Burmistrz chwali się tym, co nowy inwestor ma zrobić na kortach

  • 07.06.2021, 21:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Burmistrz chwali się tym, co nowy inwestor ma zrobić na kortach
Mieczysław Sawaryn, burmistrz Gryfina informuje, że nowy inwestor, któremu wydzierżawiono korty planuje wybudować i zarządzać tzs. kompleksem sportowym. Ma on się składać z trzech elementów.
Pierwszy element to trzy zadaszone całoroczne korty tenisowe. Dodatkowo ma powstać hala dla piłkarzy. A jako trzeci element inwestycji liczy burmistrz zaplecze socjalne, które jest naturalną częścią każdego podobnego przedsięwzięcia.
Dzierżawcą jest spółka MB Tenis i to ona będzie zmieniać gryfińskie korty. 
Mieczysław Sawaryn spodziewa się szybkiej realizacji projektu. Do kiedy? - nie informuje wprost. Prezentuje nawet wizualizację kortów. Wszystko to na stronie gminy Gryfino, gdzie zamieszcza też dwie ryciny kortów. Prezentujemy je w fotogalerii.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (72)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Regis
Regis 12.06.2021, 15:38
Każdy sen, ten czarowny i piękny, zbyt długo śniony zamienia się w koszmar. A z takiego budzimy się z krzykiem
Wiedźmin
Wiedźmin 12.06.2021, 15:20
Mieć pół miliona i nie mieć pół miliona, to jest w sumie cały milion
SęDZIA z PRL
SęDZIA z PRL 10.06.2021, 21:52
Jeżeli ta spółka czy działalność powstała pod koniec kwietnia, to kojarzę że Mnietek już się chwalił że oddaje korty w dobre ręcę.
Sprawa jak i wiele innych doczeka się zainteresowania prokuratury, telewizji i CBA.
Pytanie czy to cokolwiek da? bo Mnietek chyba gdzieś głęboko siedzi w kieszeni układów.
Powoli powinien się pakować. Zawsze warto mieć walizkę na pilny wyjazd.
martwi mnie to
martwi mnie to 10.06.2021, 21:59
Tak trochę to wygląda jakby inicjatywa działalności gospodarczej wyszła od strony urzędu. Problem w tym, że to dotyczy naszego społecznego mienia.
zasady są
zasady są 10.06.2021, 22:08
No właśnie. Samorządy nie są od prowadzenia biznesów czy też wskazywania kto ma takie biznesy prowadzić . Zwłaszcza jak chodzi o własność społeczną.
w Gryfinie raczej kwasy są...
w Gryfinie raczej kwasy są... 10.06.2021, 23:18
Wytłumaczcie mi, dlaczego gmina poręczająca kredyt firmie (podobno tak ma być) i oddająca jej majątek gminny i pewnie płacąca firmie za korzystanie - nie mogła sama tego robić?
Skoro opłaca się to pośrednikowi - to chyba bez tego pośrednika OSiR czy Laguna mogłyby to udźwignąć?
I zarabiać to, co zarobiłaby firma?
domyślny
domyślny 10.06.2021, 23:31
Moze jakies inne są tam rozliczenia ??
WTF
WTF 10.06.2021, 16:39
z tego co widać w CEIDG te MB Tenis to żadna spółka tylko jednoosobowa działalność gospodarcza założona 26 kwietnia 2021 roku!
Ręce opadają!
To jest ta doświadczona firma?
w PKD nie ma, że specjalizuje się w budowie takich obiektów, a na początku było o tym mówione.
Halo, prokuratura!?
dogadany
dogadany 10.06.2021, 16:41
Wygląda jakby powstałą pod umowę z Sawarynem.
motyla noga
motyla noga 10.06.2021, 16:37
W ustach Sawaryna to jakieś to takie niewiarygodne.
znaki zapytania
znaki zapytania 09.06.2021, 15:05
A Kamil Miler napisał że chodzi o firmę DREW - HAL. O co tu chodzi?
nie ta firma
nie ta firma 09.06.2021, 15:34
Coś kręcą wyraźnie.
śmiech
śmiech 09.06.2021, 17:09
Tak lobbowali, że najwyraźniej pogubili się w tych nazwach firm :)))))
cóż
cóż 09.06.2021, 17:52
I zabrnęli za daleko i napisali za dużo.
Monika
Monika 09.06.2021, 12:41
P. Sawaryn Jest do wyremontowania korytarz w Nowym Czarnowie
dogadane było?
dogadane było? 09.06.2021, 14:31
A firma już założona?
znaki zapytania
znaki zapytania 09.06.2021, 15:06
A co? Musi być?
brygadzista
brygadzista 09.06.2021, 06:22
Znam GOŚCIA zwanego BURMISZCZEM.
Nie można już na niego patrzeć i słuchać.
Tylko się chwali, naśmiewa z innych. Kumpli ma tylko tych od swoich prywatnych interesów i kart.
To stary cwaniak co umie manipulować ludźmi i faktami.
Komuś coś załatwi - stanowiska w PUK, TBS, gminie, elektrowni..... lub sprawy studium, przetarg lub umowę....ułaskawienie....
Wszystko to tylko UKŁAD! Wszystko dla siebie, nie dla gminy i mieszkańców.
Taki to MISZCZ
Mietek odwal się wreszcie od Gryfina !!
Mietek odwal się wreszcie od Gryfina !! 08.06.2021, 21:00
Czy ten jeden na czerwono to nie Tadzio Prezes tzw. wędkarzy ?? Tadzio dostał 150 tys. na ścieki ( a rybki i tak Zdechły ) dzieciaki z przystani w krzaki za POtrzebą !!!! Mietek to ma Gest !!!
????
???? 08.06.2021, 17:09
Firma bez przetargu dostała korty. Własność gminy. Ile gmina będzie płacić firmie za korzystanie z gminnego terenu przez mieszkańców?
Ile poręczy kredytów?
Pikuś
Pikuś 08.06.2021, 16:58
Gmina poręczy kredyty. Spółka zrobi inwestycje i już sobie zaklepali miejsca pracy po tym jak ich pogonimy w pi...du z urzędu.
i co?
i co? 08.06.2021, 16:59
A mówiły jaskółki, że niedobre są spółki...
piętrowa paranoja
piętrowa paranoja 08.06.2021, 17:37
Mieszkańcy dadzą d.. a paru na tym jeszcze zarobi. I weźmie kasę od...mieszkańców, co dali d...
Idź już !! Odejdź .
Idź już !! Odejdź . 08.06.2021, 14:14
Mietkowi też w nocy asfalt do domu swego czasu położyli nocą. Mieczysławie . to prawda ?? No Ty sprytny jesteś !! PO nocach ??
ja
ja 09.06.2021, 05:36
to pewnie ta firma od angielskich dróg hahahaha
sen miał wcześniej ;)
sen miał wcześniej ;) 08.06.2021, 14:31
Ale jakoś się nie zdziwił
Mietek idź już . Wystarczy wstydu .
Mietek idź już . Wystarczy wstydu . 08.06.2021, 13:32
A nie chwalił się że przegonił dzieci uprawiające żeglarstwo ?? Teraz kolej na Przystań bez PRZETARGU ??
Dostał Tadzio Kasę !!
Dostał Tadzio Kasę !! 08.06.2021, 20:59
Czy ten jeden na czerwono to nie Tadzio Prezes tzw. wędkarzy ?? Tadzio dostał 150 tys. na ścieki ( a rybki i tak Zdechły ) A dzieciaki z przystani w krzaki za POtrzebą !!!! Mietek to ma Gest !!!
Ha, ha, ha. ha.....
Ha, ha, ha. ha..... 08.06.2021, 12:47
Spółka krzak zaproponowała aby gmina poręczyła im kredyty i zapłaciła za rozbiórkę wypalonego gema i widowni. Sprawa została ugadana. Czemu ta tajna umowa bez przetargu jest tajna.
Rys
Rys 08.06.2021, 11:23
Saweryn to tylko się pokazuje na zdjęciach gdzie ktoś coś zrobił postawił i zasponsorowal a on to tylko pyk na zdjęcie i się chwalić na publiczne zdjęcie jaki to on *** niszczy Gryfino i tyle nic nie potrafi zrobić
To .ujec
To .ujec 08.06.2021, 12:51
Tyle, że jak do tej pory to nie ma czym się chwalić. Przywiózł po raz kolejny Gróbarczyka a ten obiecał dziesiątki milionów a dyrektor Wód Polskich w Szczecinie, tydzień później rozbiera plac zabaw za Odrą. Kłamstwa tego gościa mają krótkie nogi.
może - ale ktoś mu na to pozwala...
może - ale ktoś mu na to pozwala... 09.06.2021, 06:31
Krótkie nogi, ale nimi szybko przebiera. A jak radni nie nadążają z wyjaśnianiem - to może niech się ogarną?
ja
ja 08.06.2021, 12:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

lans
lans 08.06.2021, 12:03
Niech sobie zrobi zdjecioe na tle spalonego GEMu
Tomaszek
Tomaszek 08.06.2021, 10:43
Czas najwyższy może zwrócić uwagę do czego powiat dołożył w ramach inwestycji??!! Bo tak jak ktoś poniżej napisał 357 odcinek Bajek Mchu i Paproci to powiat mógłby się przekształcić w wytwórnię filmową bajek dla dzieci i podpisać pakiet lojalnościowy z Waltem Disneyem!!
Mapka
Mapka 08.06.2021, 11:43
A o Której dziurze Pani mówi? Gdzie mapka? I co z poziomem hałasu?
może być też bez przetargu
może być też bez przetargu 08.06.2021, 10:21
Niech zrobią plac zabaw za mostem bo to trochę gminy Widuchowa a trochę Gryfina.
Pisi oszuści
Pisi oszuści 08.06.2021, 12:54
Zapadła decyzja o rozbiórce. To ta firma Wody Polskie rozbierze plac zabaw choć obiecała miliony.
globus
globus 08.06.2021, 10:17
Sawaryn dmie w balonik że omal nie pęknie.
dopytuje
dopytuje 08.06.2021, 10:24
Kto nie pęknie? Balonik czy Sawaryn?
"doświadczenie gospodarcze"...
"doświadczenie gospodarcze"... 08.06.2021, 10:10
Skoro prywatna firma ma płacić gminie podatki i jeszcze zarobić - to dlaczego gmina na własnym terenie nie potrafi zarobić nie wypuszczając na 20 lat terenu rekreacyjnego?
g... nie doświadczenie gospodarcze
g... nie doświadczenie gospodarcze 08.06.2021, 11:45
Bo gów...e doświadczenie gospodarcze ma burmiszcz
Pioter
Pioter 08.06.2021, 10:25
W ten sposób przyznają że są nieudacznikami.
widu
widu 08.06.2021, 09:29
A ta pani to nie jest mieszkanka Widuchowej.
Toito
Toito 08.06.2021, 12:56
Ta co u Franka w GS-ie pracowała czy od Żygadły ?
Tereska
Tereska 08.06.2021, 10:25
A co to komu przeszkadza gdzie ta pani mieszka?

Pozostałe