Władze Gryfina podpisują umowę na bezprzetargową dzierżawę kortów

  • 04.06.2021, 13:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Władze Gryfina podpisują umowę na bezprzetargową dzierżawę kortów (UMiG) Sygnatariusze podpisania umowy MB Tenis z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Gryfinie. Umowę podpisano w UMiG w obecności burmistrza Miasta i Gminy Gryfino Mieczysława Sawaryna i jego zastępców Pawła Nikitińskiego i Tomasza Milera.
Umowy podpisały Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz spółką MB Tenis. Władze Gryfina bez przetargu na 20-lat wydzierżawiły tereny kortów tenisowych w pobliżu Laguny. To pokłosie decyzji radnych, którzy wyrazili zgodę na przekazanie zdewastowanego kompleksu.

Firma MB Tenis zadeklarowała wybudowanie kompleksu tenisowego. Mają stanąć 3 zadaszone całoroczne korty. Ma też być hala piłkarska i nowe zaplecze socjalne.

Inwestycja zwiększy potencjał rekreacyjny obszaru Centrum Wodnego Laguna i Ośrodka Sportu i Rekreacji, tworząc nowe miejsce spotkań miłośników tenisa z Gryfina, Szczecina i innych pobliskich miast – komentuje podpisanie umowy burmistrz Mieczysław Sawaryn. - Niewątpliwie poprawi także estetykę tego miejsca - dodaje burmistrz na gminnej stronie internetowej.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (85)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zapominam
zapominam 09.06.2021, 23:35
Tyle znajomych twarzy, a w głowie tylko jedno nazwisko... Alzheimer...
wycieruch
wycieruch 05.06.2021, 22:44
Sawaryn buty wyglancuj!
ja
ja 07.06.2021, 08:07
względem ubioru macie rację .P.Sawaryn do takich butów dżinsy tak.ale na boga nie marynarka.najlepiej jakaś sportowa kaizela no i koszulka polo.raki styl obecnie jest cool
amerykański plan
amerykański plan 05.06.2021, 22:50
W takich butach z pola i spodniach powinien siedzieć tylko za stołem.
lans na ściance :):):):):):):):):)
lans na ściance :):):):):):):):):) 06.06.2021, 10:48
Może i tak miało być - zdjęcie z podpisywania umowy. Ktokolwiek wymyślił lans na ściance (che che) - zrobił to na niekorzyść Sawaryna. Ma takich przyjaciół, jakich sobie wybrał?
Mietek do radnego na temat niewykoszonego rowu
Mietek do radnego na temat niewykoszonego rowu 05.06.2021, 22:37
gdzie są ci donosiciele? Dzisiaj, 22:34
Za czasów Piłata kolesie od Mietka ganiali do prokuratury za wymyslonymi nieprawidłowociami. Gdzie są teraz ci sprawiedliwi i uczciwi? Dlaczego nikt nie zgłasza do prokuratury działania na szkodę gminy i przekroczenie uprawnień?

A o która sprawę panu chodzi?
mapka
mapka 06.06.2021, 09:47
Pokazać pani mapkę z dziurą w drodze?
...
... 06.06.2021, 01:15
trudno wybrać jedną
Mietek Wooooont
Mietek Wooooont 05.06.2021, 17:01
Tak jak przetarg na redakcję GG .
ja
ja 07.06.2021, 08:11
macie rację.Tam dalej powinien być snack bar.Tea połóweczka pod golonę to było coś .Teraz ten lokal tylko drażni p. Kwapisza!
Golm
Golm 05.06.2021, 17:13
Przecież to nie był przetarg tylko chyba jakaś ustawka ze strony gminy a właściwie Tomasza Milera na co zwróciła mu uwagę Komisja Rwizyjna Rady.
puzonada
puzonada 05.06.2021, 18:00
I co z tym zrobiła ta komisja radnych?
sawaryniada
sawaryniada 05.06.2021, 20:55
Przecież to Sawaryn bierze za swojego wicka odpowiedzialność. Za to mu płacimy. Za czasów Piłata poleciałaby z wywieszonym jęzorem do prokuratury. Tylko wtedy takich pseudo przetargów nie było.
pełna zgoda
pełna zgoda 05.06.2021, 21:33
Dokładnie tak sawaryniada,
gdzie są ci donosiciele?
gdzie są ci donosiciele? 05.06.2021, 22:34
Za czasów Piłata kolesie od Mietka ganiali do prokuratury za wymyslonymi nieprawidłowociami. Gdzie są teraz ci sprawiedliwi i uczciwi? Dlaczego nikt nie zgłasza do prokuratury działania na szkodę gminy i przekroczenie uprawnień?
taki typ
taki typ 05.06.2021, 22:40
To była tercetowa metoda działania.
I CO ADMIN ZABLOKUJESZ PRAWDĘ O TYCH CYNIKACH I DEWIANTACH HA HA AH
I CO ADMIN ZABLOKUJESZ PRAWDĘ O TYCH CYNIKACH I DEWIANTACH HA HA AH 05.06.2021, 16:55
CZY WY NIE WIDZICIE TEGO SATANISTYCZNEGO MŁYNU HA AH AH MUCHA ZACZYNAŁ W BANKU POTEM PUK I JEST W ENEI DRUGI BŁAZEN W PIS PEJSY I SATANIZM DORADCA DR JUDY MA PRAWO W ZYCI W TLE KOD KONDON I DEMORALIZACJA HOJ BODKA I TANIA WÓDKA W TLE PO PEJSY OBOJAJECZNE HA HA AH I ZATOCZYLI KOŁO OD BURMISTRZA PO PREZESA PUK I ZNOWU WYSTAWIA GO NA BURMISTRZA WOJTEK ZBAWCA NARODU HA AH AH A W TLE KORUPCJA KUMOTERSTWO I *** TRZY RAZY K PLUS PIS PEDAŁ I SAMOGWAŁT HA AH AH A DAREK WIECZOREK ZOSTAŁ WIELKIM KOZŁEM I BYDŁUJE TYCH WSZYSTKICH POPAPRAŃCÓW Z LGBTIQ CO W ODBYCIE SZUKAJA BOGA HA AH AH POZDRO ZBOCZYLE Z BARTKOWA
działnosć biurowa
działnosć biurowa 05.06.2021, 15:15
Czy ta ekipa terctowa potrafi zrobił uczciwy przetarg?
oj tam oj tam
oj tam oj tam 05.06.2021, 17:16
Oj tam - jak widzisz NIE ROBI ŻADNEGO...
ostrzegam
ostrzegam 05.06.2021, 17:21
Jak ma robić taki pseudo przetarg czyli cyrk jak na redakcję Gryfińskiej to niech lepiej wcale nie robi bo prokurator czasami może się pojawić.
Q
Q 07.06.2021, 04:20
I co? pojawi się da w gałę. I CO? I NIC.
no i masz
no i masz 05.06.2021, 18:00
no właśnie masz "wcale nie zrobili"...
😂
😂 05.06.2021, 14:09
Jestem bardzo ciekawy co będziecie pisali jak ta trefna jak ją nazwaliscie firma wybuduje te korty.
Już widzę że nie ładne nie tak wyposażone i tak w ogóle wszystko do bani. Piszcie piszcie jesteście ozdobą tego portalu. Dzień bez was uważam za dzień stracony 😂
firma od miesiąca - ale sposób "dogadania" trefny...
firma od miesiąca - ale sposób "dogadania" trefny... 05.06.2021, 15:04
Paweł Niktiński, Mieczysław Sawaryn i Tomasz Miler - nie rozumieją, że od dysponowania majątkiem gminnym lepszego niż UCZCIWY przetarg sposobu nie ma?
domyślny
domyślny 05.06.2021, 15:15
do firma... z 15.04: Ja myślę, że oni dokładnie rozumieją, a mimo to i właśnie dlatego
:(
:( 05.06.2021, 15:00
Nie firma jest trefna, tylko układ jest nieczysty. Za dużo tu powiązań i zbiegów okoliczności. I grzech główny - brak przetargu, co śmierdzi z daleka.

Każdy przedsiębiorca chciałby mieć układ z władzą i żeby przekazała mu coś na czym będzie mógł kręcić lody. Ale czy każdy może liczyć na brak przetargu?
oczywista oczywistość
oczywista oczywistość 05.06.2021, 15:07
Dokładnie tak myślę jak buźka z 10.05
ZYDOWSKI CYRK PGR  GRYFINO
ZYDOWSKI CYRK PGR GRYFINO 05.06.2021, 12:43
DRUZYNA TW KUDUKA HA HA AH a gdzie oficer prowadzacy ah ah ah
ajwaj aleluja i na saturna
ajwaj aleluja i na saturna 05.06.2021, 12:40
A GDZIE WOJTEK DŁUGOBORSKI HA AH AH gra teatrzyk w PUK ha ah ah mucha juz odnalazł te zdefraudowaną kasę to wojtek teraz PUK na nogi postawi ah ah ah kabaret zydowski a darek nie wziął na izolator do enei ha ha ah jak 7 prezes ha ha ah ZEBY7 WYBORU MOGŁY COS ZMIENIĆ BYŁY BY NIELEGALNE HA HA AH
stoją na szafce
stoją na szafce 05.06.2021, 15:39
Weź leki Ajwaju.
mina
mina 05.06.2021, 11:25
Ostatnie podpisanie zakończyło się katastrofą.
...
... 05.06.2021, 15:05
Według dokładnie tego samego schematu - przychodzi gościu do gabinetu i dostaje majątek gminny - bez przetargu, bez konkursu - przecież jak to byłaby NAJLEPSZA oferta - to by wygrali, prawda?
mają słabość na tym punkcie
mają słabość na tym punkcie 05.06.2021, 15:08
do 15.05: Moze zaproponował, że będzie prowadził "działalność biurową" i stąd te względy.
:(
:( 05.06.2021, 15:01
Bez przetargu ze znajomkiem to jak mogło się skończyć?
Prorok Ju Da
Prorok Ju Da 05.06.2021, 00:57
Czekają w kolejce na przesłuchanie w IPN?
barak
barak 05.06.2021, 11:05
A dlaczego w IPN? Nie ta instytucja!
alfabet
alfabet 05.06.2021, 11:15
Ale też trzy litery skrótu...
cha cha cha
cha cha cha 05.06.2021, 11:25
Skrót od prokuratorni na 3 litery?
szósta rano...
szósta rano... 05.06.2021, 12:22
a be ce i z powrotem....
Pikobello
Pikobello 04.06.2021, 23:30
Wszystko oddac za darmo, tylko to potrafi ta ekipa, ich tez oddac za darmo innemu miastu .... brak slow
ja
ja 05.06.2021, 08:08
panie pikobello.parę słow gwoli kortów.obiekt ten jak i laguna zostały wybudowane z myślą ,ze dolna będzie głównym sponsorem.czasy się zmieniły ("wyzwolenie")Nastał kapitalizm.Dolna przestała byś "dobrym wujkiem"a gminę po prostu nie stać na prowadzenie tych obiektów.kolejne rządy coraz gorzej wywiązywały się z obowiązkowych subwencji wobec samorządów.(oświata,zdrowie itp).Nie ma pieniędzy na takie ***rele jak wypoczynek kulturę zdrowie narodu.to były zgniłe priorytety tzw PRLu wobec narodu(suwerena)Tak więc gmina kombinuje jak moze a że obecne czasy jakie są (każdy widzi) więc niewiele moze
do ja
do ja 05.06.2021, 11:02
Co ty bredzisz? Laguna powstała nie za czasów komuny. Żadna dolna odra nie miała jej utrzymywać. Na jej budowę Pawełku powstała nawet specjalna fundacja. Laguna sama miała się utrzymywać, bo takie byly założenia projektu. Jesteście nieudolni,nie potraficie nawet kiepsko zarządzać tym co zostalo. Wolicie oddać za darmo lub za bezcen sprzedać, żeby tylko pozbyć się pracy i kłopotów. Komu wciskasz te ciemnoty? Ludzie używają mózgów, nie to co urzędowi klakierzy. Odejdźcie zanim wszystko zniszczycie.
ja
ja 05.06.2021, 13:23
słuchajcie kretyni(bo jak was nazwać.kiedyś akurat siedziałem blisko tych spraw .ale wam kaczor przykazał białe jest białe itd.ściągali nas z bloków aby budować korty a lagunę zlecała dolna kmiotku.po 1989 roku mort[och dorwał się do władzy
yyyyy
yyyyy 05.06.2021, 19:34
Ty, zakuty łbie - ale białe JEST białe - tobie coś się poprzestawiało od tego "siedzenia blisko" tercetu?
do ja
do ja 05.06.2021, 18:31
Sam jesteś kmiotem. Nie bylo napisane o kortach tylko o Lagunie. Mieszasz fakty, całkiem jak masz pomieszane we łbie.
yyyy
yyyy 05.06.2021, 19:35
Zapytaj tercetowca o korty, wyskoczy ze sprzedażą lasku. Zapytaj o lagunę - wyskoczy z kortami. Co za ludzie...
najwyraźniej
najwyraźniej 05.06.2021, 11:06
ja urwał się z księzyca. Nie ogarnia rzeczywistości.
ja
ja 05.06.2021, 19:41
ale wam nie pasa jak ktoś zna sprawę.nie martwcie się.ludzie znaja prawdę.tyle waszego co tu napiszecie.ja budowałem dolna potem przeszłem do inwestota .ale to dla was nieznane sprawy
wniosek się sam nasuwa
wniosek się sam nasuwa 05.06.2021, 20:54
do ja: Prawda jest smutna i taka, że ty po prosty nie ogarniasz rzeczywistości. Intelektualnie nie nadążasz.
ja
ja 06.06.2021, 12:41
za hitlera też niektórzy nienadążających piętnowali i takich co nie ogarniali ich rzeczywistości.pogarda wobec innych ludzi to po prostu faszyzm szanowni panowie
moje zdanie i nie zmienię
moje zdanie i nie zmienię 05.06.2021, 15:08
Zwolennicy burmistrza inteligencją nie grzeszą albo mają konkretny interes i im pasuje taki leń.
Jest nas milion
Jest nas milion 04.06.2021, 22:19
A ile spółka kzrak weźmie od gminy za rozbiórkę trybun i gema ?
UB WIECZOREK
UB WIECZOREK 04.06.2021, 20:50
jak to w koszer PGR GRYFINO ha ha ah TW KUDUK I MNIETEK HA HA AH A GDZIE OFICER PROWADZACY HA HA AH
TW  ***
TW *** 04.06.2021, 22:06
Oficer prowadzący pociąga za sznurki a te marionetki tańczą jak im zagra
PRZYPADEK NIE SADZE JAK MAWIA ANTEK BRZOZA
PRZYPADEK NIE SADZE JAK MAWIA ANTEK BRZOZA 05.06.2021, 08:38
A KTO MIESZKA W WIDUCHOWEJ Z SLD
różnica
różnica 05.06.2021, 09:29
Nie ma już SLD a jest Lewica
barak
barak 05.06.2021, 11:09
Kolejne przepoczwarzenie
to samo
to samo 05.06.2021, 10:56
Lewica czy PiS to żadna różnica
najwyraźniej
najwyraźniej 05.06.2021, 11:08
Jak nie widzisz różnicy między tymi partiami to masz problemy poznawcze.
RED SZYLD  SATANIC MILLS
RED SZYLD SATANIC MILLS 05.06.2021, 10:18
JEST SLD POD NOWYM SZYLDEM
barak
barak 05.06.2021, 11:10
Wcześniej SDRP wywodząca się z PZPR. I dlatego w Polsce nie ma nowoczesnej lewicy.
SOLIDARUCH Antoniego !!
SOLIDARUCH Antoniego !! 04.06.2021, 18:39
No jestem antykomuchem !!! Pan Długoborski w PUK u . No chłopina szuka roboty . Ale Wojciechu startuj w następnych wyborach na Burmistrza i ratuj Gryfino i Gminę !!!! Mietek i Heniu do Ciebie to maja DALEKO !!!
kpina
kpina 04.06.2021, 23:46
To juz zdarta płyta. Pan Wojciech jak Mietek nie wie z kim ma trzymać, a trzymał już chyba z każdym. Jest określenie na kobietę, która romansuje z wieloma facetami
no tak
no tak 04.06.2021, 21:52
2 metry pod ziemią.
cud
cud 04.06.2021, 17:27
OSiR zmartwychwstał? Przecież radni zgodzili się na projekt uchwały Sawaryna aby od 1 stycznia br. zlikwidować OSiR!
puzony a nie radni...
puzony a nie radni... 04.06.2021, 17:46
Tacy to radni, co składają do sądu odwołanie od wyroku niesprawiedliwej uchwały. No bo jak inaczej rozumieć, że radca w imieniu rady pismo wysłał, a rada nie wyslała do sądu sprostowania?
????
???? 04.06.2021, 17:07
A ja się zapytam - dlaczego nie było przetargu, konkursu ofert, zapytań? Przecież jak to taka świetna oferta - to bez problemu by wygrała przetarg?
A może ktoś by złożył lepszą ofertę?
słowo to słowo
słowo to słowo 04.06.2021, 17:11
Bo tak było ugadane.
Konrad
Konrad 04.06.2021, 15:50
Dobra decyzja burmistrza. Na pewno to wzbogaci zakres kompleksu i przyciągnie nie tylko mieszkańców gminy ale i ościennych gmin. I doszukiwanie się nieprawidłowości co do firmy jest co najmniej nie na miejscu. Trzeba się cieszyć i życzyć powodzenia w realizacji. Mam nadzieję że jeszcze w tym roku sam skorzystam.
do Konrad
do Konrad 04.06.2021, 17:41
A wiesz ile czasu dał burmistrz firmie na realizację inwestycji? Wiesz co w przypadku niedotrzymania terminu? Będą kary,wypowiedzenie umowy? Czy burmistrz zabezpieczył interes gminy czyli nas wszystkich? Widział ktoś tę umowę, bo wszystko jest w urzędzie tajne przez poufne.
krótko
krótko 04.06.2021, 16:57
Konrad tylko ktoś naprawi to co on brakiem działania doprowadził do zniszczenia.
łubu dubu:)
łubu dubu:) 04.06.2021, 16:56
"i nie jest prawdą, że dach przeciekał, gdyż prawie w ogóle nie padało"...
hahaha
hahaha 04.06.2021, 17:11
Typowe tercetowe tłumaczenie hahaha
niewątpliwa estetyka
niewątpliwa estetyka 04.06.2021, 15:25
Niewątpliwie Sawarynowi przez 6 lat nie przeszkadzała "estetyka tego miejsca"... Więcej już ich nie było do tego przetargu? A przepraszam, żadnego przetargu nie było... Jeszcze by się ktoś zgłosił...
Do 15:25
Do 15:25 04.06.2021, 16:57
Tak zgłosiłby się dwudziestu. :) Jakby mu nie przeszkadzała to by nie szukał różnych rozwiązań.
Zostaw już tego Sawaryna w spokoju...
????
???? 04.06.2021, 17:08
Jakby się zgłosił tylko on jeden - to przecież by wygrał - to czego bał się przejrzystej procedury?
I to zdaje się tercet bardziej?
słowo to słowo
słowo to słowo 04.06.2021, 17:12
Widoczne ugadane było.
do do...
do do... 04.06.2021, 17:00
Zostawią jak przestanie szkodzić.
PoZnajomosci
PoZnajomosci 04.06.2021, 14:26
Mb tenis Widuchowa .- 2021-04-20 data poslwstania podmiotu :) coś tu śmierdzi :)
rrom
rrom 04.06.2021, 16:58
Czemu śmierdzi? Spółka powstała dokładnie na te okoliczność.
????
???? 04.06.2021, 17:09
Ciekawe - przychodzi gościu z ulicy i dostaje korty, bo... miesiąc temu założył firmę? A dlaczego gmina ani razu nie ogłosiła przez 6 lat przetargu?
słowo to słowo
słowo to słowo 04.06.2021, 17:13
Ugadane to ugadane.

Pozostałe