Od „żebraka” do milionera - Siódemka rozlicza wiceburmistrza Milera

  • 18.06.2021, 12:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Od „żebraka” do milionera - Siódemka rozlicza wiceburmistrza Milera Fragment 4 strony najnowszych 7 Dni Gryfina
W dzisiejszym wydaniu 7 Dni Gryfina Ryszard Kwapisz popełnił tekst pod tytułem „Jak się bogaci Tomasz Miler”. Redaktor pisze jednak nie tylko o samym wiceburmistrzu, ale o dochodach gryfińskiej władzy, o ich samochodach, domach, a nawet działkach.

-Od lat z podziwem obserwujemy, jak rośnie majątek zastępcy burmistrza Mieczysława Sawaryna do spraw inwestycyjnych – Tomasza Milera. Można powiedzieć – od „żebraka” do milionera – konstatuje Ryszard Kwapisz.

Na podstawie oświadczeń majątkowych za ubiegły rok porównuje też dziwną różnicę dochodów gryfińskiego tercetu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wydało się na sesji budżetowej
wydało się na sesji budżetowej 24.06.2021, 19:48
W zeszłym roku 17 milionów nadwyżki w budżecie, a te lenie nie potrafiły zrealizować inwestycji. Ale na nagrody kasa była
dziwne
dziwne 23.06.2021, 16:03
Dlaczego nie wpisują leasingowanych aut?
dobre
dobre 22.06.2021, 13:56
A gdzie on chodził na te żebry :))))))))))))))
taka podada
taka podada 22.06.2021, 19:23
Z lokalu Mietka do szczypania Heńka.
istotne pytanie
istotne pytanie 21.06.2021, 13:09
Od kogo "żebrze"?
Misiek
Misiek 21.06.2021, 09:13
Ktoś powinien wreszcie dowiedzieć się jak to jest z jego domem i częścią użytkową.
nieJa
nieJa 21.06.2021, 08:54
stwierdziłem że na tym forum nie wolno śle pisać o p. Kwapiszu.wszystkie wpisy są po prostu nie publikowane..a tyle się mówi o bezstronności dziennikarskiej .Ciekawe kto sponsoruje tą upadajacą gazetkę?
do 8.54
do 8.54 21.06.2021, 13:18
I bardzo dobrze że hamują te faszystowskie wpisy atakujące tych którzy mówią prawdę. Jest specyficzna atmosfera dla bojówek atakujących ludzi, którzy mają własne zdanie. Trzeba postawić tamę tym współczesnym naziolom.
J. Cyrankiewicz
J. Cyrankiewicz 21.06.2021, 13:30
Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności
nieJa
nieJa 21.06.2021, 07:35

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zachodzę w głowę
zachodzę w głowę 20.06.2021, 22:48
Więcej od starosty zarabia a przecież obowiązują te same ustawy kominowe. Jak to jest?
Precz z osaustami
Precz z osaustami 19.06.2021, 16:03
Mistrzrzekrętu
Mietek Vooooooont !!!!
Mietek Vooooooont !!!! 19.06.2021, 09:13
A co na to Kotulowa ?? Posłanka , czy POsługaczka ??
ech
ech 19.06.2021, 01:13
A doją tą gminę tymi chyba najwyższymi samorządowymi pensjami w Polsce !!
to jest rewelacja
to jest rewelacja 18.06.2021, 20:48
Mądre słowa w gazecie o mieszkaniu.
Analiza
Analiza 18.06.2021, 18:14
ale te oświadczenia to skarbnica wiedzy, dziwne, że nikt tego nie weryfikuje.
mamy tam kogoś, kto kupił sobie 2 deweloperskie mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji (nie w Gryfinie hehe) za nieco ponad 600. Oszczędności na koncie więcej jak 30 tyś nigdy nie było, a tu nagle pyk, wjezdża info o kredycie i że zostało do spłaty 300, a drugie "czysta" skąd było?
grzecznie pytam
grzecznie pytam 18.06.2021, 18:47
Analiza a w którym oświadczeniu to wyczytałeś?
Czytacz
Czytacz 19.06.2021, 16:04
Twoim
Analiza
Analiza 18.06.2021, 22:21
celowo nie piszę szczegółów, można znależć te info w oświadczeniach, włącznie z adresem nieruchomości co powinno być utajnione xD
Reset
Reset 18.06.2021, 17:37
Nie ma co zazdrościć. Połówka chaty, ze trzeba zlosliwie i inni tam mieszkajacy samochód zostawić na jezdni głównego łącznika. Dymią tam aż zielono. Tylko chodniczek przed domem wymieniony z dobrego na lepszy:). Miotła się wytarła. Na ulicach syf. Życzę nam mlodszych włodarzy a przede wszystkim z Gryfina.
Jejku
Jejku 18.06.2021, 17:49
hmmm a jak to jest, że pod domem nowe autko, a w oświadczeniu tylko stare bmw?
klawisz.
klawisz. 18.06.2021, 17:32
jak wiesz to nie komentuj ,zawsze mozesz zamieszkać na Kaszubach.W woj zach-pom.
Tomason
Tomason 18.06.2021, 17:14
Kończe bo do antałka lece
Kmicic
Kmicic 18.06.2021, 17:18
Kończ waść, wstydu oszczędź.
 Ciasny  Vicek
Ciasny Vicek 18.06.2021, 15:51
Od pucybuta brudnych butów Męczysława do milionera!

Brawo! Piękna amerykańska kariera!
Taki kraj.
Taki kraj. 18.06.2021, 15:44
U nas polityka to nie misja jak w cywilizowanych krajach. U nas polityk musi się do siódmego pokolenia nachapać.. Tak jak i w Kościele, ksiądz to nie misja, ksiądz to wygodny sposób na życie. Jezusa żaden nie przypomina.
no cóż
no cóż 18.06.2021, 15:13
Na pewno nie ciężką pracą,ponieważ w/g mnie pracować nie potrafi,ale co człowiek to inna opinia.
głos podatnika
głos podatnika 18.06.2021, 14:57
On się nie tyle bogaci co my biedniejemy.

Pozostałe