Miał służyć dzieciom. O ogrodzie sensorycznym zapomniały władze miasta [list czytelniczki]

  • 25.06.2021, 00:46
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Miał służyć dzieciom. O ogrodzie sensorycznym zapomniały władze miasta… Fot. czytelniczka igryfino
Proszę redakcję igryfino aby poruszyła temat ogrodu sensorycznego niedaleko ul. Sportowej w Gryfinie. Są tam porobione miejsca na zielniki, lecz wszystko usycha i nikt o to nie dba. Poza tym pełno tam papierków i petów po papierosach - skarży się czytelniczka.

-Czy ktoś może się tym zająć? Szkoda tego miejsca, bo jest fajne, kolorowe, dzieci chciałyby tam chodzić. Jednak widzę, że w Gryfinie zaczyna się robić jeden wielki "syf", odkąd rządzi ten burmistrz - dodaje gryfinianka i przysyła zdjęcia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

trzy grube...
trzy grube... 26.06.2021, 15:06
Takie Sawaryn ma zdanie razem z Nikitińskim i Milerem o woli mieszkańców. W sumie jeden z niewielu projektów budżetu obywatelskiego zrealizowany - i nawet o to zadbać nie potrafią...
A wola mieszkańców w sprawie lasku za kortami?
A tam mają, gdzie... dużo mają...
dewiza
dewiza 26.06.2021, 11:09
Jaki pan taki kram. Brudne buty nie przeszkadzają to chwasty i brud na placu dla dzieci tym bardziej
folwark
folwark 26.06.2021, 09:52
Zaraz się skołuje zlecenie dla znajomków.
zepsuty sensor
zepsuty sensor 25.06.2021, 19:38
GDZIE JEST ELWI
gryfon
gryfon 25.06.2021, 20:22
ile im placa????
Panta rei
Panta rei 26.06.2021, 01:01
Nic bo ELWI nic do tego nie ma.
psi tułek
psi tułek 26.06.2021, 07:37
to 7 prezes nie dostał zlecenia
gryfon
gryfon 25.06.2021, 16:43
przedewszystkim to wizytowka firmy zajmujacej sie zielenia na terenie miasta!...podlewanie zieleni jest dla nich rzecza nieznana a wystraczy beczkowozem nabrac wody z Odry do cholery
h2o
h2o 25.06.2021, 19:23
Za trudne zadanie bo utopić się można przecież
chech
chech 26.06.2021, 15:08
A co oni nie wiedzą, że są pompy i wiaderkami do tego beczkowozu noszą? No to i nic dziwnego, że takie niepodlane wszystko...
Też by mi się nie udało wiaderkami więcej niż jeden dziennie beczkowóz napełnić....
Kierowca
Kierowca 25.06.2021, 14:34
Postawić jednego z strażników i po sprawie. Przecież tak nic nie robiom.
jaja jakieś
jaja jakieś 25.06.2021, 08:59
Lenie już pewno nagrody w tym roku dostali.
Kamil i Napoleon
Kamil i Napoleon 25.06.2021, 00:58
Mamy to teraz gdzieś
Ogród sensoryczny