsce – w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Kajakarstwie Klasycznym (K-4 - 1000 m);
- Adam Szubert, Klub Sportowy Energetyk Sekcja Kajakowa, Lesław Duma: 8 miejsce – w Mistrzostwach Polski Młodzików w Kajakarstwie Klasycznym (K-2 -2000 m);
- Arkadiusz Truszkowski, Klub Sportowy„Start” Gorzów, Andrzej Grenda: 2 miejsce – w Mistrzostwach Polski Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym drużynowo;
- Weronika Stefaniuk, Międzyszkolny Klub Sportowy „Hermes”, 7 miejsce – w Mistrzostwach Polski U23 w Lekkiej Atletyce – skok wzwyż;
- Małgorzata Serafin, Międzyszkolny Klub Sportowy „Hermes”, Gabriela Kaczmarek, Wiktoria Żurowska: 6 miejsce – w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Gimnastyce Artystycznej – układ ze wstążką;
- Zuzanna Stępień, Międzyszkolny Klub Sportowy „Hermes”, Gabriela Kaczmarek, Wiktoria Żurowska: 6 miejsce – w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Gimnastyce Artystycznej – układ z maczugami;
- Julia Sajnóg, Międzyszkolny Klub Sportowy „Hermes”, Gabriela Kaczmarek, Wiktoria Żurowska: 3 miejsce – w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Gimnastyce Artystycznej – układ ze skakanką;
- Eliza Rybicka, Międzyszkolny Klub Sportowy „Hermes”, Gabriela Kaczmarek, Wiktoria Żurowska: 4 miejsce – w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Gimnastyce Artystycznej – układ ze wstążką;
- Wiktor Jędrzejak, Międzyszkolny Klub Sportowy „Hermes”, Jan Podleśny: 1 miejsce – w Halowych Mistrzostwach Polski U18 w Lekkiej Atletyce – bieg na 1000 m;
- Marcelina Osińska, Międzyszkolny Klub Sportowy „Hermes”, Jan Podleśny: 4 miejsce – w Halowych Mistrzostwach Polski U20 w Lekkiej Atletyce – chód na 3000 m;
- Julia Wiczkowska, Międzyszkolny Klub Sportowy „Hermes”, Jan Podleśny: 3 miejsce – w Halowych Mistrzostwach Polski U18 w Lekkiej Atletyce – chód na 3000 m;
- Paweł Gadomski, Międzyszkolny Klub Sportowy „Hermes”, Jan Podleśny: 5 miejsce – w Halowych Mistrzostwach Polski U20 w Lekkiej Atletyce – bieg na 3000 m;
- Oliwia Radawiec, Międzyszkolny Klub Sportowy „Hermes”, Jan Podleśny: 7 miejsce – w Mistrzostwach Polski U16 w Lekkiej Atletyce – chód na 3000 m;
- Martyna Luchcińska, Międzyszkolny Klub Sportowy „Hermes”, Jan Podleśny: 3 miejsce – w Mistrzostwach Polski U16 w Lekkiej Atletyce – chód na 3000 m;
- Alicja Smołuch, Międzyszkolny Klub Sportowy „Hermes”, Jan Podleśny: 8 miejsce – w Mistrzostwach Polski U16 w Lekkiej Atletyce – chód na 3000 m;
- Bartosz Jasiulewicz, Gryfiński Klub Sportowy Delf, Monika Sanecka, Marek Sanecki: 5 miejsce – w Klubowych Mistrzostwach Polski w Sztafetach w Triathlonie;
- Mateusz Janaszkiewicz, Gryfiński Klub Sportowy Delf, Monika Sanecka i Marek Sanecki: 5 miejsce – w Klubowych Mistrzostwach Polski w Sztafetach w Triathlonie;
- Dagna Dąbrowska, Gryfiński Klub Sportowy Delf, Monika Sanecka i Marek Sanecki: 5 miejsce – w Klubowych Mistrzostwach Polski w Sztafetach w Triathlonie;
- Szymon Janaszkiewicz, Gryfiński Klub Sportowy Delf, Monika Sanecka i Marek Sanecki: 6 miejsce – w Mistrzostwach Polski Młodzików w Duathlonie na dystansie sprint;
- Julia Sanecka, Gryfiński Klub Sportowy Delf, Monika Sanecka i Marek Sanecki: 1 miejsce – w Mistrzostwach Polski Juniorów w Triathlonie.
Napisz komentarz
Komentarze