Znany policji sołtys wpadł pod Gryfinem

  • 19.06.2021, 20:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Znany policji sołtys wpadł pod Gryfinem
Dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych otrzymuje się wtedy, gdy pomimo wcześniejszego zakazu ponowne prowadzi się auto w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, dodatkowo powoduje się śmierć innej osoby lub ciężki uszczerbek na jej zdrowiu. Takie wyroki sądy mogą orzekać stosunkowo od niedawna.

I takiego delikwenta złapali gryfińscy policjanci w Pniewie.

-Policjanci ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie podczas kontroli drogowej pojazdu marki Ford ujawnili, że 65-letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych - informuje sierżant sztabowy Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Okazało się, że to sołtys z gminy Gryfino. Do zatrzymania doszło około godz. 14, to jest 15 czerwca 2021 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kosiarka
kosiarka 25.06.2021, 21:01
Dużo tych co strzelają z ucha.
Też patriotakatolik
Też patriotakatolik 21.06.2021, 14:38
Dostał rok kibla do odsiadki i nie siedzi. Widać, że jest w układzie. A baby trza lać.
nieJa
nieJa 22.06.2021, 06:20
czy to może Adaś?
no
no 20.06.2021, 19:54
Czytając Wasze komentarze (nie wszystkie oczywiście) zastanawiam się co z Wami jest nie tak... " zwykłe śmiecie"... Tak nauczyli w domu mówić o drugim człowieku? Jeśli tak, to chylę czoła w stronę w stronę rodziców... Wszyscy nagle jesteście takimi super " przepisowymi" kierowcami? Nikomu nigdy nie zdarzyło się jechać z niedozwolona prędkością? No kur*** nie sądzę... Wiec albo jesteście piz*** albo jeździcie rowerami!! Elo!!
Ale z układu bo nie siedział...
Ale z układu bo nie siedział... 21.06.2021, 14:40
Panie, to przestępca, recydywista i do tego damski bokser. Pewnie, ze to ***
Knagulec
Knagulec 20.06.2021, 22:53
Mów za siebie kurwiłbie skórzany
Pikuś
Pikuś 20.06.2021, 22:06
Nie no spoko. Jeździ nawalony, prawko zabrali i nadal jeździ nawalony. To jest ktoś normalny czy jak? Faktycznie tu sami nienormalni jeśli krytykują jazdę po alkoholu.
zorientowany
zorientowany 20.06.2021, 17:08
Przecież to przyjaciel burmistrza. Chwalił się jak to mu burmistrz pomaga w jego sprawach. Oczywiście jeśli chodzi o tego gościa co mam na myśli. A chyba się nie mylę.
Gangi gminne
Gangi gminne 21.06.2021, 14:42
Czyli gość z układu. A Nikotyński na niego głosował bo dobrze bije ?
tez sołtys
tez sołtys 20.06.2021, 17:12
Pamiętam, nie raz podczas sesji znikał w gabinecie burmistrza.
  coronawirus zaatakował  w  gryfinie PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
coronawirus zaatakował w gryfinie PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 20.06.2021, 12:00
tym czasem w parku następny bezkarny https://youtu.be/nAYFQUM6Nc8?l…
UB WIECZOREK
UB WIECZOREK 20.06.2021, 11:44
może sołtys niech zostanie woznym w ogólniaku tam sama p*** *** alkoholik za kułkiem są nauczycielami sami z byłego sld ha ha ah
PRZWRÓCIC IMMUNITETY DLA SOŁTYSÓW  HA AH AH
PRZWRÓCIC IMMUNITETY DLA SOŁTYSÓW HA AH AH 20.06.2021, 08:22
TO JEST NIEKONSTYTUCYJNE RADNY KOZAKIEWICZ BEZ WYROKU A SOŁTYS DOŻYWOTKE DOSTAŁ AH AH AH ART 8 I 32 KONSTYTUCJI RP
***
*** 20.06.2021, 02:27

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Mieszkanka
Mieszkanka 20.06.2021, 00:29
Niech łapią tych co tak pędzą przez pniewo 100 że strach z dzieckiem na spacer iść chodnikiem no pędzą jak wariaty. Gdzie ta policja, najlepiej zatrzymać się pod kościołem i chłodzić w aucie ot taką mamy policję.
ryba
ryba 20.06.2021, 13:09
ale pod kościołem na Barnima też ich nie ma co najmniej od 6 miesięcy- czy ktoś wie, gdzie jest policja?
Odpowiadam
Odpowiadam 20.06.2021, 13:25
Szykują się na manifestację przeciw kobietom a potem lgbt. Mają rozkaz lać-stosować ostro pisie prawo  Wrogiem jest tęcza. Zaraz potem miesięcznica.
Ewa
Ewa 20.06.2021, 10:35
Dr9ga mieszkanko Pniewa nie tylko w Pniewie pędzą 100km u nas to samo i jest gorzej bo nawet niema gdzie zejść na mijają się samochody wariatów też nie brakuje nic nie zrobimy bo policja nawet unas nie przejeżdża a to droga jest na boisko sportowe w Daleszewie i nawet się tym nikt nie przejmuje psy prowadzają bez kagańca niektóre bez smyczy i nikogo nie widać że służb mundurowych a jak zgłosisz to zaraz cię wyzwja pozdrawiam
Henryk
Henryk 20.06.2021, 10:46
A co na to policja? Zgłosiliście do may niebezpieczeństw?
Układ
Układ 19.06.2021, 23:56
Jak od Mnietka to mi nic groźnego nie zrobią. To już tradycja.
retro
retro 19.06.2021, 21:46
To ten co siedział w więzieniu czy kto inny?
Układ
Układ 20.06.2021, 13:26
Jeszcze nie siedział. Jest chory i nie siedzi.
znachor
znachor 20.06.2021, 14:35
Alkoholizm sie leczy.
grys
grys 19.06.2021, 20:49
Nie miał chłop farta.
Zbig
Zbig 19.06.2021, 23:57
Farta się ma jak jest się z PiS-u albo od Mnietka.
INiemamocnych
INiemamocnych 21.06.2021, 00:40
Niewiem cEmu n koncu przeczytalem minetka ....a dobra....bo mam mlodą zgrabną żonę.
KOZAKIEWICZ
KOZAKIEWICZ 17.06.2021, 13:30
A MI MOGĄ SKOCZYĆ POKAZUJE IM GEST KOZAKIEWICZA I DALEJ JESTEM RADNYM BEZ WYROKU
dziwadło
dziwadło 17.06.2021, 13:38
Żebyś się nie zdziwił!
 KOD GRYFIŃSKI
KOD GRYFIŃSKI 17.06.2021, 16:41
https://www.igryfino.pl/wiadom…
ZDZIWADŁO
ZDZIWADŁO 17.06.2021, 13:55
A CO KOZAKIEWICZ MA WYROK
olimpijzzyk
olimpijzzyk 17.06.2021, 14:03
Taa, za gest w Moskwie na olimpiadzie
Napo Leon
Napo Leon 17.06.2021, 10:28
W Pniewie to mieszka sama pijacka patologia.

Wiem to po sobie!
Pniewo
Pniewo 20.06.2021, 00:42
Patologia to z Ciebie baranie wszyscy odwazni powiedz to w twarz baranie ze mieszka tam Lesiu K*** ćpun i alkoholik to nie wszyscy
Zwyrodnialec
Zwyrodnialec 20.06.2021, 10:00
Ja patola
esperol
esperol 17.06.2021, 10:44
Fakt , alkoholik zawsze zostaje alkoholikiem mimo że przerywa picie.
Knaga
Knaga 20.06.2021, 07:06
Tak Knagulec ma. Trudno co robic
Do esperola zaszytego
Do esperola zaszytego 19.06.2021, 22:14
I prawie zawsze alkocholokiem zostaje syn alkocholika , następne dorosłe nieporadne życiowo duże dziecko , jak to mówią jaki ojciec taki syn...dobrze że pieniędzy nie brakuje na stwarzanie pozorów o normalności , a....i na papierosy
Bello
Bello 17.06.2021, 09:25
Znow soltys Pniewa
???
??? 17.06.2021, 09:56
Znowu sprawa rodzinna?
ciekawy
ciekawy 16.06.2021, 17:20
Skoro dostał wcześniej dożywotkę to co dostanie teraz?
Kn
Kn 19.06.2021, 22:08
2 kolby na pożarcie
nick