Po 2 latach uruchomili fontannę. Aż zaczęło padać...

  • 22.06.2021, 17:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Po 2 latach uruchomili fontannę. Aż zaczęło padać... TWS
Dziś 22 czerwca 2021 roku, w drugi dzień lata, po dwóch latach posuchy ujrzeliśmy w Gryfinie czynną w centrum największa w mieście fontannę. Upały akurat się skończyły, ale pewno wrócą i tryskające "rybne wodotryski" sprawią zapewne uciechę nie tylko dzieciakom i odpoczywającym dorosłym, ale i ptakom. Powiedzenie ludowe mówi, że „lepiej późno niż wcale".
Dziś fontanna szumi, a deszczowe krople z nieba spadają i natychmiast znikają, tak jest jeszcze sucho. Ale nie znika radość i uśmiechy najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Za „pluskające” ryby wszyscy bardzo, bardzo dziękujemy. Jeszcze tylko, bardzo prosimy o uruchomienie tej malutkiej fontanny na skwerku (obok świateł). To tak niewiele, a tyle radości. Dziękujemy!
TWS
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

$
$ 23.06.2021, 13:15
Taka fontanna to wstyd ! Przestarzała w innych miasteczkach miastach są pięknie nowoczesne fontanny a w Gryfinie kupa złomu i to ma byc centrum wizytówka miasta WSTYD dla tercetu !
szok
szok 23.06.2021, 15:57
Przesada. Wiesz ile takie fontanny kosztują?!
Wstydzili by się za te odpadające kafelki
Wstydzili by się za te odpadające kafelki 23.06.2021, 12:44
Miękiller
Nieudolny Tomaszu M. to ty chceszrewitalizować miasto i nic nie robisz
Nieudolny Tomaszu M. to ty chceszrewitalizować miasto i nic nie robisz 22.06.2021, 23:33
Cieszy operatywność Puk ale nieudolny tercet już 7 lat temu powinien pomyśleć o nowych fontannach na miarę nowej epoki. Wszystkie miasta takie jak Szczecinek, Goleniów, Choszczno mają piękne fontanny tylko zapyziałe Gryfino zostało w poprzedniej epoce. Pora na zmiany.
co najmniej
co najmniej 22.06.2021, 23:41
Albo przynajmniej naprawić fontannę, uzupełnić kafelki.
Dora
Dora 22.06.2021, 22:45
Za co tu dziękować? Fontanny powinny już dawno być włączone. Wszystkie! Ja nie wiem, w tym Gryfinie to już wszystko na głowie staje.
stójka na bagnie
stójka na bagnie 22.06.2021, 23:42
Przy takim urządzeniu tercetowym to inaczej być nie może niż stójka na bagnie.
smieszno
smieszno 22.06.2021, 23:52
Z przytupem hehehe
Brudasy
Brudasy 22.06.2021, 21:55
Puścili wodę, ale kafelków nie uzupełnili. Takie trudne to było? No k**** mać. Przecież rok temu wody nie puszczali to mogliby choć trochę to paskudztwo odremontować. Jaka to filozofia???
Klepka
Klepka 23.06.2021, 13:18
Pokazówka BURMISTRZOWSKA przed vitum zaufania
Brakujące komórki
Brakujące komórki 22.06.2021, 23:35
Gmina jest w szoku i nie wie czy zamknąć fontanny i rewitalizować miasto jak to robią z placem Barnima czy mają działać. Down ma za mało mocy przerobowych
pod lasem i za miastem
pod lasem i za miastem 22.06.2021, 23:38
Bo najważniejsze w studium są działki.
Jeloł bachama
Jeloł bachama 23.06.2021, 13:19
Studium to piorytet tercetu tylko ono się liczy Kary godne to gminne towarzystwo
no szok
no szok 22.06.2021, 22:05
Żartujesz?! Taka prowizorka?
Konopielka
Konopielka 22.06.2021, 19:42
Ło matko śfienta!

Ludzieee!!!

Woda je w fontannieee!!!


Luuuudzieeee!!!

Widzieliśta?


Bendzie jednak lato i zasłużone apsolutorium dla Pana Burmiszcza!!!
uchnięte drzewka
uchnięte drzewka 22.06.2021, 18:54
Nawet fontanna nie w czas.
mogło być gorzej
mogło być gorzej 22.06.2021, 22:06
Ale nie na trzeci a po 2 latach.
Meczysław Spasiony
Meczysław Spasiony 22.06.2021, 18:46
Popadało aż tyle że jest woda w fontannie.

To cud!
w czepku nie rodzeni
w czepku nie rodzeni 22.06.2021, 18:27
Ma tercet pecha nawet co do pogody.
kipiel
kipiel 22.06.2021, 18:34
A może czekali aby zrobiło się zimno i wtedy dopiero?
Kolej na Kuduka o Podleśnego za nim zdewastują resztę obiektów sportowych
Kolej na Kuduka o Podleśnego za nim zdewastują resztę obiektów sportowych 22.06.2021, 17:50
W PUK idzie na lepsze. panie Mietku aleś się pan woził z kolesiem Kulawcem.
88
88 22.06.2021, 17:34
w upalne dni przydałaby się tu jeszcze kurtyna wodna. Z tej fontanny nie skorzysta tez żaden ptak który chciałby się napić wody. Przydałaby się jakaś wysepka w środku tej oazy.
JJ
JJ 22.06.2021, 18:34
Kurtynę milczenia to trzeba spuścić po leniwym tercecie. Już wkrótce.
Agunia
Agunia 22.06.2021, 17:33
Brawo Tarka
Knagulec
Knagulec 22.06.2021, 17:23
Wreszcie będzie można kija wymoczyć po ***
nei rozumiem
nei rozumiem 22.06.2021, 17:08
Za co tu dziękować? Za przypomnienie sobie o swoich obowiązkach?
ogrodnik
ogrodnik 22.06.2021, 17:06
Wolę deszcz.

Pozostałe