Dramat te puste, zaniedbane fontanny bez wody - list czytelniczki

  • 10.06.2021, 08:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dramat te puste, zaniedbane fontanny bez wody - list czytelniczki
Bardzo proszę o zapytanie w Urzędzie Miasta i Gminy co się dzieje z naszymi gryfińskimi 4 fontannami? Pandemia raczej nie jest wytłumaczeniem tego, że fontanny drugi sezon są suche. Dramat te puste, zaniedbane niecki bez wody. O co tu chodzi? W centrum fontanna fantastycznie chłodziła powietrze i miło było posiedzieć przy szumie wody, teraz az przykro i niesmak. Szkoda wody włodarzom miasta czy co? - pyta czytelniczka.

Zapytanie do burmistrza Mieczysława Sawaryna wysłaliśmy. Zainteresowaliśmy się też tym. kiedy wcześniej (przed uruchomieniem) fontanny zostaną wyczyszczone. Tu potrzebny jest raczej tryb pilny. Jeśli decyzja o uruchomieniu fontann zapadnie, to chcemy też wiedzieć: jaki jest plan na uruchomienie fontann w Gryfinie. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

perzecież
perzecież 12.06.2021, 23:28
Zagospodarowanie takich zaniedbanych kosztuje dużo więcej niż dobrze utrzymanych. Ale kto bogatemu zabroni.
Gosia
Gosia 11.06.2021, 10:07
Dramatem to jest cały ten tercet.
Ana
Ana 11.06.2021, 08:39
Fajnie by było gdyby taka fontanna powstała w centrum zamiast tego parkingu .... na pewno byłoby tam dużo ludzi , teraz to przebywają tak tylko alkoholicy na ławkach....
i efekty widać dookoła
i efekty widać dookoła 10.06.2021, 23:27
Powtarzam: Gryfino nie ma gospodarza.
kto jest armatorem bo mnietek to sternik i gdzie oficer prowadzacy ha…
kto jest armatorem bo mnietek to sternik i gdzie oficer prowadzacy ha ah ah 10.06.2021, 23:03
mietek niech poda kto ma akcje gminne te wymagalne oraz obecne a dowiemy się kto nim steruje ha ha ha
kto tym steruje
kto tym steruje 11.06.2021, 13:57
obligacje nie akcje wkradł sie chochlik ha ah ah kto zarabia na gminie podać pełna listę włascicieli obligacji gminnych ha ah ah
Moje piękne miasto
Moje piękne miasto 10.06.2021, 22:18
Wyjechałem z Gryfina pięć lat temu ale wracam tu pięć razy w roku. Zamieniłem moje kochane miasto na inne ,taka sytuacja życiowa. Czytam te komentarze i jestem w szoku. Ludzie wy chyba nigdzie nie byliście poza granicami Gryfina. Tu gdzie obecnie mieszkam to jest dopiero brud. Szaro ,buro i jak pomyślę o moim pięknym Gryfinie to łza się w oku kręci. Znam pana Sawaryna i czytając takie bzdury na jego temat zastanawiam się kto je pisze? Muszą to robić ludzie pełni nienawiści. Ale czy to tylko nienawiść nimi kieruje? Nie ,chęć władzy a raczej rządza. Polityka, do czego ona prowadzi ludzi? To jest bardzo smutne moi państwo. Powtarzam wszędzie i wszystkim.Moje Gryfino to najpiękniejsze miasto i jestem dumny że stąd pochodzę.
nie trzeba było syfu robić
nie trzeba było syfu robić 10.06.2021, 23:26
Paweł wyjechałeś ze swojego pięknego miasta do Pniewa i już ci gnojem śmierdzi, już ci brudno?

Weź tabletki
cała prawda
cała prawda 11.06.2021, 01:23
Też mam takie wrażenie. Z Pniewa do Gryfina tylko parę kilometrów, ale jednak to nie miasto. Radzę zażyć środki. Mongolia też jest daleko
Mieszkanka
Mieszkanka 10.06.2021, 18:29
Moze Dlugoborski zrobi porządek bo reszta to śmierdzące lenie.
nie bądź śmieszna
nie bądź śmieszna 10.06.2021, 21:51
W.Długororski nie idzie tam tyrać ,tylko patrzeć jak inni udają, że pracują.
Gryfino puk.
Gryfino puk. 10.06.2021, 18:21
To prawda, dramat -- Gryfino nie ma dobrego gospodarza. ,niedbalstwo.,brud i brak dobrego zarzadzania w puku.
zenobiusz  koperta  &  wódysława  deweloperka
zenobiusz koperta & wódysława deweloperka 10.06.2021, 17:09
nie czepiajcie sie mnietka ma brudne buty bo gmina w remoncie ha ah ah i te działki tez trzeba zobaczyć ha ah ah
pierwszy kaczorze gminy moze chociuaz zórawie na szczawiu ha ah ah
pierwszy kaczorze gminy moze chociuaz zórawie na szczawiu ha ah ah 10.06.2021, 17:05
mnietek a gdzie kaczki w tej sadzawce ha ha ah
ws58
ws58 10.06.2021, 15:46
mamy to co sami wybraliśmy
Zenobiusz Trzepiekonski
Zenobiusz Trzepiekonski 10.06.2021, 15:32
Może czytelniczka wie gdzie podziewa się gryfińska parowa Knagulec? Podobno to on onanizowac się parę dni temu w parku
Knagulec
Knagulec 10.06.2021, 15:20
Żerowisko knagi I gumowca
ech
ech 10.06.2021, 13:42
Wstyd okrutny!
gips
gips 10.06.2021, 13:47
Sawarynowi nie jest wstyd najwyraźniej.
krawcowa
krawcowa 10.06.2021, 12:55
Czego można spodziewać się po BURMISZCZU?
-brudnych butów,
- starych dżinsów,
- pogniecionej koszuli.
- za małej marynarki.
Do krawcowej
Do krawcowej 10.06.2021, 15:08
Widzę że byś mu chętnie garderobę skompletowała 🤭🤣🤣🤣🤣 co za babsztyl
praczka
praczka 10.06.2021, 17:10
Dziecinko - milioner wyrzuca i kupuje nowe - normalny człowiek pierze, czyści i prasuje. A niechluj? A obejrzyj sobie zdjęcia
Ha ha
Ha ha 10.06.2021, 12:48
To jak w Cedyni naprawiają i naprawić od lat nie umieją fachmani z komunalki
takie sa fakty
takie sa fakty 10.06.2021, 13:46
Ale w Cedyni działa a w Gryfinie nie.
karp
karp 10.06.2021, 12:28
Woda w fontannach będzie w grudniu bo wtedy jest potrzebna
Kraj Srutututu nad rzekom...
Kraj Srutututu nad rzekom... 10.06.2021, 12:10
Oszczędzamy wodę bo swojom gospodarką doprowadzilim do braku wody.
Kolo
Kolo 10.06.2021, 11:40
Witam te miasto robi sie z roku na rok coraz śmieszne pamietam jak pare lat temu to wszystkie fotany działały i nawet węże strarzackie podłaczli ale dzieciaki miały wtedy radoche poprostu żenada pozdrawiam .
gryfon
gryfon 10.06.2021, 11:04
oby pan panie Dlugoborski nie oztal w PUK kozlem ofiarnym

Pozostałe