Prosimy burmistrza o interwencję. Wysokie trawy stwarzają niebezpieczeństwo

  • 16.06.2021, 09:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Prosimy burmistrza o interwencję. Wysokie trawy stwarzają niebezpieczeństwo
Chodzi o wykoszenie wysokiej trawy w Daleszewie, a zwłaszcza przy wyjeździe z Dębc. Jest problem wyjechać samochodem osobowym, bo nic nie widać - informuje czytelniczka.

Dzwoniłam do zarządu dróg, a ci mówią mi, że muszą zorganizować przetarg. Chyba takie rzeczy powinni zrobić już wcześniej. Prosimy o interwencję burmistrza, żeby zajął się tą sprawą - prosi czytelniczka.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do Zenka
do Zenka 16.06.2021, 17:21
Radny Trzepacz nie widzi tego bajzlu jak jedzie do Gryfina? Czy zgłosił ten fakt burmistrzowi, którego tak uwielbia?
kozak
kozak 16.06.2021, 17:23
Wazelinę wykupił więc może jeździć nawet z zamkniętymi oczami.
Gryfino
Gryfino 16.06.2021, 15:40
Burmistrz zajety jest jezdzeniem na swe mogodory a nie problemamy miasta...
Baca
Baca 16.06.2021, 12:46
Czy ten nasz powiat weźmie się wreszcie za jakąś robotę. Czym się nie zajmują to nie wypał. Po co nam te powiaty pytam? Dlaczego mamy utrzymywać tą armię darmozjadów? Do niczego się nie nadają. Stworzyli twór i teraz nie wiedzą co z tym mają zrobić. I tak odbijają piłeczkę. Wielbiciele zganiaja wszystko na burmistrza ale swoich pryncypałow nie ruszą. A towarzystwo siedzi kawkę spija i ma wszystko i wszystkich w czterech literach. A ci co ubliżają burmistrzowi niech najpierw sprawdzą kto jest zarządcą drogi.
ewa
ewa 16.06.2021, 13:09
tym się zajmuje chyba wojewódzki zarząd dróg
łowca debili
łowca debili 16.06.2021, 17:22
Tomcio czy Pawełek odwraca uwagę od problemu?
nie ważne i tak idzie na konto grubego
nie ważne i tak idzie na konto grubego 16.06.2021, 17:25
Jeden pies który z trolli Seweryna.
baran z umig
baran z umig 16.06.2021, 13:06
To droga krajowa i gmina Gryfino więc kto ma rozmawiać z kim?
Mieszkanka
Mieszkanka 16.06.2021, 12:24
Wszedzie trawa po pas... w Gryfinie gdzie nie spojrzysz wszedzie trawsko aż strach.
były f.
były f. 17.06.2021, 22:22
Teraz to jak zetną to słońce wypali i będzie że "ścieli i zrobiło się żółto"......a tak to trochę jest zielono!
do były f.
do były f. 18.06.2021, 02:04
kiepski jesteś w przewidywaniu.
Bbb
Bbb 16.06.2021, 12:22
No to juz widzę jak Burmistrz będzie gadał na temat koszenia trawy ze Starostą. Pewnie w takim tempie jak w spraiwe sali gimnastycznej dla dzieci. Prędzej śnieg przyjdzie i zamieć i zamiecie problem pod dywan.
Bomo
Bomo 16.06.2021, 13:03
To burmistrz ma rozmawiać? A co ten szkodnik sam nie widzi? Najlepiej by było żeby burmistrz za niego jeszcze wykosił a oni będą się chwalili że to oni. Dramat. Kiedy wreszcie zlikwidują te powiaty.
Przerośnięte ego Napo Leona
Przerośnięte ego Napo Leona 16.06.2021, 12:06
Za co te lenie biorą nasze pieniadze?
były f.
były f. 17.06.2021, 22:26
To lepiej jest kosić a później narzekać że" żółta pustynia " i ogólnie że jest źle... nie jestem za tą władzą.../
bredzisz były
bredzisz były 18.06.2021, 02:02
b yły f. a skad wiesz, że nie popada i nie zazieleni się? jasnowidz?
Kierowca
Kierowca 16.06.2021, 11:58
Czas najwyższy aby powiat przyjrzał się swoim drogom. Pobocza są tak porośnięte wysoką trawą że uniemożliwiają widoczność i stwarzają niebezpieczeństwo.
wiceburmiszcz
wiceburmiszcz 16.06.2021, 12:03
To nie jest droga powiatowa.
Męczysław Spasiony
Męczysław Spasiony 16.06.2021, 10:03
Koszenie trawy to nie jest moja kompetencja. Co innego lansowanie się przy nowym perpnie w Daleszewie.

Widzieliście kiedykolwiek aby burmiszcz lansował się przy skoszonym trawniku czy fontannie w której jest woda?
:))))
:)))) 16.06.2021, 10:27
W "10" Męczysławie
zdziwiona