Truskawki tanieją. Wiemy, po ile można je kupić

  • 05.06.2021, 13:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Truskawki tanieją. Wiemy, po ile można je kupić
Zrobiliśmy dzisiaj mały spacer po Gryfinie, żeby sprawdzić ceny truskawek. Spotkało nas miłe zaskoczenie - te pyszne owoce zaczęły wreszcie tanieć.

W sobotę 5 czerwca 2021 r. truskawki można było kupić najczęściej po 13 zł za kilogram. Znaleźliśmy jednak także takie miejsca, gdzie zapłaciliśmy 11 zł.

Polskie truskawki pod Lipkami kosztują 13 zł.

Na straganie przy Biedronce koło stadionu można te owoce dostać po 11,90 zł.

Natomiast stoisko koło Gryfeny proponuje cenę 11 zł za kilogram.

Radzimy skosztować owoców z każdego straganu i porównać smak.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

informacja
informacja 09.06.2021, 09:28
W Mieszkowicach koło Biedry 10 zł.
akwarysta
akwarysta 09.06.2021, 23:05
Dzisiaj były droższe bo po 12.
likier
likier 08.06.2021, 20:20
A dzisiaj spoko za 9 zeta. I to bardzo smaczne.
Weronika
Weronika 06.06.2021, 19:40
Jeszcze nei czas. Trochę trzeba jeszcze poczekać.
smakosz
smakosz 05.06.2021, 20:25
Jeszcze za kwaśne.
polecam
polecam 05.06.2021, 20:56
Zrób kogel mogel z cukrem. A do tego jogurt naturalny. Pycha!
AJWAJ ALELUJA  I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 05.06.2021, 19:56
TRUSKAWKI JADŁEM SA SUPER AH AH AH
Męczysław Opasły
Męczysław Opasły 05.06.2021, 19:06
Truskawki są drogie bo leniwy tercet przekształcił pola truskawkowe i sady czereśniowe przy polnej Rejmonta na działeczki pod zabudowę.


Zabetonują wnet całą planetę!
ja
ja 06.06.2021, 04:21
Męczysławie Opasły nie kłam .Działki przekształcił ś.p. p.piłat
do bydlaka, co pisze nazwisko zmarłego Burmistrza w tej sposób...
do bydlaka, co pisze nazwisko zmarłego Burmistrza w tej sposób... 06.06.2021, 08:35
Mieczysław Opasły jak prezes Ochódzki - prawdę powie, jak się pomyli... A tobie się działki mylą. I przekształcania. Ostatnio siedliska ptaków stały się miastem - jak ochrona środowiska się o tym dowie ZANIM PRZEPŁOSZĄ PTAKI - będzie dym... jak w Puszczy Białowieskiej swego czasu...
tik tak
tik tak 05.06.2021, 17:48
Na Tiktoku pokazują prosty trik jak pozbyc się robaków z truskawek. Po prostu do miski z wodą wsypać 3 łyżki soli, a potem zanurzyć w niej truskawki. I już po kilku sekundach na powierzchni wody powinny wypłynąć robaki, które znajdowały się między owocami.
ja
ja 05.06.2021, 18:50
podoba mi się ta truskawka. w moim typie
Lonia
Lonia 05.06.2021, 17:11
Dobrze wiedzieć bo wieczorem się pozamykają.
ajwaj *** ***
ajwaj *** *** 05.06.2021, 17:06
(...)
Komentarz usunięty.
Przyjmij jeden nick.
administrator
golec
golec 05.06.2021, 20:25
Zbanować go bo obraża ludzi.
ZDZISŁAW SMIETANA I LUCUCJAN ZUKIERM,AN Z TRUSKAWKOWA HA AH AH
ZDZISŁAW SMIETANA I LUCUCJAN ZUKIERM,AN Z TRUSKAWKOWA HA AH AH 05.06.2021, 20:59
KOGO ZBANOWAĆ Z NOWU SIE KTOS PODSZYAWA HA HA AH JA TRUSKAWKI LUBIĘ ZE SMIETANĄ I CUKREM HA HA AH PS ALE POWAŻNIE LUBIE TRUSKAWKI I KUPUJĘ SIOSTRA ROBI TORCIKI BO JA MAM KULAWE RENCE HA HA H A ZAMÓWIŁEM JUZ SOBIE POD INTEREM W CHOJNIE
palce lizać
palce lizać 05.06.2021, 15:09
Mniam, mniam, mniam! Polecam!
Knagulec
Knagulec 05.06.2021, 16:39
Mniam mniam mniam *** ***
Irena
Irena 05.06.2021, 15:03
Będą poniżej 10 to kupię.
cytat
cytat 05.06.2021, 14:56
Ceny polskich truskawek zaczynają spadać. Na razie powoli i nie na wszystkich bazarach, i do tego wciąż są droższe niż rok temu o tej samej porze.

Winnymi tego są - jak twierdzą eksperci - zimne noce, przez które truskawki później dojrzewają oraz zwiększony import owoców z m.in. Hiszpanii czy Grecji.
Janina z Jelenina
Janina z Jelenina 05.06.2021, 14:56
Po wiela u was w Gryfinie prosienta na jarmarku
umig
umig 05.06.2021, 15:02
Trzy spasione ***ki oddamy za darmo.
ano
ano 05.06.2021, 15:02
Dwa kosztują miesięcznie tyle, co wicepremier...
Ela
Ela 05.06.2021, 14:25
Chyba sie skuszę.

Pozostałe