Wytrzeźwiałka na placu Barnima?

  • 21.06.2021, 16:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wytrzeźwiałka na placu Barnima?
-Czy ktoś zrobi porządek w tym Gryfinie? Centrum miasta, tuż przed kościołem a nie ma gdzie usiąść, bo zrobili sobie wytrzeźwiałkę. To ma być wizytówka Gryfina dla tych co przyjeżdżają autobusem?! Przecież to wstyd - mówi gryfinianka. Poszliśmy dziś (21 czerwca 2021 r. ) sprawdzić co się dzieje na pl. Ks. Barnima I w Gryfinie.

Faktycznie, niektóre ławki są "okupowane" (co już widzieliśmy wielokrotnie) przez stałych bywalców. Ale samo siedzenie, to przecież nic zdrożnego. Przecież po to są ławki, są aby można z nich korzystać. Gorzej, jak temu towarzyszy konsumpcja, a potem... chrapanie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Knagulec
Knagulec 27.06.2021, 12:47
Knaga zaszczańcu wypad z ławki stary idzie poleżeć
Jakub
Jakub 22.06.2021, 14:12
Zrobić wreszcie porządek na pl . Barnima i na kwadracie
Knagulec
Knagulec 22.06.2021, 17:27
Przegnać knage I gumowca okrutnie kąsają ***
Knagulec
Knagulec 23.06.2021, 13:48
Jajca
Pzpr
Pzpr 22.06.2021, 12:10
A może chłop zemdlał i potrzebuje pomocy!!? Ktoś spytał?? A tu od razu pijak. Polskie cebulaki !
?
? 22.06.2021, 19:03
Ty, cebulaku - a nie doczytałeś, że spożywał i chrapał?
Pikuś
Pikuś 22.06.2021, 18:10
Hehe. Kiedyś leżał koleś na krawężniku przy jezdni. Dzwonię na straż, a oni mi mówią że mam się zatrzymać i sprawdzić czy oddycha!!! Bo teraz nie ma kto podjechać ...
Knagulec
Knagulec 22.06.2021, 21:42
Po co same nurki się wykończą
do Knagulec
do Knagulec 22.06.2021, 22:06
Faszyści też tak mówili, ale i pomagali.
nie da rady
nie da rady 22.06.2021, 13:42
Pzpr alkomat nie kłamie!
Dhdhd
Dhdhd 22.06.2021, 10:37
Naprawdę nie macie innych tematów?
dowolność
dowolność 22.06.2021, 11:14
Masz 20 dziennie i 150 tygodniowo to sobie wybierz jakiś inny.
Szczecin
Szczecin 22.06.2021, 10:21
Jaka straż miejska zbieranina kolesi. Jak powiedział kiedyś mondry w Antalku DOBRY HERBATNIK PRZYMKNIE OKO BO SAM MA KŁOPOTY Z ALKOHOLEM. A w straży miejskiej tacy som.
klimat warunkuje
klimat warunkuje 22.06.2021, 10:10
Fajny chłód dzisiaj. I zaraz ławki to nie leżanki
pogodny
pogodny 22.06.2021, 10:16
I bardzo dobrze. Dziś kilkanaście stopni mniej. Pogoda zawsze była, jest i będzie kapryśna. Więc bardzo dobrze, ze upały ustępują na rzecz normalnej letniej pogody, Polska to nie Afryka a żyć i pracować w mieście gdy żar się leje z nieba jest bardzo trudno.
Pikuś
Pikuś 22.06.2021, 09:01
Straż miejska nie ogarnia. Podobna melina jest na parkingu przy bibliotece oraz przy Biedrze na stadionie. Smród i kupa śmieci. Komendant do wymiany, no ale kto zrobi porządek w tym kółku wzajemnej adoracji...kto po imprezach będzie urzędników rozwoził po domach? Sawaryn obiecywał rozwiązanie straży miejskiej, ale tylko obiecywał, jak wiele rzeczy. Taki ma pomysł na Gryfino!
harcerzyki
harcerzyki 22.06.2021, 09:32
A cokolwiek ogarniają ci, co miał ich zlikwidować Sawaryn,a stali się pośmiewiskiem?
KOnki
KOnki 22.06.2021, 08:53
Bolek szaleje na barnima i zbiera opłaty .
Knaga
Knaga 22.06.2021, 06:45
Knagulec między czworakami sam do siebie gada
Knagulec
Knagulec 22.06.2021, 13:25
Knaga wypad z ławki tatus leci teraz
Knagulec
Knagulec 22.06.2021, 12:20
Wypad z lawki menelu
Kostek
Kostek 22.06.2021, 01:53
Wcale nie jest to śmieszne. Przy takiej pogodzie możliwe są różne zdarzenia. Gdyby nie wezwano pomocy a na ławce leżał by chory lub nieżywy, wtedy byłaby sensacja.
kopt
kopt 22.06.2021, 01:47
W pobliżu kościoła i żadnej litości dla bliźniego.Miseczki z wodą dla czworonogów czasem się widzi a bezdomnego się omija wielkim łukiem, bo nie wiadomo, czy nie jest nosicielem czegoś.Butelki z wodą, w cienu przy koścele, mogły by stać w ten upał.
dlaczego sam nie przyjmiesz do domu????
dlaczego sam nie przyjmiesz do domu???? 22.06.2021, 08:50
Może dlatego, że człowiek sam sobie wybiera taki los? Jest dużo programów wyjścia z bezdomności - tylko jeden warunek - zero alkoholu...
Kocyk dla lenia
Kocyk dla lenia 22.06.2021, 00:01
Warto može rozdać im kocyki z UMiGu?
kopt
kopt 22.06.2021, 01:47
Lenie śpią u siebie w gabinecie.
len
len 22.06.2021, 02:01
do kopt: Pod warunkiem, że przyjdę do pracy.
bezskutecznie
bezskutecznie 22.06.2021, 09:37
Ja to trzy razy próbowałem dostać się do głównego lenia i bez rezultatu.
śpiacy a obudzony
śpiacy a obudzony 21.06.2021, 22:52
Zycie w Gryfinie jest lekkie łatwe i przyjemne.
Inny
Inny 21.06.2021, 20:55
W parku kolo taksowek tez dwoch spalo
pikok
pikok 21.06.2021, 21:11
Ale to taryfiarze odpoczywali. To chyba trzeźwi.
oburzona
oburzona 21.06.2021, 19:35
A nieroby ze Straży Miejskiej wolą siedzieć w Urzędzie - ZLIKWIDOWAĆ bo i tak ich nie ma!
Knagulec
Knagulec 21.06.2021, 21:21
Dobrze gadasz
Karol
Karol 21.06.2021, 18:17
A moze zasłabł
no raczej nie
no raczej nie 21.06.2021, 20:03
I chrapał?
ewa
ewa 21.06.2021, 20:01
po spożyciu...
gryfon
gryfon 21.06.2021, 18:16
na kwadracie tez chleja
Knagulec
Knagulec 22.06.2021, 13:26
Rewir knagi
Tata
Tata 21.06.2021, 17:33
W Gryfin Mnietka dwa centra -teoretycznie reprezentacyjne- są opanowane przez patologię. To Plac Barnima i popularny "kwadrat" na GT. Można do tego doliczyć plac przed Biedronka na Starym Mieście z kloaką w miejscu fontanny i plac po przekątnej też z fontanną. Biją, śpią, rzygają, klną, kradną nagabują, wymuszają, grożą. Tylko policji i straży mniejskiej tam nie uświadczysz. Niech skończą z tym zaczepianiem dzieci na GT. Jak nieudolni nie mogą to może sami sobie pomożemy.
Jerzy M z BBS
Jerzy M z BBS 21.06.2021, 23:29
Ja bym dodał reprezentacyjny dworzec ale zrobiony za Piłata a teraz noclegownia patologii. Trzeba to zniszczyć bo Piłat to robił.
Knagulec
Knagulec 21.06.2021, 18:46
Musze tam zerknąć może dojdę jakiegoś kurwiłba skórzanego i przegumuje łajze nadgrzbietowo
Cnotliwa Zuzanna