Tak było, a tak jest. Zmiana robi różnicę

  • 06.06.2021, 09:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tak było, a tak jest. Zmiana robi różnicę Fot. UG Stare Czarnowo
Zdjęcia przekazują więcej ni setki słów. Dlatego w fotogalerii prezentuje wielorodzinny budynek komunalny przy ulicy Szczecińskiej przed remontem i po remoncie. Trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na dach, ale nie tylko. Dlaczego?

- Nowy dach to spokój i bezpieczeństwo mieszkańców, a przede wszystkim lepszy komfort życia w budynku przy Szczecińskiej w Starym Czarnowie - podsumowuje Marcin Krawczyk, zastępca wójta gminy .Stare Czarnowo - Cieszę się także z faktu, że modernizację udało się przeprowadzić sprawnie, fachowo i stosunkowo w krótkim czasie - dodaje wicewójt.

Przy okazji wymiany dachu wymieniono też rynny, wymurowano nowe kominy, zamontowano instalacje odgromową. Prace stolarskie  polegały na  naprawie uszkodzonej  więźby dachowej, a murarskie na usunięciu pęknięcia w ścianie szczytowej.

Gmina wymieniła stare poszycie dachowe na budynku przy ulicy Szczecińskiej 45 w Starym Czarnowie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kolbacz
Kolbacz 09.06.2021, 23:04
Znana jest już następna chałupa do remontu?
przyslowie
przyslowie 08.06.2021, 12:55
Co było a nie jest nie piszę się w rejestr
pochwała
pochwała 08.06.2021, 16:33
A jest pięknie.
mnie to cieszy
mnie to cieszy 06.06.2021, 19:22
Ale żal niekórym d.pkę ścika.
hrabia
hrabia 06.06.2021, 17:15
jak sie robi dach to i kominy i rynny i obróbki blacharski.czym sie tu podniecac? a gdzie drenaz? odwodnienie? rynna przy murze i tyle
Wuj Tom
Wuj Tom 06.06.2021, 14:11
Potężna chata.
Jd
Jd 06.06.2021, 12:49
Ciekawe czy mieszka tam rodzinka wlodarzy?
nepota
nepota 06.06.2021, 14:11
Gdyby było w w Gryfinie na Szczecińskiej to na bank!
eliza
eliza 06.06.2021, 12:35
Jednym remontujom a w tej samej wiosce przy ul. szkolnej sprzedają lokale by nie dokładać się do remontu...
Kamil
Kamil 06.06.2021, 12:16
Jaki koszt?
Tutejszy Sarkazm
Tutejszy Sarkazm 06.06.2021, 11:41
Brawa dla leniwego tercetu za dbałość i takie wspaniałe remonty naszego wspólnego komunalnego mienia.

Wszak za to leniom płacimy z naszych podatków!
Pytam
Pytam 06.06.2021, 11:03
Wiadomo dlaczego nie ma slowa o kosztach i dlaczego gmina remontuje prywatną własność bo zdaje się jest tam lokal prywatny.
domyślny
domyślny 06.06.2021, 14:12
Przypuszczam, że jest jakieś rozliczenie.
patrz i ucz się...
patrz i ucz się... 06.06.2021, 10:42
Mieczysławie Sawarynie - przez lata twoich rządów w Gryfinie - ile starych domów wyremontowaliście z ekipą?
Miedwie
Miedwie 06.06.2021, 10:34
*** nie urywa.
kiełbasa
kiełbasa 06.06.2021, 10:26
To zdjecie z paleniem gumy zupełnie nie pasuje, coś się wam pokiełbasiło.

Pozostałe