Czy my tak wiele chcemy, panie burmistrzu? Chodzi tylko o fontannę czynną podczas upałów

  • 17.06.2021, 17:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czy my tak wiele chcemy, panie burmistrzu? Chodzi tylko o fontannę czynną… TWS
Niedawno "podziwiając” w centrum Gryfina przy Biedronce fontannę, zauważyłam spacerującą około 6-letnią dziewczynkę. Spojrzała na mnie i nagle ni stąd ni zowąd zapytała: "Dlaczego tu nie ma wody? Przecież gołąbki chcą pić". No właśnie, dlaczego nie ma wody w fontannie? Dziś, widząc mnie z aparatem, z tym samym pytaniem zwrócili się do mnie sympatyczni państwo, odpoczywający przy pustej i milczącej, a na dodatek niestety brudnej fontannie.

Dziś, widząc mnie z aparatem, z tym samym pytaniem zwrócili się do mnie sympatyczni państwo, odpoczywający przy pustej i milczącej, a na dodatek niestety brudnej fontannie.  

-Co się stało? - pytają. -Pamiętamy, jak często przy szemrzącej wodzie odpoczywaliśmy. Może pani wie, kiedy ruszą tryskające wodą ryby? - dopytują.

Niestety. Nie pierwszy to raz, bo już w ubiegłym roku "dochodziliśmy”, dlaczego fontanny nie szemrzą i nie przynoszą mieszkańcom ochłody podczas upałów. Może wreszcie tym razem ktoś nam, a przede wszystkim dzieciom odpowie, czy zostaną naprawione i uruchomienie gryfińskie fontanny.

Czy to problem nie do załatwienia?

Dziś nie widziałam w tym miejscu ani jednego ptaka. Trochę smutno... Naprawdę szkoda...

Wreszcie może osoby odpowiedzialnie za fontanny, a tym samym za wygląd miasta, szerzej otworzą oczy?

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gonia
Gonia 21.06.2021, 18:06
Dlugoborski wrocil bexzie fontanna hi
Fakty
Fakty 20.06.2021, 08:05
To siódmy rok rządów Mnietka i nic już nie działa.
śmierdzi lenistwem na kilometr
śmierdzi lenistwem na kilometr 19.06.2021, 09:41
Taka jest polityka tercetowych leni - brak działania.
Idźdo parku -ostatnio mi powiedzieli
Idźdo parku -ostatnio mi powiedzieli 18.06.2021, 17:05
A w urzędzie zamontowali sobie klimatyzację i nikogo nie wpuszczają, nawet do ubikacji.
Pytom o srtaż ognistą
Pytom o srtaż ognistą 18.06.2021, 16:46
A strażacy już na kolejnej miesięcznicy czy pilnują Jesusa w kościele żeby nie uciekł ? Może baldachim noszą ? A potem po kasę za trawę. Parodia.
Ala
Ala 18.06.2021, 16:44
Taki burmistrz jacy wyborcy

ws58
ws58 18.06.2021, 15:56
Wybierając takiego Burmistrza na drugą kadencję zrezygnowaliśmy z fontann. Skąd więc zdziwienie?.
UB WIECZOREK
UB WIECZOREK 18.06.2021, 09:46
mnietkowi oficer prowadzacy kazał zatrudnic wojtka długieborskiego zrobili zebranie na garcarskiej 5 tw kuduk przywiózł ROZKAZY dla mnietka BO te ochłapy z tych fuszek jak osp lzs itd nie starczaja wojtkowi do pierwszego ha ha ah i kasy brakło na fontanny o TĘŻNIACH NIE WSPOMINAJĄC HA HA AH ZYDOWSKI KABARET
Mosad
Mosad 18.06.2021, 10:21
Odwal się od Judka człowieku dobrze ci radzę
 DAWID BEN GURION
DAWID BEN GURION 18.06.2021, 11:06
TW JODA TO PIONEK HA AH AH
Kamil tzw. PiSmak
Kamil tzw. PiSmak 18.06.2021, 09:13
Nima wody bo towarzysz z SLD ma mieć na wypłatę w PUK-u . No i Tercet po Dyszce na wypłatę !!!
Fakty
Fakty 20.06.2021, 08:06
Znacznie więcej.
Dorota
Dorota 18.06.2021, 09:10
To miasto robi się coraz bardziej zapyziałe. A jak przychodzi weekend to nie wiadomo co tu robić. Człowiek jeździ za rozrywką do Szczecina i do ościennych gmin. A my naprawdę mamy potencjał: nabrzeże, Miedzyodrze, plaża miejska, zabytki, Górka Miłości... Długo by wymieniać. Wszystko niewykorzystane albo zaniedbane.
Oj maryska maja...
Oj maryska maja... 17.06.2021, 23:49
Myler musiałby zlecić zadanie Puk- owi i zawrzec umowy. Ale w urzędzie nikt tego nie umi. Tatarka buduje ze zbiórki nowy dom - stary opatrzność ropierdo i ła i ni ma czasu a mylerer zajmuje sziem dzialkami.
wiatr
wiatr 17.06.2021, 23:19
Tak pani Tamaro, nawet ptaki zrozumiały, że trzeba stąd wiać.
Pikuś
Pikuś 17.06.2021, 21:17
Ludki moje kochane, wy jesteście takie tępaki że w głowie się nie mieści. Widzieliście ostatnią, nadzwyczajną sesje rady? Więc burmistrza nie było ponieważ pełni funkcję reprezentacyjną gminy, nie gospodarza bo tego nie ma. W delegacji. Pojechał się nażreć i napić na WASZ koszt . A dwóch urzędników, jeden z wodogłowiem a drugi z słowotokiem i chyba też coś z głową ma, pracują ciężko nad remontem niepotrzebnych ulic. Jakie fontanny??? A gdzie to jest??? Milerowi trzeba dostarczyć mapkę!!!
😁😁
😁😁 17.06.2021, 23:47
Pikuś że ty masz wodogłowie to przecie od dawna wszyscy wiedzą 😁😁😁
no way
no way 17.06.2021, 23:18
Mapkę do mądrości?
burmiszcz nie moja kompetencja
burmiszcz nie moja kompetencja 17.06.2021, 21:13
Ciekawe czy Seweryn dalej będzie zwalał winę za brak wody w fontannie na poprzednika. Ten człowiek nie nadaje się do rządzenia. Mam nadzieję, że radni nie udzielą temu leniowi absolutorium, bo naprawdę nie ma za co. Chyba, że za wysokie pensje i nagrody dla siebie i swoich podwładnych. Skandal
taki już typ
taki już typ 17.06.2021, 23:17
On zawsze był żałosny w zrzucaniu winy na innych.
niemożliwe
niemożliwe 17.06.2021, 20:44
Nie ma silnych na tych leni?
Męczysław Spasiony
Męczysław Spasiony 17.06.2021, 20:16
Wodem czeba oszczendzać bo katastrofa klimatyczna jest gorsza jak leniwy tercet.

Po za tem muwili mnie w stolycy rze inwestycje som drogie a nawet bardzo drogie.

Mam wienc pomysła na Grefino. Postawimy tam Pawła Bonapartego bo on co gembe otforzy to wode leje rze chejjj
w 10
w 10 17.06.2021, 23:23
Niezła szydera Męczysławie Spasiony.
Upał
Upał 17.06.2021, 22:33
Ale ci gościu wali..to objawy upału
e motka
e motka 17.06.2021, 22:30
Jak tak masz pisać to może "e-motkami"??????A tak swoją drogą : kto uczył Ciebie j . polskiego????
że tez ci się pisać chce
że tez ci się pisać chce 17.06.2021, 20:45
Męczysław nie męcz się na klawiaturze.
Ewa
Ewa 17.06.2021, 19:47
Ale macie lesera w tym mieście a wszyscy wstyd na cały powiat
The Bille Trzy
The Bille Trzy 18.06.2021, 01:20
Nie tylko na powiat. już na Przystanku Woodstok o nich spiewają https://www.youtube.com/watch?…
Wniosek
Wniosek 17.06.2021, 19:23
Oni już kompletnie to Gryfino mają w d... Jak sobie czlowiek .. nie radzi to powinien ustąpić innemu. Zwłaszcza polityk.
Nie wyborca
Nie wyborca 17.06.2021, 20:07
Ciśnie się pytanie na usta kot ich wybierał koto na nich Głosował. Rosyjscy trolre,??
wyborca
wyborca 17.06.2021, 20:43
Nie wyborca:
a kot ich trącał ogonem!
Przed wyborami udawali kogoś innego. A oni okazali się pazerni na kasę a nie na robotę.
Pela
Pela 17.06.2021, 23:24
do wyborca: Dokładnie, przed wyborami nie mówili że najważniejsza jest kasa.
SPOŁECZNY DORADCA  PGRU  GRYFINO
SPOŁECZNY DORADCA PGRU GRYFINO 17.06.2021, 20:02
MUCHA UBEZPIECZY GMINĘ W PZU OD NIEKOMPETENCJI HA AH AH
no tak
no tak 17.06.2021, 19:46
Nie da się ukryć Wniosku.
Anna
Anna 17.06.2021, 19:22
Myśle ze z do fontannami będzie jak z tablicami na nekrologi mówi się ,pisze i dalej nic w tej kwestii się nie dzieje,bo ktoś ma na to ze tak brzydko powiem wywalone.A wystarczyło by ustawić nowe większe tablice i zainteresować się kto i jak powinien uruchomić fontanny .Tak niewiele a tak wiele
marcin
marcin 17.06.2021, 19:10
Pisałem zrównać z ziemią i drzew nasadzić to chociaż cień będzie i zniknie nie potrzebny koszt na utrzymanie fontanny
uczył marcin marcina a sam...
uczył marcin marcina a sam... 17.06.2021, 19:37
Ty nie widzisz, co się dzieje w mieście? Drzew posadzonych nie podlewają - i usychają. Niestety drzewa, a nie "oni"...
rozwiązanie
rozwiązanie 17.06.2021, 20:46
Mówi się d... skopać i bratków nasadzić!

Pozostałe